Hotel Vécsecity Hernádvécse ★★★★

Hernádvécse és környéke
4,2
az 1 hernádvécsei szállás közül
Négy csillagos szálloda, Szálloda minősítés alatt
Hotel Vécsecity Hernádvécse

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Hotel Vécsecity Hernádvécse vélemények

Kiváló 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
Kazincbarcikai házaspárként csodálatos három napot töltöttünk el ebben a mesés világban. Hihetetlen, hogy milyen harmóniában vannak egymással a modern és a korhű bútorok, egyéb berendezési tárgyak. Óriási bátorság Abaújnak ebbe a szegletébe egy ilyen létesítményt megálmodni, kivitelezni és a mindennapokban üzemeltetni.
Kiváló 2015. szeptember 24.barátokkal járt itt
Különleges, más szállodáktól eltérő, egyedi, hangulatos, izgalmas, egyáltalán nem hétköznapi ezért ajánlom mindenkinek aki arra jár. Márpedig van amiért felkeresni az ország ama szegletét, gyönyörű vidék, rengeteg látnivaló. Mi egy éve voltunk ott és azóta is visszavágyunk. Egyszerűen remek !!
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Külső képHotel Vécsecity Hernádvécse - EgyébHotel Vécsecity Hernádvécse - Külső képHotel Vécsecity Hernádvécse - SzobákHotel Vécsecity Hernádvécse - BelsőHotel Vécsecity Hernádvécse - WellnessHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - EgyébHotel Vécsecity Hernádvécse - Külső kép
Kiváló 2015. szeptember 21.a párjával járt itt
Pihenni és kikapcsolódni szerettem volna a párommal, ezért egy olyan helyet kerestünk, ami távolabb van a nagyvárosoktól, jó levegő és csend van. A Bükkben már sokat kirándultunk, de attól keletre errefelé még nem . Szállást keresve véletlenül akadtunk az interneten erre a különleges helyre, de nem bántuk meg.
Kiváló 2015. szeptember 21.a párjával járt itt
Gyermekeinktől házassági évfordulónkra ajándékba kaptunk egy két éjszakára szóló ajándékutalványt. Érkezésünkkor virágcsokor fogadott bennünket a szobában. Utazásunk idejére esett férjem születésnapja, melyre a chéf kérésemre készített egy tortát a részünkre. Számunkra ezek nagyon kellemes benyomások voltak.
Kiváló 2015. szeptember 18.barátokkal járt itt
Baráti társasággal töltötünk 4 feledhetetlen napot a kastélyszállóban. A személyzet, a tulajdonosok vendégszeretete minden várakozásunkat felülmúlta. Mikor jeleztük, hogy felkeresnénk egy jó borospincét, a tulajdonos saját autójával vitt el bennünket a 25 km-re lévő Pinceköz bormanufaktúrába. Még az üzemanyag költséget sem elfogadva.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - EgyébHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Külső kép
Kiváló 2015. szeptember 17.a párjával járt itt
Tartalmas négy éjszakát (öt napot) töltöttünk a Hotel Vécsecity-ben, párommal. Tényleg egy "kastélyba zárt város"-ban érezhettük magunkat! Nagy parkkal, ősfás környezetben pihenhettünk. Az étkezésekkel meg voltunk elégedve, főként hagyományos ételek szerepelnek az étlapon, melyet mi előszeretettel fogyasztunk.
Kiváló 2015. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Aranylakodalmat ünnepeltünk a Hotel Vécsecityben. 2015 . szeptember 12. -én. Előre telefonos egyeztetés alapján, megbeszéltük , egyeztettük a mi kívánságainkat, és a Hotel álltal nyújtott lehetőségeket. Nagyon könnyen, gördülékenyen ment az egyeztetés a Hotel ( nagyon kedves ) ügyvezetőjével.
Kiváló 2015. szeptember 16.a párjával járt itt
Sajnálom, hogy csak most ismertem meg a helyet, nem is tudom hol hallottam róla először. A vendéglátás pazar volt, a környezet egyszerűen elképesztő, egész hetet is el lehet tölteni itt, és mégis találunk új élményeket. A tulajdonosok közvetlensége nagyon jólesett, és bár nincs nagy személyzet, mégis aki van, igyekszik mindent megtenni, hogy jól érezzük magunkat.
Kiváló 2015. szeptember 13.a párjával járt itt
Felejthetetlen élményben volt részem másodmagammal a Kastélyhotelben, ami egyértelműen a különleges és részletgazdag környezetnek volt köszönhető. Már a kastély földszintjén található gyönyörű festmények, korabeli tárgyak és barokk bútorok látványa is lenyűgözött, de amikor fel látogattunk a "city"-be, amely a legfelső szinten a padlástérben került kialakításra, azt hittem nem jól látok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
A szegény falucska közepén befordulni a tényleg igényesen felújított szálloda udvarára nagyon nagy kontrasztot jelent, de egyben jóleső harmóniát is a kerítésen belül. Kutyával érkeztünk. Egyetlen szobába vihető kutya, de az nem rendelkezik erkéllyel. Érkezéskor tapasztaltam már nagyobb kedvességet, főleg 4 csillagos szállodáknál.