Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló ★★★

Hajdúszoboszló és környéke
4,5
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos szálloda, Három csillagos superior szálloda
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló
Mátyás Király Gyógyszálloda HajdúszoboszlóMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2013. május 13.a párjával járt itt
A központi helyen fekszik . A parkolás nagyon jó , közel van a nagy fürdőkhöz. De ezt szinte nem is kell igénybe venni mert magába a szállodában mindent meg lehet találni még orvosi ellátást is . Nagyon jó az éttermük , kiváló ízekkel és nagyon udvarias kiszolgálással megnyertek maguknak . A szobák kényelmesek . A személyzet mindent elkövet hogy jól érezd magad
Kiváló 2013. május 5.a párjával járt itt
nászutaztunk a Mátyásba,isteni volt! ! a kényelem az első helyen szerepel! a kaja kifogástalan,mint ízre és mennyiségre egyaránt, étterem is kiváló volt! ! a fürdő akkor inkább gyermektelen pároknak illetve idősebbeknek volt való. . . . azaz nekünk! ! azóta már bővült kis családom de a Mátyás se tétlenkedett! !
Kiváló 2013. május 1.gyerekekkel járt itt
2. 5 éves kislányommal, és az anyukámmal töltöttünk el egy pár napot a szállodában. Minden igényünket kielégítette. A személyzet nagyon kedves, szép tiszta a szálloda, a szolgáltatások tökéletesek, a játszótér szuper! Aki pici babával megy a csúcs szezonba az kérje a parkolóra néző szobák egyikét, mert a sétányról beszűrődő zaj esetlegesen zavarhatja a piciket. Én csak jót tudok írni, biztosan visszatérünk még!
2013. április 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a tágas, jól felszerelt játszószoba, a gyermekmedence, az viszont nem, hogy ez utóbbiban rendszeresen szólni kellett, hogy legalább hébe-hóba kapcsolják már be az élményelemeket! A fürdő és a wellness részleg szuper. Az ételválaszték megfelelő, mennyisége igazán bőséges. A szobák rendben voltak, bár az ágy rugója kicsit kényelmetlen.
2013. április 26.családjával járt itt
A szálloda szépen felszerelt, a személyzet segítőkész. A szoba megfelelő elrendezésű és berendezésű, hiány a légkondi. Forró nyári napon nagyon meleg van a szobában, kevés ventilátor áll rendelkezésre a vendégek számára, és az is fizetős. Az étterem tágas, az ellátás bőséges, de a mennyiség a minőség rovására megy, íztelenek az ételek.
Kiváló 2013. április 25.családjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk a szállóban, a fogadtatás, szállás, az ellátás kiváló, igazi kikapcsolódást jelentett. Nagyon meg voltunk elégedve úgy a kiszolgálással, mint az ellátással. A wellnes részleg nagyon szép. Máskor is szívesen megyünk. Családom több tagja is volt már több alkalommal, mindig meg voltak ők is elégedve.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Többször jártunk már a szállodában. Elégedettek vagyunk a család többi tagjainak is ajánljuk,mert bőséges az ételválaszték,izletes. Szép a szálloda ,tiszta,lelkiismeretesek a dolgozok. Gyönyörű a wellnes részleg szép a szálloda környezete. Udvarias a kiszolgálás,a szobák tiszták jol felszereltek. Kellemes a kinti terasz ,a park a külső medence.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon megvoltunk elégedve a szállodával, kényelmes és nyugodt környezetben van. A gyógyfürdő része jó volt, még gyermek medence is és kültéri medence is van. A félpanziós ellátás is kitűnő. Ajánlani tudom mindenkinek, mi már kétszer is voltunk a családommal, mert nagyon megvoltunk elégedve.
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső kép
2013. április 23.a párjával járt itt
Ugyan gyerekek nélkül voltunk a párommal, de a reklámban hirdetett dolgok valósak voltak.
A Wellnessz részlege kiváló, mind felnőttnek, mind a gyerekeknek. Az étkezés választéka is megfelelő az egészséges táplálkozáshoz és a kisgyerekeseknek is egyaránt. A szobák tiszták, jól felszereltek, pihenni is kiválóan lehetett. A kert, a terasz is mind nagyon kultúráltan van felszerelve.
Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Ez az a szálloda, ahova bármikor vissza mennénk. Olyan kedves a személyzet, hogy akár melyik 4 csillagos szálloda megirigyelhetné. A szolgáltatások kiválóak, a kezelések is. A konyhája csúcs,az ételek választéka nagyon kielégítő az ízekkel együtt. Nagyon odafigyelnek a vendégekre,mindenben rugalmasak.