Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Augusztus 20. hétvége (min. 4 éj)
Augusztus 20. hétvége
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Kellemes csalódás. A vár közelsége, és a fürdőbe való közvetlen átjárás olyan előnyök' amikkel nehéz versenyezni. A 4*-os részben laktunk ami remekül meg van csinálva. Kis gyermekkel az egyetlen negatívum, hogy dohányzó emeletre kaptuk a szobát. Néhány rövid időszaktól eltekintve nem volt érezhető a bagószag.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
2014 július végén töltöttünk 6 kellemes napot a gyulai erkel hotel dürer szárnyában ! mindennel nagyon elégedettek voltunk ! az éttermi választék és a pincérek kedvessége tökéletes volt . A liftben találkoztunk egyéb talán vezető hölgyekkel ott is meg kérdezték minden rendben van -e ,elégedettek vagyunk-e mindennel :) A közvetlen átjárás a várfürdőbe nagyon praktikusan megoldott :) Remélem még egyszer vissza térünk ebbe a gyönyörű városba !
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
A négy csillagos részben szálltunk meg, csak ajánlani tudom mindenkinek! Az éttermük zseniális, a választék bőséges. Fürdője is az igényt kielégíti. A város hangulatos, az emberek nagyon kedvesek! Ide még visszatérünk! Nyáron a kisgyerekeseknek az aqwa rész nyújt felüdülést, az idősebbeknek a gyógyfűrdő remek kikapcsolódás. Igazi mekkája a wellnes kedvelőknek!
2014. augusztus 26.egyedül járt itt
A tisztaság megfelelő , a fürdőszoba szellőztetése nagyon gyenge. A reggeli egyhangú ,a gyümölcsös joghurt kiváló volt! ! ! ! A vacsora választéka szegényes és íztelen. Egyszerű magyaros ételeknek amit egy háziasszony készít el lehet hogy nagyobb siker lenne A mosatlan szőlő sem aratott nálam nagy sikert.
Kiváló 2014. augusztus 20.a párjával járt itt
EGy hosszú hétvégét töltöttünk el. Maximális kiszolgálás,oda figyelés jellemezi a szálloda dolgozóit. Fantasztikusan finom svéd asztalos ételek,bőségtál volt minden étkezésnél. A pincérek szinte lesték a kivánságunkat,nagyon udvariasak voltak,de ez minden ott dolgozóra jellemző volt. . Mindenütt tisztaság,csillogás.
Kiváló 2014. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Szuper 6 napot töltöttünk a családommal az Erkel Hotelben. Mindennel maximálisan elégedettek voltunk. A személyzet kedvessége, a pincérek udvariassága *****-os! ! Az ételek finomak, változatosak, bőségesek. Mindennap takarították a szobákat. Az egész hotel területén tisztaság volt a jellemző.
Kiváló 2014. augusztus 11.egyedül járt itt
Minden nagyon csodálatos volt, egyedül nagyon meleg volt, klíma nem volt a szobában. Én kiválóan éreztem magam. Ajánlom mindenkinek. A személyzet nagyon udvarias volt. az ételek változatosak és finomak voltak. Én diabéteszes vagyok és nagyon jó volt az ajándék déli leves és főzelék.
Átlagos 2014. augusztus 4.kollégákkal járt itt
Tavaly és idén is ellátogattam Gyulára, mindkét alkalommal a Hunguest Hotel Erkelt választottam. Tavaly a Dürer szárnyban szálltunk meg a párommal, csodálatos kilátás, légkondis szoba internettel, szabad átjárás a Várfürdőbe, wellness használata stb. Remek volt, tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2014. július 26.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk a szállodában, barátnőm unszolására az olcsóbb 3 csillagos Munkácsy szárnyban. Utólag megbántuk, mármint nem a nyaralást, csak a szobát. A legfelső emeleten szállásoltak el minket, ahol a klimatizálás nagyon nagyon várat magára a szoba teljes felújítása mellett. Más szinten lakók is szenvedtek éjszaka a meleg szobában.
Kiváló 2014. július 26.családjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk el a szállodában. Minden kényelem biztosítva volt. A szálloda szép, tiszta és minden igényt kielégítő. A személyzet kedves és figyelmes. Az félpanziós ellátás nagyon változatos, bőséges és finom volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat - csak ajánlani tudom mindenkinek. Negatív tapasztalat nem volt.
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár