Hotel Délibáb Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló
Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló bemutatkozása

GYÓGYÍTÓ PIHENÉS - PIHENTETŐ GYÓGYULÁS
A 2012-ben teljesen felújított szállodánkban arra törekszünk, hogy a szállodai pihenés egyfajta újjászületés is legyen.
PONT JÓ HELYEN
Szállodánk Hajdúszoboszló szívében található, ugyanakkor nem a legforgalmasabb utcában, így aki szereti a nyári pezsgést egy kellemes sétával elérheti a központot.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2014. március 24.a párjával járt itt
Első alkalommal voltunk a szállodában és remek hétvégét sikerült eltöltenünk a párommal. A Szoba és a felszereltsége nagyon kényelmes volt,az ételek kitűnőek,a wellnesz hangulatos, a személyzet készséges és segítőkész, minden dolgozót dícséret illet. A szállodát szívből tudom ajánlani mindenkinek, aki kellemes, gondtalan kikapcsolódásra vágyik.
Átlagos 2014. március 4.a párjával járt itt
A szobában két ember nem fér el egymás mellett, amennyiben az egyik leül számítógépezni az asztalhoz az erkély megközelíthetetlené válik .Pozitív: londiner, étkezés, takarító személyzet, wellness részleg, és szolgáltatásai. Kávé minősége , valamint egyik-másik pincér hozzáállása, kívánnivalót hagy maga után .
2014. február 21.családjával járt itt
Egy hetet töltöttem itt a családommal, a nyári időszakban. Tiszta, igényes szobák, remek ételek jellemzik a szállodát. Bőséges volt a svédasztalos reggeli, valamint remek menükkel találkoztunk az ebédek során is. Rendkívül kedves mind a recepció, mind a takarító személyzet egyaránt.
Kiváló 2014. január 16.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk december végén ebben a szállodában. Remek és hangulatos szilveszteri mulatsággal. Külön köszönet ezért a személyzetnek, mindent megtettek, hogy jól érezzük magunkat. Remek szálloda, csak ajánlani tudom mindenkinek. A wellness részleg hangulatos, az ételek ízletesek, a szobák tiszták (a takarító személyzet kedves és segítő kész, bár ez minden alkalmazottra mondható). Érezhető volt, hogy igyekeznek a vendégek kedvébe járni. Köszönet érte.
Kiváló 2014. január 7.barátokkal járt itt
Háromszor 2 fős baráti társasággal 3 éjszakás szilveszteri programon vettünk részt a szállodában. Kellemes meglepetésben volt részünk már az érkezéskor: a recepción megkérdezték, hogy voltunk-e már a szállodában, s nemleges válaszunkat hallva, a fogadó hölgy elhagyta a recepciós pultot és végigkísért: megmutatva az éttermeket, klub helyiségeket, a wellness részleget, fodrászatot, stb.
2014. január 7.barátokkal járt itt
A szállodai ellátás jó volt, egyedül a konferencia teremben az étkeztetés menza jellegű volt. Számomra egy négy csillagos hotelban ez nem felel meg. A szálloda eleganciájához ez nem illett. A személyzet 95%-a kedves, segítőkész a parkolás egy kicsit kényelmetlen volt. A wellness részlegben a szaunavilág nagyon tetszett.
2014. január 3.a párjával járt itt
Teltház volt, ami kevés parkolóhelyet és a vacsoránál sok várakozást, zsúfoltságot jelentett. A Borostyán csomag jó választás volt, nagyon kellemes környezet, kíváló menü, minden igényt kielégítő italkínálat, udvarias, barátságos felszolgálás, a külön tánchelyiség jó ötlet volt. Nagyon kellemes felüdülést nyújt a gyógyvíz, remekül éreztük magunkat!
Kiváló 2014. január 3.barátokkal járt itt
A buli fantasztikus volt, a szilveszteri vacsora is. Amit a disznotoroson felszolgáltak olyan volt mint mikor apám vág malackát, csúcs. Egy dolog nem tetszett az első esti vacsora felszolgálása és az étterem. Ha javasolhatom, ilyen luxusszállodából ne csináljak egy sátras lagzi szerű éttermet.
Átlagos 2013. december 27.családjával járt itt
A Hotel Délibábban 2 éjszakát töltöttünk el. A superior szobák szépek csak elég kicsik. A személyzet kedves. A wellness részleggel maximálisan meg voltunk elégedve, viszont a félpanziós ellátásnál, a vacsoránál a víz is fizetős volt. Úgy gondolom egy kancsó víz belefért volna a félpanzióba. Összességében az ételek finomak, változatosak.
2013. szeptember 2.a párjával járt itt
A Hotel Délibáb elegáns, szép, tiszta, a szobák kényelmesek, és a wellness része gyönyörű. Az ételek minősége nagyon jó, tényleg csodálatosan éreztük magunkat a párommal. A masszázsra, mely a csomag tartalma volt, csak 1 időpontot kaptunk, de felajánlottak helyette 1 koktélt, így mindketten a koktél mellett döntöttünk.