Thermal Hotel Harkány Harkány

Thermal Hotel Harkány Harkány
Thermal Hotel Harkány HarkányThermal Hotel Harkány Harkány
Thermal Hotel Harkány HarkányThermal Hotel Harkány Harkány

Thermal Hotel Harkány Harkány bemutatkozása

A Thermal Hotel Harkány a városka egyetlen gyógyszállója, amely újonnan kialakított termálmedencéinek, gyógycentrumának, éttermének és hangulatos szobáinak köszönhetően az utóbbi években komoly hírnévre tett szert a régióban.

4Szolgáltatás
2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Thermal Hotel Harkány Harkány vélemények

Átlagos 2016. április 8.gyerekekkel járt itt
Húsvét Harkányban. Ami biztosan szuper az a személyzet. Kedvesek, segítőkészek. A wellnes kellmes, nyugodt, tényleg jó. A Superior apartman kényelmes, bár egy kisebb frissítés ráfér. Az étteremben a személyzet készséges, de a pincérek csak este találnak az asztalokhoz és maximum csak egyszer. A választék megfelelő, a minőség azonban NEM!
Gyenge 2016. március 23.a párjával járt itt
Sok évvel ezelőtt járunk már ebben a szállodában, akkor nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Most sajnos nem így történt. A superior szoba szűkös, a fürdőszobában mindent átható csatornaszag. Az étteremben a pincér csak nagyon sokára jött oda az asztalunkhoz, ha észrevett minket egyáltalán.
Kiváló 2016. március 14.a párjával járt itt
A szállodába érve, a bejelentkezés nagyon gyorsan lezajlott, a recepciós hölgy minden segítséget megadott ahhoz, hogy megismerhessük a környéket, a szállodai lehetőségeket. A szoba kellemes, meleg volt. Egyszerű berendezés, de tiszta, kényelmes. Kicsit a köntös állapota "leharcolt", de ez nem zavaró. Finom ételek, jó programok, élő zene. Csak pozitív jelzőkkel illethetem a szállodát és a személyzetet!
Átlagos 2016. március 10.a párjával járt itt
Ami tökéletes, az a nagy belső medence, a szauna-falu dizánja, és a valóban négycsillagos reggeliválaszték. A szobát és a tévécskét kicsinek találtam, viszont lehetett nézni az ATV-t is, ami nagy pozitívum.Jó még a nagy erkély, a sok zöld terület. Rossz, hogy az egy gyönyörű modern templomon kívül Harkányban semmi nincs.
Thermal Hotel Harkány Harkány - Vendéglátás
2016. március 2.a párjával járt itt
A szeményzet kedves odafigyelő, viszont bejelentkezéskor kicsit több információt is mondhatnának (pl. mi hol talalható stb..)
Egyébként jó volt itt lenni. :)
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2016. február 28.barátokkal járt itt
Valamikor sokat jártunk ide baráti társasággal, akkor még Agro Hotel néven futott. Most a csillagok száma nőt, szerintem sok, az étterem szebb, de nem jobb lett, az ételek íztelenek, a választék gyengécske a négy csillaghoz képest pedig nulla, a kávézó szép, de nagyon drága.
Gyenge 2016. január 3.a párjával járt itt
A szálloda földszinti része nagyon szép. A szoba ehhez képest csalódást okozott. A wellness részben fizetős a gyógyvizes medencék használata(ez fel volt tüntetve az ajánlatban), viszont az infraszaunáért is fizetni kellett volna,a finn szaunában 70 fok volt, így nem sokat ért,a kinti nem működött. Igazából a gőzkabint tudtuk használni.
Gyenge 2015. december 30.a párjával járt itt
Meglehetősen nehezen található meg a szálloda, nem túl közel a strandhoz. Kategóriájának megfelelő tiszta szobák, welness részlege jó, habár kinti medencéje igen kicsi és kissé elhanyagolt is, amely pedig a szálloda erőssége lehetne. Reggeli-vacsora kínálata első osztályú és kiváló minőségű. Gyenge pontja az ágy matracainak minősége.
Átlagos 2015. december 9.a párjával járt itt
Uszoda, masszázs kiváló, a szauna is jó volt. A reggelinél hosszasan nem volt személyzet az étteremben, vacsoránál is sokat kellett várni a pincérre. Úgy emlékszünk, 5 évvel ezelőtt választékosabb és finomabb volt az étel. (Igaz, akkor főszezonban voltunk. ) A szobában és a fürdőszobában kellemetlen szag terjengett, mintha szennyvízszag lett volna. Kicsik a ruhásszekrények, de egyébként a szoba berendezése kényelmes volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Már a foglalásnál nagyon kedves és segítőkész volt a hölgy, akivel beszéltem, és a helyszínen is mindenki! Nagyon kellemes 4 napot sikerült eltölteni itt a párommal. Pihenni indultunk és ez sikerült is. A hétvége folyamán egy alkalommal hagytuk el a szálloda területét, hogy egy kicsit sétáljunk, és körülnézzünk a városban.
Thermal Hotel Harkány Harkány - SzobákThermal Hotel Harkány Harkány - SzobákThermal Hotel Harkány Harkány - Külső képThermal Hotel Harkány Harkány - Külső kép
Thermal Hotel Harkány Harkány a térképen
7815 HarkányJáró József u. 1.
+36 72 580 810
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Török fürdő (hamam) • gyógymedence • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Macska, 25 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád