Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány

Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány
Harkányi Gyógy- és Strandfürdő HarkányHarkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány
Harkányi Gyógy- és Strandfürdő HarkányHarkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány

Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány bemutatkozása

Harkány egyik fő nevezetessége a Harkányi Gyógy- és Strandfürdő. Az itt található gyógyvíz bizonyítottan hatásos a pikkelysömörben szenvedők tüneteinek enyhítésére. A gyógykúra hatékony lehet továbbá mozgásszervi, ízületi betegségek megelőzésében, gyógyításában, csontritkulás, krónikus nőgyógyászati gyulladások, valamint a nyirokkeringés zavarainak javításában.

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 2.gyerekekkel járt itt
Számunkra Harkány az egyik legjobb kikapcsolódást jelentő hely Magyarországon. Az idei évben 10. éve nyaraltunk itt együtt a nagycsaládunkkal. Én a családommal, húgom a családjával és a szüleink. Nagyon szeretjük a fürdőt a gyógymedencéket, lepkemedencét, úszómedencét, csúszdákat. Egy igazi családbarát strand, hatalmas zöld alapterületével.
Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány - Egyéb
Kihagyhatatlan 2019. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes napot töltöttünk a fürdőben a családommal. Tetszett a kedves fogadtatás a bejáratnál. A fürdő kialakitása , a park, az étkezdék, a medence tisztasága, hőfoka. Az unokáim nagyon jót fürödtek, úsztak, csúszdáztak. A büfében fagyiztak, lángosoztak. Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Köszönet a fürdő vezetésének, további jó munkát kivánunk!
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Harkányba jártunk. Gyerekeinkkel, és 3 csodálatos unokáinkkal. Felkerestük a Harkányi fürdőt, és kipróbáltuk a medencéket, csúszdákat. A fürdő tiszta volt, a környezete ápolt, a belépésnél kedves fogattattás, mindennel megvoltunk elégedve. Lángos, fagyi, finom kávé. Egy jól sikerült kirándulás volt, az iskola ovoda elötti utolsó hétvégén. Még viszatérünk!
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel Harkányban kötelező a strandfürdő és csúszdapark:). Nagyon jó kis hely, kedves pénztárosokkal és beléptető személyzettel. Sok zöld, tömegben is szellős, mindenféle büfé (vigyázat: strandolós étlappal! ). A gyerek medencébe szerencsére csak lábon engedik be a felnőtteket, nincs abban dagonyázó apuka, anyuka:), a víz hőfoka teljesen gyerekbarát.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. július 26.családjával járt itt
Minden évben visszatérő vendég vagyok. Nagyon megvagyok elégedve a víz minőségével,tisztasággal. Szépen fel újították az évek során,van még mit fejlődni de szép és hatékony a vize! Minden családosnak és egyedül állónak ajánlom,kikel próbálni. Sajnálom a régi fedett medencét,ami félig volt befedve,hogy nincsen már!
Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány - Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány - Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány - Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány -
Kihagyhatatlan 2016. május 20.családjával járt itt
Rendszeresen visszajárunk ebbe a szép kis városba. Élvezzük a kis város nyugalmát, az ott lakok vendégszeretetét és nem utolsó sorban a legkiválóbb gyógyvizét. Általában szezonon kívüli időszakban megyünk, így a strand részt csak kétszer próbáltuk ki, ami remek szórakozást nyújtott az akkor velünk lévő ifjabb korosztálynak is.
Kihagyhatatlan 2016. január 26.kollégákkal járt itt
Annyi gyógyfürdőben jártam már, hogy magam sem tudom megszámolni, de a harkányi gyógyfürdő azért különleges, mert ide biztosan vissza fogok térni. Pécsi egyetemista lettem tavaly ősszel, így már a beiratkozáskor tudtam, hogy egyszer mindenképpen el fogok ide látogatni. A gyógyvizet minden korosztálynak ajánlom, de hétvégi családi programot is lehet ide szervezni. Bátran tessék eljönni!
Érdekes 2016. október 17.a párjával járt itt
Nagyon szívesen jöttünk ebbe a fürdőbe, pedig Budapestről autóval nem rövid túra. Kellemes volt a víz hőmérséklete, a mélysége. Sajnos most nem éreztük jól magunkat, de ennek a felújítás az oka. Az egyik kinti gyógymedencét lezárták, ami nem lenne baj, de a másikban annyira forró a víz, hogy néhány perc után már ki kellett menekülni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2016. augusztus 27.barátokkal járt itt
Nagyon izgultunk hiszen ez volt az első Harkányi utunk. A medencék tiszták szépek , bár egyik másik megérdemelné már a felújítást! A Gyógymedencék kellemes hőmérsékletűek, bár kevés az árnyék. Az öltöző fülkék kicsit kopottak és a felújítás itt is elkelne. Az úszómesterek odafigyeléssel végzik a munkájukat!
Átlagos 2021. június 21.a párjával járt itt
Hát nem hiszem hogy valaha eljövünk még. A strand számunkra megosztó élményeket adott. Applikáción keresztül vásároltuk meg a jegyünket, mert elvileg úgy gyorsabban és várakozás nélkül bejutunk. Hát ehhez képest 1 órát vártunk, hogy bemehessünk. A strand előtt fel van festve a 1,5 m távolság tartás, amit senki nem tartott be.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 181 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.