Tornácos Panzió Hegykő

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Tornácos Panzió Hegykő vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2016. május 13.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk el a panzióban, a feleségem névnapja volt az alkalom a kiruccanásra, sajnos az időjárás nem kedvezett a szabadtéri programoknak, természetesen ebben a panziónak semmi szerepe nem volt, így sikerült időpontot választanunk.
Tornácos Panzió Hegykő - WellnessTornácos Panzió Hegykő - WellnessTornácos Panzió Hegykő - VendéglátásTornácos Panzió Hegykő - VendéglátásTornácos Panzió Hegykő - KörnyékTornácos Panzió Hegykő - Külső képTornácos Panzió Hegykő - VendéglátásTornácos Panzió Hegykő - Vendéglátás
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Hegykő, Tornácos Panzió

Véletlenül láttam meg egy reklámot az interneten a Hegykői Tornácos Panzióról. De fura név. Hol is van? A google már dobja is,” Hegykő Magyarország Észak-nyugati részén, a Kisalföldön, a Fertő-tó nádasokkal övezett déli partja felől emelkedő dombvonulat oldalán, és tetején helyezkedik el.
Tornácos Panzió Hegykő - KörnyékTornácos Panzió Hegykő - Külső kép
Kiváló 2015. november 28.a párjával járt itt
Novemberben töltöttünk sajnos csak egy éjszakát ezen a csodás helyen. Letisztult forma, tisztaság, kedvesség finom ételek. Így tudnám jellemezni ezt a kedves helyet. Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 24.a párjával járt itt
Csendes, magas színvonalú, tiszta, minden igényt kielégítő, wellness részleggel rendelkező kis panzió szolgáltatásai sok négy csillagos szálloda mellett elbújhat. Idilli környezet, megfizethető árak, választékos gasztronómia, parkoló - TÉRÍTÉSMENTES! ! ! !
Kiváló 2015. május 3.a párjával járt itt
A 2 (? ) régi tornácos házból kialakított szálláshely egy kis ékszer a csendes és tiszta faluban, és a gyógyfürdőtől is csak pár méterre van. Kevés ennyire ízlésesen, gondosan kialakitott szálláshellyel lehet találkozni, 3*os kategóriában.
Tornácos Panzió Hegykő - Külső képTornácos Panzió Hegykő - VendéglátásTornácos Panzió Hegykő - BelsőTornácos Panzió Hegykő - Külső kép
Kiváló 2014. november 5.kollégákkal járt itt
Másfél évtizede rendszeres vendégei vagyunk a Tornácosnak. Azon kívül, hogy minduntalan fejlődik, szépül, bővül, a kiszolgálás színvonala állandó (kiváló). A szintén kiváló magyar konyha nem csak a hagyományos ízeket tálalja, de különlegességekkel is szolgál. Itt ettem szürke marhából készült savanyú vetrecét, mely felséges volt.
Kiváló 2014. június 5.barátokkal járt itt
Csodálatos környezetben elhelyezkedő hangulatos hely, a termálfürdő szomszédságában, színvonalas szállás és étterem, gyermekeknek játszótér, a wellnessz részleg is igazán kellemes, a személyzet udvarias, kedves, barátságos, egyszóval bárkinek merem ajánlani jó szívvel, ha idelátogat, nem fog csalódni. Mindenféleképpen visszatérek még! :)
2013. december 28.a párjával járt itt
3x jártunk ott párommal,kiváló a wellness és az étterme fantasztikus! Csendes, nyugodt hely,mindenkinek ajánlom. Kár,hogy a kozmetikát nem próbáltuk ki,mert nagyon jó csomagok vannak. Wellnesben a teázás igen igen jó ötlet és választékos, jó a pihenő rész és jó meleg van. Tökéletes a konyha,az ízek, a felszolgálás,az idény jellegű ételek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 4.a párjával járt itt
Régóta terveztük már,hogy meglátogatjuk ezt a helyet. Nem csalódtunk. Nem a anzióban,hanem a mellete lévő Tornácos Házban szálltunk meg. Először volt egy kis bonyodalom,mert a szobában amit először kaptunk nem volt hűtő,bár a helye tisztán látszott. Pillanatok alatt orvosolták a problémát,és kaptunk a kis szoba helyett egy szép tágas apartmant.
Kiváló 2013. július 28.a párjával járt itt
Már kétszer jártunk itt, meghitt, nyugodt hely, ahol nincs zsúfoltság és tömeg, van viszont csend, nyugalom, kellemes kis termálfürdő. A panzió gyönyörű, minden igényt kielégít. A konyha remek, a pincérek kedvesek, udvariasak, a kiszolgálás gyors, az ételek bőségesek és roppant finomak! Mindenkinek tudom ajánlani!