Dráva Hotel Thermal Resort Harkány

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort HarkányDráva Hotel Thermal Resort Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort HarkányDráva Hotel Thermal Resort Harkány

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány bemutatkozása

A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú városban található, a gyógyfürdő közvetlen közelségében. A harmonikus környezetben elhelyezkedő szálloda wellness- és gyógyrészlegével, gondozott parkjával a nyugodt feltöltődést kínálja vendégeinek.

A Dráva Hotel Thermal Resort legnépszerűbb csomagjai

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - Húsvéti hosszú hétvége (min. 3 éj)
Húsvéti hosszú hétvége
03.28-04.02.
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - Pihenő napok (min. 2 éj)
Pihenő napok
2024.12.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány vélemények

Kiváló 2020. július 20.gyerekekkel járt itt
A szállás minőségével teljes mértékben megvoltunk elégedve.
Az étkezés változatos volt és finom ételek kerültek a választhatók közé.
Amivel nem nagyon voltam megelégedve az a légkondi működése volt.
Hideget nem fújt, csak langyos levegőt.
2020. július 13.a párjával járt itt
A személyzet nagyon barátságos volt és segítőkész. A wellness részleg is rendben volt.
Egy megjegyzést szeretnék tenni az ágyakra: két külön álló ágy volt összetolva a szobánkban, ami állandóan szétcsúszott. Talán rögzíthetnék valami módon, így ez a probléma megoldható lenne.
2019. december 30.a párjával járt itt
Meglepett minket mennyire kicsi volt a szoba viszont nagyon kényelmes,
jobb lett volna egy picit ha az ágyakat összelehet valahogy kapcsolni és nem csúszkálnak el éjszaka egymás mellől.
A személyzet hozzáállása és a wellness kiváló volt,
örültünk, hogy a szoba elhagyása után is élvezhettük.
köszönjük
Kiváló 2019. december 10.családjával járt itt
A szállodában már másodszor jártunk, pedig több száz km kellett megtenni. A személyzet nagyon udvarias és szolgálatkész volt, az ételek választékosak és ízletesek voltak. A wellness részleg kicsit kicsinek bizonyult a sok vendég miatt, de így is tudtunk pihenni.A szobáink kifogástalanok voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2019. szeptember 1.barátokkal járt itt
Igazság szerint a szállodába véletlenül foglaltunk helyet, de nem bántuk meg. Első benyomás, hogy gyermekbarát szálloda, ami viszont számunkra nem túl kedvező, mert mi pihenni, kikapcsolódni szeretünk egy wellness szállóban és nem a gyermekzsivajt, hisztit hallgatni, a pancsolásukat elviselni.
Szörnyű 2019. augusztus 15.a párjával járt itt
11 Nap 10 éjszakára lakosztályt foglaltunk, a sokadik levélváltásra sikerült megérteni mit is szeretnék. Az érkezés napján egy hirtelen záport után azonnal egy beázással néztünk szemben, amire a szálloda válasza egy koszos felmosó vödör volt a mennyezeti lyuk alá.
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - SzobákDráva Hotel Thermal Resort Harkány - SzobákDráva Hotel Thermal Resort Harkány - SzobákDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - EgyébDráva Hotel Thermal Resort Harkány - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2019. augusztus 1.kollégákkal járt itt
Az egyik legjobb hotel, melyben eddig jártam. Nem tudok negatívumot írni, csak sok-sok pozitív dolgot. Fantasztikus ételek, nemzetközi konyha, nagyon jó szakácsok, udvarias személyzet (mindenki), tisztaság, rend, nyugalom, csend. Rengeteg szolgáltatás: úszómedence, jakuzzi, pezsgőágy, sokféle dögönyöző, masszírozó elem a medencében, fitneszterem, bár, konferenciaterem.
Kiváló 2019. május 3.kollégákkal járt itt
Kényelmes szoba, modern berendezés. A wellnesben úszási lehetőség és minimális melegvizes jacuzzi. /Gyógyvíz itt nincs/ Legemlékezetesebb az étkezés, minden nagyon finom volt. Konferencián voltunk, napos időben az előadóterem igen meleg volt, légkondi hiányában. Péntek éjjel szállodán kívüli igen zajos bulit voltunk kénytelen hallgatni. Gyógyhelyen szerintem ezt korlátozni kellene.
Kiváló 2019. április 11.a párjával járt itt
Két éve jártunk utoljára ott, akkor is színvonalasnak értékeltük a szállodát, most mégis egy sor előnyös változást tapasztaltunk. Az "A" szárnyon laktunk,igazi négycsillagos szobában, tágassága , tisztasága, elrendezése példaértékű. Étterme tágas ,világos, kényelmes.
Kiváló 2018. december 10.barátokkal járt itt
Nem először voltunk ott és remélem, nem is utoljára! Szinte minden igényt kielégít a szolgáltatás, a wellness részleg, a szobák. Barátaink szerint a szekrények kicsit alacsonyan vannak, de nekünk nem volt zavaró! Az étterem is jó volt, picit lehet még rajta javítani (pl. találtam olyan kolbászkarikát, amelynek a legbelseje picit már avas volt). Mindenkinek ajánlom a szállást!
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány a térképen
7815 HarkányBartók Béla u. 1.
2000
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 950 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 30 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár