Dráva Hotel Thermal Resort Harkány

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort HarkányDráva Hotel Thermal Resort Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort HarkányDráva Hotel Thermal Resort Harkány

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány bemutatkozása

A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú városban található, a gyógyfürdő közvetlen közelségében. A harmonikus környezetben elhelyezkedő szálloda wellness- és gyógyrészlegével, gondozott parkjával a nyugodt feltöltődést kínálja vendégeinek.

A Dráva Hotel Thermal Resort legnépszerűbb csomagjai

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - Wellness napok extrákkal (min. 2 éj)
Wellness napok extrákkal
2025.01.01-ig
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - Pihenő napok (min. 2 éj)
Pihenő napok
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány vélemények

Gyenge 2017. december 3.barátokkal járt itt
Sajnos mi a mai napon csalódottan távoztunk az Önök szállodájából. Szerettem volna saját Weblapjuk vendégkönyvébe írni, ez azonban nem elérhető. 3 nap 2 éjszakás wellness hétvégét foglaltunk, amiből "CSAK" a wellness hiányzott. Azt, hogy egy **** szálloda ezt megengedi magának felháborítónak tartom. Úgy gondolom, hogy a majd 60.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. december 2.családjával járt itt
A szoba kényelmes, de a meghirdetett gyümölcskosarat kifizettették, pedig mi nem kértük. A wellnes kényelmes nagyon jó volt. Az étkezés egyszerű, nem túl bő a választék. A szobák átvételében nagyon merevek, a recepció goromba. Kellemes a szálloda előtt a terasz, kényelmes a parkoló. A talpmasszázsnál nem volt egy kényelmes szék. Az ára kellemes volt. . .
Kiváló 2017. szeptember 26.a párjával járt itt
Pihenésre, kikapcsolódásra vágytunk egy szép környezetben és ezt a Dráva Hotel biztosította számunkra. Nagyon szép egy hetet töltöttünk ott és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, udvarias és segítőkész. A szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve, a szobánk kényelmes és csendes volt.
2017. szeptember 23.a párjával járt itt
A jakuzzi nagyon kicsi,a másik medence vize hideg,a különféle wellness elemek használatàra nem alkalmas. A hidegebbre fordult idő ellenére nem kapcsoltàk be a fűtést,a vizes köntösök ,fürdőruhàk sem tudtak megszàradni.
Kiváló 2017. szeptember 3.a párjával járt itt
Mindennel elégedett voltam, a személyzet csillagos ötös, az étkezésnél bőven van választék, mindenki megtalálja amire szüksége van. A környék csodálatos. Máskor is szívesen visszamennék.
Szörnyű 2017. augusztus 7.családjával járt itt
Egy igazán barátságtalan ronda elhanyagolt szálloda ! Fel sem fogom hogy kaphatta meg a négy csillagot ? ? Ennél százszor különb 3 csillagos szállodák vannak !
Kiváló 2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Érdeklődve vártuk a nyaralást, mivel sok jót olvastunk erről a helyről. Az elvárásainknak maximálisan megfelelt, mindennel meg voltunk elégedve. Szuper volt!
2017. július 18.a párjával járt itt
Már nem először jártunk itt a férjemmel, nagyon jól éreztük magunkat. A wellnesben a medence lehetne 1-2 fokkal melegebb,a jacuzzi meg egy kicsit tágasabb, de összességében elégedettek vagyunk a szállodával. Az ételek nagyon ízletesek, bőséges a választék és nagyon házias, mindamellett modern is. A szoba tágas,kényelmes, mindennel felszerelt. Újra menni fogunk!
Kiváló 2017. június 16.a párjával járt itt
Nagyon jól èreztük magunkat a felesègemmel most voltunk először gyerekek nèlkül nyaralni ès hàla maguknak nagyon jól sikerült, èn hàzassàgi èvforduló alkalmàból vettem ezt a wellnes csomagot ès nem bàntam meg, biztos mèg a közel jövöben szeretnénk vedègeik lenni
Kiváló 2017. június 16.a párjával járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk a nyújtott szolgáltatással, személyzettel! Inkább csak apró javítanivalókat látunk: a fittness szobában a szobabiciklin az egyik kengyel hiányzik, a gőzkamra belülről nehezen húzható be, mivel leesett a behúzó fémdarab!
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány a térképen
7815 HarkányBartók Béla u. 1.
2000
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 950 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 30 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár