Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló

Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló
Thermal Hotel Victoria HajdúszoboszlóThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló
Thermal Hotel Victoria HajdúszoboszlóThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló

Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló bemutatkozása

A szálloda a város üdülőövezetében, saját pihenőparkkal, szabadtéri élmény- és fedett gyógymedencékkel, 72 db szobával várja vendégeit.
Minden szoba fürdőszobás, erkéllyel, telefonnal, rádióval, minibárral, széffel és televízióval ellátott.
Hotelünk ideális környezetet biztosít kisgyermekes családok számára.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2015. október 24.a párjával járt itt
Pihenni szerettünk volna de sajnos a hotel rosszabb mint egy munkàsszàlló. Undorító ősrégi bútorok festék foltos szőnyeg. Az àgy tele àgyi poloskàkkal. Az volt a szerencsénk,
hogy észrevettük és nem vittünk belőlük haza a csalàdnak szuvenírt. Ezt egy hotel nem engedheti meg magànak.
Thermal Hotel Victoria válasza
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Ezen az oldalon soha nem reagáltunk az értékeléskre,de az Önével kivételt teszünk!

Kijelentem hogy az ittjártam. hu egy nagyon igényes és könnyen kezelhető website!
2015. október 27., Üveges Csaba, üzemeltető
2015. július 1.a párjával járt itt
Kényelmes , jól felszerelt szálloda a Hajdúszoboszló üdülőkörzetében található Termál Hotel Viktória. Rendezett parkkal, külső élmeny és úszómedencével ellátott üdülőhely. Változatos étkezések, bő választék. Sajnos kevés és kicsi a termálvizes medence. A kinti medencében a 30C fokos hőség ellenére sem tudtam fürődni, mert egy hét alatt sem melegedett fel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. december 31.barátokkal járt itt
Azt gondoltam, hogy 2014. novemberében vagyok ebben az évben utoljára pihenni, de a sors és a szerencse másképp rendelkezett. December elején kaptam egy levelet a szállás. hu-tól, melyben egy 2 főre szóló 2 éjszakás félpanziós utalvány lapult, melyet a Hotel Viktóriában lehet beváltani.
Kiváló 2014. december 5.a párjával járt itt
Most voltunk másodszor itt,és ismételten nagyon tetszett megint. Az üdülő nagyon jó helyen fekszik. Közel mindenhez. A közlekedés ki váló. A szobák kényelmesek,és tiszták. A személyzet végtelenül kedves,és udvarias. Kérésünket szinte abban a pillanatban teljesítették. Az étterem tágas,és patyolat tiszta.
Kiváló 2014. december 4.a párjával járt itt
40. házassági évfordulóra kaptuk a 2 éjszakás pihenést a gyerekeinktől. A személyzet maximálisan udvarias, kedves. Lehetőség van, hogy akár a szobafoglalás előtti és elhagyás utáni órákban is még igénybe vegyük a 36°C-os gyógyfürdőt! A félpanziót kiegészíthettük olcsó választható ebéddel (sütemény+gyümölcs).
Kiváló 2014. november 25.barátokkal járt itt
Barátainkkal junius hóban jártunk itt 4 éjszaka 5 nap félpanzióval, nagyon jó áron. A fogadtatás családias, udvarias és kellemes volt. Meglepetés volt számunkra, hogy napi 4 fizikó terápiás kezelést TB alapon igénybe vehettünk. A gyógyvíz kiváló, a kinti medence bővülhetne további medencékkel, wellnes részleggel.
2014. november 8.barátokkal járt itt
Kellemes,kikapcsolodásra alkalmas. A wellness részleg kicsit szétszort,nincsenek relakszálo ágyak. Agyogyviz kiválló,höfoka jo. A z étterem és kiszolgálás kiválló. Az ételek vállasztékosak tartalmasak böségesek. A szobák valoban retro jellegüek,acélnak megfelelöek,tiszták. A parkolás megoldot 2. parkoloval is rendelkezi. Az árak elfogadhatoak,hétvégén zenés est,jo hangulat. Ajánlom mindenkinek
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
2013 novemberében jártunk itt a párommal,amit egy nyeremény jóvoltából használtunk fel. Nagyon kellemes hely,pihenésre,kikapcsolódásra különösen alkalmas. Az ellátás kiváló,személyzet kedves és figyelmes,az ételek ízletesek és bőségesek. A medencék tisztasága és hőfoka nagyszerű. Összeségében nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük VIKTORIA!
Kiváló 2014. június 22.a párjával járt itt
Ideális környezet, szuper pihenés ,hisz egy helyen élvezhető a gyógyvíz és a külső élménymedence. Ki sem kellene tennie az ebernek a lábát a szállóból, ha maga város hangulatát és az esti programjait nem volna vétek kihagyni. A személyzet végtelenül kedves, udvarias. A kaja jó. Ha valakinek ez kevés közel a strand, az élményfürdő a gyógyfürdő.
2014. február 20.a párjával járt itt
2014. februárban töltöttünk itt 4 napot. A személyzet figyelmes, kedves, segítőkész. Az ételek finomak és bőséges. Csendes,családias légkör, tisztaság. A medencéknél hiányzik a zuhany,egy kis felújítás ráférne a wellness részre. A masszázs nagyon jó. Ár-érték arány jó. Kellemesen pihentünk.
Szívesen megyünk máskor is. Köszönjük a dolgozóknak a színvonalas kiszolgálást !