Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

6. helyezett a 164 gyulai szállás közül
21. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 16.
Javaslom leírni, vagy az 1-es csatornán bemutatni, hogy a szolgáltatásaikat hogyan lehet igénybe venni? így azok is gyorsabban tudnak tájékozódni akik először vannak ott!Mit-hol lehet megtalálni? MI tartozik a befizetett díjhoz?hogyan lehet azt igénybe venni? Nagyon elégedettek vagyunk a szállással, étkezéssel, tisztasággal!
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 11.
Gyakorlott fürdőjáróként érkeztünk meg életünkben először Gyulára pihenni. Kiváló, tiszta, kényelmes,otthonos szoba, kedves, udvarias személyzet fogadott bennünket. A konyha kitűnő, nagyon finomakat ettünk minden alkalommal. A szálló szaunaparkja tökéletes, az átjárás a szomszédos fürdőbe nagyszerű lehetőség, a gyulai gyógyvíz kellemes.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 23.
Szívesen térünk vissza mindig Gyulára. Amit most észrevételként megjegyeznék az, hogy a szobák szőnyegpadlójának jót tenne egy kis vizes takarítás, valamint az ebédlő italgépében elhelyezett víz jég hideg. Egyébként most is elégedettek voltunk és vissza is fogunk térni hamarosan. Az egyik fürdőruhámat ott felejtettem, remélem azt is megkapom.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 22.
A('smAll-Inclusive árban foglalt teljes) wellness szolgáltatás nehezen elérhető.
A wifi sajnos alig volt használható.

Kiválóak a szakácsaik!
Az étkezések bőségesen megfelelőek.
A személyzet kifogástalanul 'szolgált'.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2021.02.05. - 2021.12.29.
Hunguest Hotel Erkel
6 nap/5 éjszaka 13.200 - 33.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal, WiFi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 18.875,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Szállás teljes ellátással
Hosszú hétvége (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

GyulaX