Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

6. helyezett a 164 gyulai szállás közül
25. helyezett Dél Alföldön - 568 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 16.
Javaslom leírni, vagy az 1-es csatornán bemutatni, hogy a szolgáltatásaikat hogyan lehet igénybe venni? így azok is gyorsabban tudnak tájékozódni akik először vannak ott!Mit-hol lehet megtalálni? MI tartozik a befizetett díjhoz?hogyan lehet azt igénybe venni? Nagyon elégedettek vagyunk a szállással, étkezéssel, tisztasággal!
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 11.
Gyakorlott fürdőjáróként érkeztünk meg életünkben először Gyulára pihenni. Kiváló, tiszta, kényelmes,otthonos szoba, kedves, udvarias személyzet fogadott bennünket. A konyha kitűnő, nagyon finomakat ettünk minden alkalommal. A szálló szaunaparkja tökéletes, az átjárás a szomszédos fürdőbe nagyszerű lehetőség, a gyulai gyógyvíz kellemes.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 23.
Szívesen térünk vissza mindig Gyulára. Amit most észrevételként megjegyeznék az, hogy a szobák szőnyegpadlójának jót tenne egy kis vizes takarítás, valamint az ebédlő italgépében elhelyezett víz jég hideg. Egyébként most is elégedettek voltunk és vissza is fogunk térni hamarosan. Az egyik fürdőruhámat ott felejtettem, remélem azt is megkapom.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 22.
A('smAll-Inclusive árban foglalt teljes) wellness szolgáltatás nehezen elérhető.
A wifi sajnos alig volt használható.

Kiválóak a szakácsaik!
Az étkezések bőségesen megfelelőek.
A személyzet kifogástalanul 'szolgált'.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.10.28-ig
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 38.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.11.01-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szilveszter (min. 1 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX