Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2013. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Udvarias kiszolgálás! Segítőkészség magas színvonalon.! A tisztaság kiváló! Az étkeztetés és ott a figyelmesség magas színvonalát adják. Nagyon figyelmesek, soha nincs az asztalokon szennyes holmi, mert ahogy az ember megeszi a tányéron levő dolgot, már viszik is el a szennyes tányér!

MINDEN NAGYON NAGYON KIVÁLÓ!!!!!!!!

2012. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
2012 júniusban jártunk ismételten itt, hogy az újonnan felújított szárnyat is kipróbálhassuk. Megint nem okozott csalódást és nagyon kényelmes, hogy egy fűtött folyosón keresztül át lehet jutni a strandra, mivel egy 4 ill. 9 éves gyermekünk van. Az új szárny wellness részlege elég kicsinek bizonyult, de a strand kárpótol mindenkit.

2012. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Már többször is jártun ebben a hotelben,ami elárulja azt,hogy meg vagyunk vele elégedve. Akiknek eddig ajánlottam mindig csak jó véleménnyel tértek haza. Nagyon praktikus,hogy nem kell az utcán keresztül átmenni a fürdőbe. Sajnos amióta felújították még nem voltunk,de az idei tervben már benne van.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Tavaly októberben töltöttünk el 7 éjszakát a szállodában. A személyzet kedves és segítőkész volt, az étkezés kiváló ! Különösen jólesett a déli levesbüfé. Nagyon tetszett az is, hogy a szállodából zárt folyosón közlekedhettünk a fürdő és a szálloda között annyiszor ahányszor naponta szerettünk volna. A fürdőben voltak kisebb hiányosságok, de azt nem a szálloda hibájaként értékelem.

Értékelt: 2013. április 23.
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden nagyon jó és szép volt. A reggelinél, vacsoránál nem volt torlódás, nagy az éttermi rész. Az ételek melegek és izletesek voltak. Bőséges volt a választék. A Wellnes részlegük is kitűnő volt. A jó idő miatt mi inkább a kinti fürdőt választottuk.

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
A dürer szárnyban nyaraltunk 2012 júliusában, amit nagyon szépen felújítottak. A gyerekekkel két összenyitható szobában voltunk, nagyon kényelmes volt. A szobák modernek, tiszták. Az ár/érték arányra azért adtam csak jót, mert akkor éppen újították fel a fürdőt és ez levont az értékből. Az étel jó volt, de nem volt feltűnően kiemelkedő.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Már többedszer jártunk az ERKEL szállodában, és a felújításokkal párhuzamosan a véleményem is folyamatosan javult a létesítményről. A szobák kielégítő nagyságúak és megfelelő felszereltségűek, az étterem is megfelelő választékot biztosít a vendégeknek. Fontos előnye a szállodának a közvetlen összeköttetés a fürdővel, ahova naponta több alkalommal is ki-be lehet jutni a hotel vendégeinek (míg a 'csak' fürdővendégeknek ez nem lehetséges).

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 21.
Szeptemberben töltöttünk el a szállodában felejthetetlen 8 napot.Nagyon jól éreztük magunkat.Minden kifogástalan volt. Eredetileg 5napra mentünk, de annyira jól éreztük magunkat, hogy hosszabítottunk. Recepciósok nagyon segítőkészek voltak. Az ételek finomak és jó volt a választék is.

2012. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Dürer szárnyban szálltunk meg tavaly decemberben, ami jó választásnak bizonyult, ugyanis a Munkácsy szárny véleményem szerint említésre sem méltó. A Dürerben viszont a szoba modern volt, tetszett. A szálloda összeköttetésben van a gyulai fürdővel, aminek használatáért a szálloda vendégeiként nem kellett fizetnünk. A várfürdővel elégedettek voltunk.
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 3.
A szálloda étterme egy nagy menzához hasonlít. Egy négy csillagos szálloda,nem engedhetné meg magának ,hogy az asztalra papír alátétet tegyen. A fürdőben csak a harmadik reggel töltötték fel a tusfürdő tartót kérésre. Javasolnám az étteremből három kisebbet kialakítani,így kevésbé zajos és meghittebb lenne ,az asztalterítő pedig nem szabadna pénz kérdés legyen.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal
2020.04.24. - 2020.04.26.
2020.06.12. - 2020.06.14.
Agod Apartman
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményes bor vásárlással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.04.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.30.
Maja Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 10.283,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Várfürdő belépővel, gyermekprogramokkal, fitneszterem és teniszpálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Húsvét és tavaszi szünet Gyulán (min. 3 éj)
Húsvét és tavaszi szünet (min. 3 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)

GyulaX