Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló ★★★

Hajdúszoboszló és környéke
4,5
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos szálloda, Három csillagos superior szálloda
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló
Mátyás Király Gyógyszálloda HajdúszoboszlóMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló vélemények

2013. november 20.barátokkal járt itt
Középkoru barátainkkal voltunk a szállodában, ami alapján legközelebb is visszamegyünk!
Személyzet, különösen az étteremben, kedves, előzékeny, udvarias!
Az ételek a -3 csillaghoz viszonyitva- jók voltak.
Talán a szobák felújitására lehetne egy kicsit többet fordítani, pl szőnyegek kopottak, foltosak, bár tisztának tünt. . . .
2013. november 7. járt itt
Egy hosszú hétvégét volt szerencsénk itt tölteni. Mindennel elégedettek voltunk, az ételek kiválóak, a kiszolgálás udvarias. A wellness-részleg is nagyon tetszett, habár nekem a természetes fény hiányzott kicsit, de ez az elhelyezkedése miatt nem megoldható. Nyáron a szabadtéri úszómedence is rendelkezésre áll, így nem kell a zsúfolt strandra menni. Nagyon barátságos szálloda, szívesen visszatérnénk.
Kiváló 2013. november 5.a párjával járt itt
A párommal kettesben töltöttünk egy hétvégét a hotelben. Megérkezéskor nagyon kedvesek,udvariasak voltak a hotel dolgozói. A wellness részleg kellemes,igazi kikapcsolódást nyújt. A szobák gyönyörű tiszták,s nagyon tágasak voltak. Az ételek ízletesek. Isteni sütemények voltak a hotel cukrászdájában. Nagyon jól éreztük magunkat,bármikor visszatérnénk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 15.a párjával járt itt
Az egy hetes nászutunkat töltöttük ebben a szép szállodában. Minden tökéletes volt, mindennel meg voltunk elégedve. A fürdő és a wellness részleg gyönyörű volt.
A kaják nagyon finomak bőségesek és változatosak voltak. A személyzet nagyon kedves udvarias volt. Sokat kirándultunk a környéken. Bármikor vissza mennénk.
Remélem ez minél hamarabb be fog következni. :)
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső kép
Szörnyű 2013. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
2013 augusztusi vihar után 1 nappal érkeztünk és sajnos egy beázott szobát kaptunk ami büdös volt,kb. 1 órás huzavona után cseréltek le egy másik szobára,amit mai napig nem értek, hogy miért adtak ki egy ilyen szobát ha volt üres szobájuk. A vacsorát nem jellemezném, de másnap reggel az előzőnapi csirkepaprikás svédasztalra került.
Kiváló 2013. augusztus 11.a párjával járt itt
Többször voltunk már a szállodában. Nagyon elégedettek vagyunk a személyzettel,a kiszolgálással,a tisztasággal. Az ételek finomak és változatosak. Szép a szálloda környezete is. Szép a wellness részleg és a külső medence is. Nagyszerű a kiszolgálás,udvarias a személyzet. Nemsokára megint készülünk a szállodába ismét. Több barátnak ajánlottuk már ők is elégedettek voltak .
Kiváló 2013. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Egy egész nagy családdal voltunk együtt itt/összesen tízen két gyerekkel/ nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet remek, az ételek finomak. Saját medencéi is felfrissítenek. Rengeteg a gyerekprogram is. Gyerekbarát szálloda. Könnyen megközelíthető a városban minden/pl. buszmegálló,strand,üzletek/. Máskor is szívesen megyünk. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2013. július 15.gyerekekkel járt itt
Harmadik alkalommal jártunk a szállodába, most a lányomékkal és az unokákkal együtt mentünk. A legutóbbi ottjártunk óta örömmel tapasztaltam hogy a szobák fel lettek újitva, szépen kifestve, új padlószőnyeg, tisztaság fogadott mindenhol. A személyzet udvarias és kedves volt. A ételek fantasztikusan finomak, csak dicsérni tudom.
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - KörnyékMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - WellnessMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső képMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső képMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Medence/kert
Kiváló 2013. június 30.a párjával járt itt
Mar tobbszor voltunk itt-de nem szivesen megyek, mert egy het alatt mindig hizok legalabb 2 kg-ot!Isteni hazai izek, valtozatos kinalat! Meses a furdoreszleguk is..azert megyunk megint ...hizni kicsiket!! A szemelyzet kedves, a szalloda kozponti helye kivalo.Gyogyszolgaltatasukat is ajanlom.
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
A párommal és egy baráti házaspárral töltöttönk egy csodálatos hetet Hajdúszoboszlón, és a szállodában. A megérkezésünktől kezdve , ott tartózkodásunk idje altt is minden szuper volt! ! ! A személyzet kedves, segítőkész és mindeki mosolyog ami nagyon jó. Az étterem is fenséges, az ételek melegek és frissek! ! !
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső kép