Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló ★★★

Hajdúszoboszló és környéke
4,5
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos szálloda, Három csillagos superior szálloda
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló
Mátyás Király Gyógyszálloda HajdúszoboszlóMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló vélemények

2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Nagyon szép kis szálloda minden megvan ami szolgálja a teljes körű pihenést ! Wellness részleg kiváló ! Ételek jók ! A büfés ellátásnál vannak kicsit idegesítő hibák , tányér hiány , étkészlet hiányzik és bizony előfordulhat ha nem az első turnusban vacsorázik a vendég derelye helyett grízes tészta marad ! !
2016. június 14.a párjával járt itt
Az elmúlt kb. 15 évben legalább 15 alkalommal vettük igénybe a szálloda szolgáltatásait, melyekkel a legmesszebbmenőkig meg vagyunk elégedve. Egy-két problémánk azért volt, ezért nem is tudtam maximálisra pontozni: sajnáljuk, hogy a szálloda bababarát lett, és nem a gyermekekkel van problémánk, hanem a szülők nem megfelelő hozzáállásával, nevelésével.
Kiváló 2016. június 5.barátokkal járt itt
" Ahol a vendég a király" , ha jól emlékszem így kezdődik a szálloda szlogenje , és igen , hetedszer látogattunk ide családommal.
Kiváló 2016. május 11.gyerekekkel járt itt
Megérkeztünk-e csodás helyre melynek neve Mátyás Király! Mindenki ide jönne ha tudná,hogy itt rá mi vár! Finom ételek,úszás,szauna,ha tehetnénk nem jöttünk volna haza soha! Kellemes szép barátságos környezet mely magával ragadja az embereket. Gyerek,gyógy és úszó medence Apa,Anya,Gyerekek nagy kedvence.
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Egyéb
Kiváló 2016. május 6.a párjával járt itt
Május első hetében töltöttünk 6 napot a szállodában. Várakozásunknak megfelelően hétköznap elég kevesen voltak a szállodában, így jól kihasználhattuk a welness részleget. Korábban többször a szomszédos Aurumban szálltunk meg, ahol az úszómedencét hiányoltuk, és láttuk, hogy itt van fedett és nyitott úszómedence is, amiben sokszor egyedül úszkáltunk.
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - VendéglátásMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - VendéglátásMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - BelsőMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Medence/kertMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Medence/kertMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső képMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - KörnyékMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Környék
Átlagos 2016. március 16.családjával járt itt
Sajnos a kedves és szép fogadtatás után egy szörnyű szoba fogadott minket. A falak összekenve mindennel az ajtófélfa és a padló ragadt a hányás kinézetű valamitől. A fürdőszobában iszonyat vizelet szag és összekent wc fogadott. Magyarán az ágy áthúzásán kívül semmi nem lett megcsinálva.
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Átlagos 2016. február 12.családjával járt itt
Kedvenc szallodank a Matyas,ezert akartuk a szilvesztert is kiprobalni. Eddig ez az egyetlen csalodas ami ert ezzel a szallodaval kapcsolatban. Espedig az unnepi menu. Mindenki ehen maradt olyan keves volt . Nem szeretnem reszletezni de este 18 kor egy lehelletnyi eloetel majd egy foetel kb 20 orakkor ,majd ejfel utan ujevi fogas.
Kiváló 2015. november 10.a párjával járt itt
Hajdúszoboszló egyik legjobb gyógyszállodája. A vendégek, gyógyulni vágyók igényeinek megfelelő. Kedves, segítőkész személyzet. Reggelik, vacsorák változatosak. Finom, ízlésesen tálalt ételek. Szép, kultúrált étterem. A fürdő őszi, téli és tavaszi időszakban maximálisan kielégítő a vendégek számára.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2015. szeptember 28.a párjával járt itt
Szálló vendégek nem voltunk, csak fürdő. Ugyanis a Panoráma Hotel vendégei partner szállodájában itt a Mátyás Gyógyhotel fürdőjét használhattuk, Végig csodálatos idővel, kinti medencében és napozással töltöttük el a napokat. Vizes hely, nem csúszó kővel, intelligens illemhelyek, továbbá pihenőszoba, szauna, .
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső képMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - WellnessMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Wellness
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 28.a párjával járt itt
Egy nyár végi három éjszakás, hétköznapi időszakot töltöttünk a szállodában. A kresz táblák rossz elhelyezése miatt kicsit körülményesen jutottunk be a szállodába /annak is a hátsó bejáratához,amely annyira nem vonzó/, de ezek után majdnem csak pozitív élményeink voltak. Kicsit retró az egész szálloda, de ez nem nagy baj.