Hotel Vécsecity Hernádvécse ★★★★

Hernádvécse és környéke
4,2
az 1 hernádvécsei szállás közül
Négy csillagos szálloda, Szálloda minősítés alatt
Hotel Vécsecity Hernádvécse

2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Hotel Vécsecity Hernádvécse vélemények

Kiváló 2015. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Július végén jártunk itt, két családommal,5 unokámmal /1, 2, 3, 8, 9 évesek/. City családi szobákban voltunk elhelyezve. Nagyon kényelmes és szép szobák. Egy a probléma, hogy nem igazán bababarát a szállás. A két szint, a lépcsőfeljáró balesetveszélyes pici gyermekeknek, el kellett torlaszoljuk.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - KörnyékHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Belső
2015. április 8.gyerekekkel járt itt
A húsvéti ünnepeket töltöttük itt. kellemes, igényes, részletgazdag hotel. Minden képzeletet felülmúl az aprólékos kidolgozás, a sok kis sarok, pihenő , zeg-zug. Egyszerűen lenyűgöző. A tulajdonosok mindennap sétálgattak a vendégek között , felmérve azt ki mennyire elégedett , mit adna még hozzá,mindenkihez volt egy kedves szavuk.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 115 hasznos szavazat
Gyenge 2014. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Hosszan lehetne taglalni,de csak egy-egy gyöngyszemet a megjelölt kritériumok mentén:
-személyzet: közülük a többség nem beszél semmilyen idegen nyelvet,
-tisztaság: érkezésünkkor szobánk építkezési felvonulási terület is volt egyben,majd 2 éjszaka után költöznünk kellett másik szobába,mert szakemberek jöttek dolgozni,miközben a szobák nagy része üresen állt,
-ár/érték arány: a visszaigazoltan rögzített árakért 3 esetben kellett "közelharcot" folytatnunk, mert jelentősen drágábbért akarták számlázni, (meg egyébként is lásd a summázatot),
-kényelem: főúrinak címzett szobában sem szekrény, sem asztal nem állt rendelkezésre,
-szolgáltatások: a teniszpályán pingpong-ütőkkel játszhattunk volna jó pénzért,
-étkezés: city koleszmenza-választékkal,
-elhelyezkedés: terepjáróval kellett volna mennünk!
Kiváló 2014. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
A szerencsénket,hogy ebben a szállodában tölthettünk el néhány napot annak köszönhetjük,hogy a kiválasztott szálláshely teltházas volt. Már elözöleg is felfigyeltem a Hotel Vécsecityre de arra gondoltam ez a fajta stilusos kastélyszálló nem nekünk való. Tévedtem!