Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló ★★★

Hajdúszoboszló és környéke
4,5
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos szálloda, Három csillagos superior szálloda
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló
Mátyás Király Gyógyszálloda HajdúszoboszlóMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló vélemények

2018. június 22.a párjával járt itt
Családias szállodában pihenhettünk,kiváló gyógyvízzel rendelkezik. Jó minőségű, széles választékú ételkínálatot tapasztaltunk. Tiszta, kényelmes szobát,fürdőszobát vehettünk igénybe.Jó wellnessrészleget, kényelmes gyógymedencéket láttunk. Ár-érték arány kiváló.A személyzet kedvesen, udvariasan viselkedett.
Kiváló 2018. február 12.barátokkal járt itt
visszatérő vendégek voltunk a szállodába, ott karácsonyoztunk, mindennel max megvoltunk elégedve,nagyon szép volt a karácsony esti kis meghitt ünnepség , királyi svédasztalba volt részünk, finomak ízletesek a felszolgált ételek, a személyzet kedves és figyelmes, külön kiemelném a jó kezeléseket, és a hozzá értő személyzetet,nagyon jó hogy a gyógyvíz bent van a szállodába ,így minden helybe volt, ki sem kellett mozdulni a szállodából, csak ajánlani tudom , mindenkinek,
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - EgyébMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső kép
2017. augusztus 11.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor a személyzet kedves, segítőkész volt. Ez a hozzáállás jellemezte a személyzet részéről az itt eltöltött időnket. A szobában található tv több nyelvű csatornákkal, kényelmesek az ágyak. A hely családbarát ezért sok kisgyermek van, ennek ellenére igen élvezhető és nyugodt.
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső képMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső kép
2017. június 27.a párjával járt itt
Májusi akciós csomag keretében töltöttünk itt újabb kellemes hetet.
(már 8. alkalommal, ez gondolom sok mindent elmond :-)) A szálloda elhelyezkedése, felszereltsége,wellnes részlege (gyógymedencék, kinti-benti úszómendence, szauna,stb. ) és főleg a félpanziós ellátás mindent visz, ár-érték arányban. Több helyet kipróbáltunk már, de mindig visszatérünk ide.
Kiváló 2017. május 23.egyedül járt itt
4 éjszaka 5 nap kikapcsolódásra mentem a szállodába. Sajnos betegségem miatt az időpontot módosítani kellett. Szerencsém is volt, hogy volt szabad hely, de a szálloda hozzáállása is jó volt, mikor kiderült a probléma rögtön azon gondolkoztak, hogyan tudnának segíteni. Nagyon vonzó volt, hogy reumatológus orvosi vizsgálat és kezelés is a szolgáltatások között szerepelt.
Kiváló 2017. május 11.a párjával járt itt
Igyekeztem a kákán is csomót találni. Nem sikerült. Minden és mindenki a helyén. Ha lenne gondom sem irnám le, mert tényleg ritka jó hely. A kezelések meg egyenesen királyok :D Változatos menü, gyümölcs folyamatosan és változatos. Figyelmes kiszolgálás, takaritás igényeknek megfelelő.
2017. március 3.kollégákkal járt itt
Kellemes szálloda összességében. Nekem kicsit régimódi volt a berendezése, de alapvetően hangulatos. A konyha igazán remek, isteniek az ételek, a választék. . . mennyei! Az alkalmazottak kedvesek, a szálloda tiszta. Jó helyen is van, csak ajánlani tudom! És nem utolsó sorban kedvező az ár!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. október 21.a párjával járt itt
Központi helyen, szép szálloda. A szobák viszonylag nagyok, kicsit régies berendezéssel. A földszinti helységek kifejezetten elegáns. Kellemes és udvarias személyzet. Jó konyha ,finom ételek ,megfelelő választékkal. A parkoló udvar kicsit kopár már már csúnya.
2016. október 5.a párjával járt itt
Már ráférne egy felújítás a szállodára.
Az alkalmazottak kedvesek voltak.
Sokat jelentett, hogy nem is kellett a nagy fürdőbe menni, mert a szálloda Wellness részlege teljesen kielégítette az igényünket.
A masszázsok is megfelelő szolgáltatást nyújtottak.
Az étterem szolgáltatásaival is elégedettek voltunk.
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső képMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Wellness
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon finom. a medencék nagyon jók. a szoba tiszta és kényelmes a matrac az ágyba kíváló, a személyzet nagyon kedves és udvarias. a kezelések nagyon jók. ha tehetném évente többször is elmenék és ajánlani fogom az ismerőseimnek is.