Hotel Vécsecity Hernádvécse ★★★★

Hernádvécse és környéke
4,2
az 1 hernádvécsei szállás közül
Négy csillagos szálloda, Szálloda minősítés alatt
Hotel Vécsecity Hernádvécse

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Hotel Vécsecity Hernádvécse vélemények

Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Tényleg gyönyörű,és egyedülálló ez a szálloda. Karácsonykor voltunk 4 napot gyerekkel,nagyszülőkkel. Az ételek első osztályúak,a kínálat szintén. A wellness-ben a víz piszkos volt,de sajnos ez mindenhol így van,nyilván nem cserélik túl gyakran.
Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
Mediterrán hangulatban telt a hetünk, pedig február volt. Egy kastélyt alakítottak úgy át, hogy a modern vendéglátás során elvárható valamennyi szolgáltatást biztosították. A kastélyparkban különösen a kisgyerekkel utazók jól érezhetik magukat, mert van játszótér, állatsimogató. Lehet lovagolni, kocsikázni.
Kiváló 2016. május 3.csoporttal járt itt
Miskolc felől közelítve a magyar út viszonyokhoz képest megfelelő utazásban lehet részed.
A falu látványa után csodás külső és belső környezet fogad.
Tükrözi a hely a tulajdonos tudós ember voltát, igényességét. Főúrnak érezheted magad.
Jó kirándulási lehetőségek.
Konyha jó.
Szinte csak pozitív tapasztalatom volt.
Kiváló 2016. április 27.a párjával járt itt
A Hotel Vécsecity egy egyedülálló hely, mely a maga környezetében egy külön kis szigetet alkot a természetben, de mégis a környezet része! Az épület és a park csodás! Kellemes időtöltés mindenki számára a Hotelben megszállni, hisz alkalmas a hely kikapcsolódásra, kirándulásra, wellness használatra, sportolásra, hintózásra, céges projektekre vagy akár csak a párunkkal meghitt pillanatokat együtt tölteni!
Kiváló 2016. március 8.a párjával járt itt
A legszebb magyar hagyomanyok keltek itt eletre a felvidek ezen mesebeli csucskeben. Lovak, hintok, allatok, kastely, panoptikum egyutt a modern elet adta lehetosegekkel mint wellness, sport, kenyelem. Ezuton is koszonet a tulajdosnak es felesegenek a figyelmes vendeglatasert valamint a szemelyzetnek a kiszogalasert.
Kiváló 2016. február 24.csoporttal járt itt
Kellemes hely, a világ zajától elzárva, tökéletes céges és családi rendezvényre.
Elegáns szálloda, tiszta levegő, sportolási lehetőség.
Egy kincs kis hazánk északi szögletében.
Köszönet tulajdonosnak és Feleségének ezért a csodálatos "Ékszerdobozért".
Sok-sok szép napot szeretnénk még ezen a helyen eltölteni.
Köszönjük! !
Kiváló 2016. február 23. járt itt
Egy elvarázsolt kastély Hernádvécsén.
Minden kényelmet kielégítő szálloda, udvarias kiszolgálás, gondozott park.
A parkban tó, színpad, lovarda, állatsimogató, panoptikum található.
A tulajdonosok nagyon figyelmesek, kedvesek.
Igényes vendégeknek tudom ajánlani!
Én üzleti rendezvényen voltam a szállodában, de annyira megtetszett, hogy hamarosan privátban is elutazom.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Külső képHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Külső képHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kert
Kiváló 2016. február 8.gyerekekkel járt itt
2015. nyarán voltunk itt barátainkkal és gyerekeinkkel! Nagyon tetszett a hely gyönyörű környezete, illetve berendezése. Meseszép volt minden! A gyerekek nagyon élvezték a kinti, illetve a benti medencét. :-) A személyzet nagyon segítőkész volt! Biztos vagyok benne, hogy ha lehetőség lenne, újra elmennénk ide!
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Külső képHotel Vécsecity Hernádvécse - Külső képHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Külső kép
Kiváló 2016. január 24.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk el férjemmel ebben a különleges, szép kastély hotelben. Különösen kedves, figyelmes program volt a tulajdonosok részéről a kastély bemutatása. Körbevezetve minket a "kastély túrán" sok érdekességet megtudhattunk a felújítás, átépítés és új szárnyak kialakításának történetéről, a berendezésekről a tetőtérben kialakított cityvárosról.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - BelsőHotel Vécsecity Hernádvécse - BelsőHotel Vécsecity Hernádvécse - Belső
Kiváló 2016. január 13.barátokkal járt itt
Nagyon nagyon tetszett csak ajánlani tudom mindenkinek,az ételek nagyon finomak voltak,a személyzet nagyon segítőkész,udvarias. Gyönyörű a kastély! Tiszta az éterem a szobák a welness! Gyermekkel voltunk ,ő is nagyon élvezte ,szuper a medencéje nem hideg a víz,a gyerekek tudnak benne lubickolni. Ismét visszamegyünk! Folyamatban van a húsvéti foglalásunk!

Köszönünk mindent!