Várfürdő Panzió Gyula

Várfürdő Panzió GyulaVárfürdő Panzió Gyula
Várfürdő Panzió GyulaVárfürdő Panzió Gyula

4Szolgáltatás
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Várfürdő Panzió Gyula vélemények

2017. szeptember 17.a párjával járt itt
A recepciós elérése nehézkes. A kiirt időpont ellenére még telefonon sem volt elérhető. Például előző este megbeszéltük, hogy reggel 9-re jön, az időpontban nem volt ott. Fél tízkor mi hívtuk, másodszori hívásra sikerült elérni és közölte, hogy fél óra múlva itt lesz. A többi szolgáltatással maximálisan meg voltunk elégedve.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2017. május 10.a párjával járt itt
Az Erkel Hotel helyett választottuk, mivel az árban nem felelt meg és egy akkora hotelben nem tudták garantálni, hogy a második emeletig kapjak szobát, mivel nem szállok liftbe, Ezzel ellentétben a panzióban mindennel elégedettek voltunk. Az utolsó nap már az új szomszédos hotelben volt az étkezés. Igazán emeli a panzió színvonalát is.
Átlagos 2016. november 21.a párjával járt itt
Mikor konkrétan el dőlt , hogy mehetünk fel hívtam az adott telefon számot s érdeklődni akartam hogy MINT "BAKANCSOS " túristák hogyan jutunk el, / busz/ a megadott címre NEM TUDTAK válaszolni---NEM Gyulai vagyok. Én mint vizsgázott idegen vezető restelem, hogy ilyen emberek dolgoznak a nagy tekintélyű cégnél.
2016. július 22.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt években 3x tértünk már ide vissza. A személyzet kedves, közvetlen. Praktikusabb volt, mikor még pár évvel ezelőtt a panzió saját teraszán volt a reggeli és a vacsora felszolgálása, most már kb 50 méter kell elsétálni egy szomszédos hotel éttermébe. Ami persze nem távolság,csak említésre méltó. Viszont a tisztaság.
2016. július 11.a párjával járt itt
Gyula mint egy kis ékszerdoboz. Gyönyörű parkjai ,utcái,épületei vannak. A Panzió kiváló helyen van. Nagyon tetszett az épület stílusa. A személyzet barátságos,segítőkész volt. A csomag ár elfogatható volt. Amin még javítanánk az a törölköző minősége . Sajnos elvolt szakadva és nem makulátlanul volt szépe fehér a színe.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. június 28.a párjával járt itt
Kuponnal voltunk a panzióban, ahol az első
vacsorán ért minket az első meglepetés: félrevezetve a vendégeket büféválasztásos ételnek álcázták a tányéros kiszolgálást a szomszédos hotel elkülönített helyiségében. Első alkalommal még lehetőség sem volt választani, csak 2. naptól lehetett kétféle menüből választani.
2015. március 31.a párjával járt itt
A szállásra előre fizetett programokkal mentünk, ezek borkóstoló, pálinka kóstoló, fél panzió, fürdő belépő és masszázs kuponok voltak. A szállás tiszta rendezett, a személyzet szolgálatkész, az alap szolgáltatásokban nem volt kifogásolni való, de mivel ilyen helyre az ember a lehető legnagyobb kikapcsolódásért és gond mentes pihenésért utazik akár több 100 km-t, fel kell soroljam azokat a tényeket amik ezt zavarták.
Kiváló 2015. március 23.a párjával járt itt
A panzió kifogástalan,modern,szép,tiszta,jól felszerelt,közel van a fürdőhöz és a belvároshoz is egyaránt. A panziónak saját pakolója van. Az ételeket egy 50 m-re levő Hotelben lehetett elfogyasztani,melyek igazán bőségesek, választékosak és nagyon finomak voltak. A személyzet is nagyon készséges volt. Legközelebb is ezt a panziót fogjuk választani.
Kiváló 2014. november 5.a párjával járt itt
A panzió nagyon jó helyen van, nagyon közel volt a fürdő bejárata. A szállás tökéletes volt, a szoba kényelmes, jól felszerelt, tiszta. A személyzet is kifogástalan. Bár a reggeli és a vacsora más helyen volt, az is nagyon választékos, bőséges és finom volt. Azt külön megjegyzem, hogy én gluténmentes étrendet kértem és az is kifogástalan volt.
Kiváló 2014. június 18.a párjával járt itt
Remek helyen van a panzió, jól felszerelt, kényelmes volt a szoba. A reggeli közepesen választékos, de a személyzet mindent megtesz a kiszolgálás érdekében. A tulajdonos rendkívül készséges. A szoba műszakilag különösen modern. Jó volt papucsban átsétálni a fürdőbe a hátsó kapun át, és megnyugtató volt, hogy mindig vár a parkoló, akmikor hazatérünk a királásokból.
Várfürdő Panzió Gyula a térképen
5700 GyulaHíd u. 2.
+36 30 6771348
• finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség