Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

6. helyezett a 168 gyulai szállás közül
17. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Nagyon szép volt a szobánkból a kilátás, mely a várra nézett. Gyönyörű igényes és tiszta volt a szobánk és az egész épület,amivel nagyon meg vagyunk elégedve. Éhen nem maradtunk, voltak azért finom ételek. A kávé és az üdítő nagyon finom volt. Tetszik a Hotel wellness része, viszont a medence lépcsői csúsznak. A recepciósok nagyon figyelmesek.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Kedves Hunguest Hotel Erkel! Köszönjük azt a felejthetetlen hétvégét, amit Önöknél töltöttünk! Mindennel nagyon elégedettek voltunk, csodás hétvégét töltöttünk el! Remélem jövőre ugyanott ugyanakkor! :) Az ételek igazán megemlítendőek, a reggeli, ebéd és vacsora is egyszerűen isteni finom volt! Hatalmas választék, minden igényt kielégítő!
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 16.
Javaslom leírni, vagy az 1-es csatornán bemutatni, hogy a szolgáltatásaikat hogyan lehet igénybe venni? így azok is gyorsabban tudnak tájékozódni akik először vannak ott!Mit-hol lehet megtalálni? MI tartozik a befizetett díjhoz?hogyan lehet azt igénybe venni? Nagyon elégedettek vagyunk a szállással, étkezéssel, tisztasággal!
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 11.
Gyakorlott fürdőjáróként érkeztünk meg életünkben először Gyulára pihenni. Kiváló, tiszta, kényelmes,otthonos szoba, kedves, udvarias személyzet fogadott bennünket. A konyha kitűnő, nagyon finomakat ettünk minden alkalommal. A szálló szaunaparkja tökéletes, az átjárás a szomszédos fürdőbe nagyszerű lehetőség, a gyulai gyógyvíz kellemes.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 23.
Szívesen térünk vissza mindig Gyulára. Amit most észrevételként megjegyeznék az, hogy a szobák szőnyegpadlójának jót tenne egy kis vizes takarítás, valamint az ebédlő italgépében elhelyezett víz jég hideg. Egyébként most is elégedettek voltunk és vissza is fogunk térni hamarosan. Az egyik fürdőruhámat ott felejtettem, remélem azt is megkapom.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 22.
A('smAll-Inclusive árban foglalt teljes) wellness szolgáltatás nehezen elérhető.
A wifi sajnos alig volt használható.

Kiválóak a szakácsaik!
Az étkezések bőségesen megfelelőek.
A személyzet kifogástalanul 'szolgált'.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 37.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2023.05.31-ig
Hunguest Hotel Erkel
11 nap/10 éjszaka 18.050 - 22.770,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Elizabeth Hotel
3-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköpeny és wellness-törölköző használattal
2021.07.01. - 2021.08.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, privát wellness használattal, masszázskedvezménnyel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.04. - 2021.08.31.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok nyáron (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Szieszta nyári csomag (min. 3 éj)

GyulaX