Hotel Vécsecity Hernádvécse ★★★★

Hernádvécse és környéke
4,2
az 1 hernádvécsei szállás közül
Négy csillagos szálloda, Szálloda minősítés alatt
Hotel Vécsecity Hernádvécse

2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Hotel Vécsecity Hernádvécse vélemények

Kiváló 2015. december 30.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 2 éjszakát töltöttünk el a hotelben. A személyzet nagyon udvarias, kedves és szolgálatkész. A hotel szépségét leírni nem is próbálkozom, mert azt látni kell. Van ott gyermekeknek, felnőtteknek való néznivaló, látnivaló. Szórakozási, játszási lehetőség. Wellness, ami nélkülözhetetlen a mai ember számára egy kikapcsolódásnál.
2015. december 28.a párjával járt itt
Különös kettősség, ez jellemzi a hotelt. Modern szolgáltatások egy gyönyörű kastélyban. Aki ide jön, tudnia kell, hogy nemcsak a szálloda érdemes a megtekintésre, hanem a környék is. Nem Hernádvécsére gondolok, hanem a tágabb régióra. A szálló maga egy kagylóba zárt kis gyöngyszem. Minden részlete megtervezett, átgondolt, finom elegancia jellemzi.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. december 21.családjával járt itt
Szeretném megköszönni a sok kedvességet, mosolyt és megtisztelő figyelmet, amit kaptunk! Hálás vagyok, hogy itt lehettem! Ezt a vidéket látni, hallani, érezni, ízlelni kell. . "'Különleges vidéken járunk. Nehéz szavakba önteni, hogy miért. Aki itt éli mindennapjait nehezen tudja megfogalmazni, hogy miért jó itt élni, miért jó ide tartozni.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Egyéb
Kiváló 2015. október 31.családjával járt itt
Gyönyörű környezetben, igényes kialakítású Hotel. A kastély műtárgyakkal van berendezve, amit a vendégek "hétköznapi használati tárgyakként" bármikor korlátozás nélkül igénybe vehetnek. A vendéglátók mindent megtesznek a vendégek kényelméért és tökéletes kikapcsolódásukért. Kedvesek, udvariasak, barátságosak.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Egyéb
Kiváló 2015. október 28.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet, fantasztikus ellátás. Túrázásra és pihenésre egyaránt alkalmas hely. Nagyon kényelmesek, tágasak a szobák. A wellness többféle pihenési lehetőséget ajánl. Maga a szállodának fantasztikus stílusa van ami azonnal felkeltette a figyelmünket. Az ételek változatosak, jó minőségűek és hazai ízekben is gazdag.
Kiváló 2015. október 18.gyerekekkel járt itt
Magyarország azon részén, ahova még nem ért el a modern világ zaja. Az érintetlen természettel körülvéve egy rendkívül színvonalas, kiváló hotel, mely az itt járók magyarság-tudatát is erősíti. Kényelmes szállás, finom ételek, vendégszerető kiszolgálás, családias hangulat, sok túralehetőség, és környékbeli felfedezni való. Érdemes kipróbálni!
Kiváló 2015. október 11.kollégákkal járt itt
Kikapcsolódás és feltöltődés
2015. október 9-11. tantestületi csapatépítésen vettem részt. A 3 napos rendezvényen, csodálatos helyet ismertem meg. A kikapcsolódási lehetőség maximálisan biztosított volt számunkra. A szívélyes fogadtatástól, a kiszolgáláson át, a szakácsok kiváló munkáinak gyümölcseit élvezhettük.
Kiváló 2015. október 5.gyerekekkel járt itt
Kislányom születésnapját ünnepeltük itt, ami már régi vágya volt. Végre kedvére lovagolhatott, és valamennyi háziállattal megismerkedhetett. Még a rossz idő sem ronthatta el a kedvünket, hiszen a szálloda wellness részlegében lubickoltunk, majd relaxáltunk az este folyamán.
Kiváló 2015. szeptember 28.a párjával járt itt
Nyugdíjas párként jártunk a szállodában szeptemberben, egy kifejezetten nyugdíjasoknak szóló ajánlat keretében. Sok helyen megfordultunk már férjemmel az évek alatt (ami nem kevés, ez a környék eddig elkerülte a figyelmünket. A szálloda maga csodálatos, legalább egy nap volt, mire mindent felfedeztünk a műemlék kastélyrészben.
Kiváló 2015. szeptember 28.a párjával járt itt
Csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el férjemmel,Nyíregyházáról érkeztünk.
Maga a nyugalom szigete, nagyon különleges ételek voltak, melyet köszönünk a tulajdonosnak Takács Tibornak és a szakácsoknak is. A felszolgálás szintén nagyszerű volt. Csodálatos a birtok, a kert. Mindenkinek ajánlom, remélem még mi is elmegyünk többször. Csak ajánlani tudom mindenkinek.