Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló ★★★

Hajdúszoboszló és környéke
4,5
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos szálloda, Három csillagos superior szálloda
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló
Mátyás Király Gyógyszálloda HajdúszoboszlóMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló vélemények

2015. július 20.gyerekekkel járt itt
egy hétvégét töltöttünk itt a családdal (több szobát foglaltunk). Nem először jártunk itt és nagyjából tudtuk, mire számíthatunk, de az most meglepett, hogy nem volt szabad az étkezést halogatni, mert bizony egy órával a reggeli vagy vacsora kezdete után már volt olyan étel, ami elfogyott és nem is kaphattunk már belőle.
Kiváló 2014. november 10.gyerekekkel járt itt
Harmadik alkalommal vettük igénybe a szálloda szolgáltatásait és meg kell mondjam ez a kedvenc szállodánk. A család minden tagjának megvan a kedvence. A gyerekeim a játszóházat, a játszóteret és a gyerekmedencét imádják. A férjem a bőséges és kiváló ételekért van oda én pedig a sokrétű és pihentető wellnessért.
Kiváló 2014. november 1.a párjával járt itt
Másodszor voltunk már a szállodában őszi időszakban, mert Hajdúszoboszlón ár-érték arányban a legkedvezőbbnek találtuk. Gyógymedencék, wellness részleg, barátságos személyzet, kiváló ételválaszték! Ha mégis a városi fürdőbe szeretne menni valaki, nagyon közel van gyalogosan.
2014. október 1.a párjával járt itt
Az elmúlt 3 évben 10-szer voltunk ebben a kedvenc szállodánkban. Tiszták a szobák,kedves a személyzet,ragyogó az ételválaszték és az ízvilág is. Most már a fürdő is szuper,különösen az idén átadott uszodával együtt.
Kiváló 2014. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Kellemes, hangulatos a szálloda, A svédasztal valami csodálatosan jó volt, még a válogatós családom is talált magának ennivalót bőven. A wellness részleg nem nagy de annál hangulatosabb.
Nagyon jól éreztük magunkat,jó élményekkel jöttünk haza.
Inkább pároknak ajánlanám vagy akik lazítani kikapcsolódni szeretnének. Kisgyerekeseknek nem annyira.
Kiváló 2014. június 7.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezet, kedves kiszolgáló személyzet, max. kényelem. Kisgyermekes családnak tökéletes. Kiváló a kül és beltéri medencéje,csodás gyógyvizes medencéje van. Talán az ételek nem voltak az igaziak,legalábbis a gyermekem szerint. Jó programok voltak, grill partys vacsora zenével nagyon tetszett. Központban van mindenhez közel. Jól éreztük magunkat.
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Május végén töltöttem 5 éjszakát a férjemmel a szállodában. Csodálatos volt az idő és az ott töltött napjaink. A személyzet szolgálatkész, udvarias volt. Felváltva élveztük a napozást az úszómedence mellett,majd a gyógyvízben pihentük ki az úszás fáradalmait. Ízletes és bőséges étkezési lehetőség még csak tetőzte örömünket. Minden este városi sétánk után elégedetten tértünk nyugovóra.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Többször jártam már a szállodában családommal, barátaimmal. Soha sem csalódtunk. Kiváló a kiszolgálás, jó az étterem. A legjobb a wellness részleg. Azért szeretem, mert ki se kell tenni a lábunkat a szállodából és élvezhetjük a gyógyvizet, szaunát, sószobát stb.
Nagyon jó, hogy a gyerekekre is nagy figyelmet fordítanak a szálloda üzemeltetői.
Bizonyára rövidesen visszatérünk.
Gyenge 2014. június 5.családjával járt itt
Nagyon csalódban a szállodában. Az árhoz képest a szállodai szoba kényelme kielégítő volt. Sajnos takarításkor eltűnt egy saját vadonatúj ruhadarab, amin még az árcédula is rajta volt, ki volt rakva a székre. Biztos vagyok benne, hogy a takarító személyzet tagja tulajdonította el.
Átlagos 2014. március 18.a párjával járt itt
3. alkalommal voltunk a szálloda vendégei. Kiváló elhelyezkedése miatt kedveljük, valamint a 3 csillagos besorolásnak tökéletesen megfelel. A szobák tisztás,nagyon kényelmesek, a fürdő részleg szintén rendezett. Eddig sosem csalódtunk bennük, de az idén néhány probléma adódott.