Hotel Vécsecity Hernádvécse ★★★★

Hernádvécse és környéke
4,2
az 1 hernádvécsei szállás közül
Négy csillagos szálloda, Szálloda minősítés alatt
Hotel Vécsecity Hernádvécse

2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Hotel Vécsecity Hernádvécse vélemények

Kiváló 2018. április 28.családjával járt itt
Sok helyen jártam már, de ez az egyetlen ahova bármikor visszajövök. Kivételesen szeretetteljes és mesés környezet Lidija asszony tulajdonos közvetlen társaságában. Béke, gyönyörűség, szeretet, finom ételek.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2018. február 15.a párjával járt itt
Igen szép és jól megkonstruált komplexum. Mindemellett egy kellemes szálláshely. Kár hogy nem a nyugati határszélen van ahol a vendégigény jobban közelítene ehhez a szinvonalhoz. Minden ellenkező híresztelés dacára, a klasszikus (romantikus) részek és a modern megoldások szimbiózisban vannak egymással.
Kiváló 2017. november 7.a párjával járt itt
Csodálatos környezetben, csoda szép, kényelmes kastély szállás! A szoba esztétikusan berendezett, kényelmes, tágas. A közösségi termek is korhű módon berendezettek, nagyon tetszetősek. A city rész kialakítása fantasztikusan ötletes, egyedi! Tiszta, rendben tartott szállás és környezet. Az állatsimogató részt is beleértve.
Remélem visszatérünk még!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Gyenge 2017. október 3.barátokkal járt itt
Kora tavasszal voltunk baráti házaspárral. Igaz hogy kuponos ajánlat volt de igaz volt a mondás: az "olcsó húsnak hig a leve" . A hotel érdekes, kicsit nekem sok, de ez izlés kérdése. Az ételek kritikán aluliak voltak. Levesporból készültek a levesek egy kis friss répát és petrezselymet belefőzve!
Kiváló 2017. szeptember 21.a párjával járt itt
Évek alatt több szállodát végigjárva nem hittem, hogy valaha is megtaláljuk a tökéletest. Most sikerült. Nem keresünk tovább, visszatérő vendégek leszünk. Három fantasztikus napot töltöttünk itt nejemmel és egyik ámulatból estünk a másikba. Egyszerűen nem hittük el, hogy ilyen hely létezik. Mesebeli kastély, mesés parkkal.
Kiváló 2017. január 31.kollégákkal járt itt
Különleges hétvégét tölthettünk ebben a gyönyörű kastélyszállodában,párommal és kollégákkal. Lenyűgöző volt maga a helyszín- mintha a más világba csöppentünk volna. Szobánk, a város a kastélyban roppant különleges volt. A programok szintén feljthetetlenek voltak. Pótszilveszteri gálavacsora nagyon finom ételekkel,fellépőkkel.
Kiváló 2016. december 18.a párjával járt itt
Csak felsőfokban tudunk szólni erről a csodálatos helyről. Mindenkinek látnia kell. Itt minden a VENDÉG-ért van. Mindenképpen visszatérünk ide.Felejthetetlen élményekkel gazdagodtunk. A Tulajdonos és kedves Felesége nagyon jó emberek. Többet kaptunk, mint amit reméltünk. Szívből köszönjük.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Egyéb
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Teljesen elvarázsolt minket a szálloda s a hozzá tartozó park. Felejthetetlen hétvégét töltöttünk a hotelben. Minden igényt kielégítő szolgáltatások,kényelmes szoba,hangulatos étterem ,finom, bőséges ételek. Kedves,udvarias,figyelmes személyzet. Temérdek kirándulási lehetőség, amiből alig tudtunk választani,hogy merre is induljunk.
Kiváló 2016. október 8.a párjával járt itt
Valóban a kestélyba zárt város. meghökkentő elemek az egyes helyszineken. Megérkezéskor kissé eltévedtünk, de jó volt, mert így felfedeztük az összes helyszint. Mindent végigjártunk, szenzációs volt. A wellness kicsi, de remek, nagy kár, hogy a szauna délután már nem üzemelt. Az étterem is meghökkentő, kellemes, modern dizájn jellemzi. Az ételek remekek voltak, tetszett a "parasztos reggeli sarok".
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt a párommal ebben a gyönyörű szállodában. A személyzet végtelenül kedves, udvarias. Nagyon szép tiszta ízléses és kényelmes szoba. Az ételek nagyon finomak és bőséges. Rengeteg kirándulási lehetőség a környéken. Nagyon jól éreztük magunkat. Annak aki ezen a környéken szeretne kirándulni feltétlen ezt a szállodát ajánlom.