Hotel Délibáb Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló
Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló bemutatkozása

GYÓGYÍTÓ PIHENÉS - PIHENTETŐ GYÓGYULÁS
A 2012-ben teljesen felújított szállodánkban arra törekszünk, hogy a szállodai pihenés egyfajta újjászületés is legyen.
PONT JÓ HELYEN
Szállodánk Hajdúszoboszló szívében található, ugyanakkor nem a legforgalmasabb utcában, így aki szereti a nyári pezsgést egy kellemes sétával elérheti a központot.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2014. július 22.a párjával járt itt
Tisztelt Cím! Nagyon tetszett minden és maximálisan megvoltunk elégedve. at értékelés ezt tükrözi. A szolgáltatások csak azért kapott jó értékelést mert az volt rossz hogy mi nyugdíjas hazaspár vagyunk és ha igénybe vesszük a kinti fürdőt akkor csak egy alkalommal fél óra idővallun az amikor vssza tudunk úgy menni hogy ne kelljen újból jegyet vásárolni.
Kiváló 2014. június 17.a párjával járt itt
A szállodával a legmesszebb menőkig elégedettek voltuk. *5-ös! ! ! ( . . tudom 4*-os :))
Jutalomba kaptuk a pihenést, de biztos még visszatérünk! A szálloda tiszta, kényelmes; a konyha kiváló, az ételek bőségesek; a személyzet segítőkész, barátságos! MINDEN TÖKÉLETES VOLT! Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
A felújított szállodában nyaraltunk férjemmel, életünk egyik legszebb élménye volt. A szobák káprázatosak, az ágy kényelmes Billerbeck matrac, melyen a fekvés, alvás nagyon pihentető volt. Az ágynemű is Billerbeck, puha, légáteresztő. A szoba légkondis, amiért nem kell fizetni felárat külön. Az ételek, na azok egyszerűen mennyeiek, bőségesek.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Párommal voltam ebben a szállodában tavaly 2-szer is. Nagyon tetszett minden kiváló volt a wellness az ételek és a kiszolgálás. Negatívum csak annyi volt,hogy a vacsorához meg kellett venni magunknak az inni valót. De ez lényegtelen. A szobák is jol felszereltek voltak,igaz kicsik de a célnak megfelelnek,hisz az ember nem azért megy wellnessbe hogy a szobában ülljön.
Kiváló 2014. május 3.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a száloda gyönyörűen felújitották. A kiszolgálás kifogástalan az ételek nagyon finomak a wellnes részleg nagyon szép de egy ekkora Hotelbe lehetne nagyobb is a szobákról is ez a véleményem szépek kényellmesek jól felszereltek de kicsik amúgy mi szeretjük biztosan visszatérünk nyáron is.
2014. április 22.a párjával járt itt
Általában minden tetszett, kivéve az étterem berendezése és a terítés színvonala. Az asztalok három sorban voltak elhelyezve, mint egy lakodalmas sátorban, a terítés színvonala ** szállodában is különb (kanál, kés villa és szalvéta vagy még ez sem). Az ételek választéka és minősége viszont kiváló volt.
Kiváló 2014. április 22.a párjával járt itt
Barátainkkal szálltunk meg a Délibáb Hotelben. A szálloda nagyon jó elhelyezkedésű, európai színvonalú szolgáltatásokkal. Gyönyörűen, igényesen felújított. Az ételek finomak, bőséges választékkal. Az ünnepi hétvégén nagyon kellemes szórakoztató programokkal várták a vendégeket. A személyzet udvarias, segítőkész és rendkívül barátságos.
Kiváló 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
A szállás és étkezés nagyon jó volt. Finom reggeli és vacsora, bőséges választék, nagyon kedves, készséges személyzet. Nagyon jól szórakoztunk a locsolóbálban. Biztosan visszatérünk még ide. Egy pici bökkenő volt: a masszázskupont nem tudtuk felhasználni,mert már nem volt szabad időpont.
Kiváló 2014. április 19.a párjával járt itt
Összességében minden megfelelő volt. A hotel gyönyörüen felújított, minden a vendégek kényelmét szolgálja. A személyzet udvarias segítőkész! Külőn kiemelném a gyógyászati részen dolgozó személyzet felkészültsége a helyiségek tisztasága, felszereltsége a vendégekkel való bánásmód kiváló volt.
Kiváló 2014. április 16.a párjával járt itt
Én és a párommal mentünk hétvégére a Hotel Délbába. Egyszerűen felfoghatatlan,hogy Magyarországon maradt még ennyire jó igényes ízléses és az ember minden igényét kielégítő hely és szolgáltatás. Nagyon jó a fogadtatás ,gyönyörűek a szobák ,tiszta minden,azt amit ajánlottak a csomagban azt mind megkaptuk.