Hotel Vécsecity Hernádvécse ★★★★

Hernádvécse és környéke
4,2
az 1 hernádvécsei szállás közül
Négy csillagos szálloda, Szálloda minősítés alatt
Hotel Vécsecity Hernádvécse

2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Hotel Vécsecity Hernádvécse vélemények

Kiváló 2016. szeptember 25.a párjával járt itt
Felejthetetlen két napot töltöttünk itt. Minden igényt kielégítő szolgáltatások, gyönyörű szobák jellemzik igényes berendezéssel, otthonos is egyben. Finom, bőséges ételek, kedves kiszolgálás, rendezett kert. Minket nagyon elvarázsolt, mindenképpen visszatérünk. Csak ajánlani tudom, a legjobb választás!
Kiváló 2016. szeptember 9. járt itt
Csodás napot töltöttünk itt, a szálláshely egy zegzugos izgalmakkal teli felújított kastély, a medencéből a hegyeket bámultam, a tószínpad, a lovak... Csendben, nyugalomban, kíváncsi szemek nélkül. Visszajövök, az biztos.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Szobák
Kiváló 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
A gyönyörű környezet miatt már többször visszatértünk ide, ahol a horgászatot sem hagyjuk ki soha! Egy picike tóban van lehetőség a horgászatra, ahol nagyon nagy halakra nem kell számítani, de kisebb pontyokat és kárászokat nagy valószínűséggel horogra lehet csalni! Nekünk legalábbis eddig mindig sikerült! :)
A személyzet kedves, és segítőkész, a szobák tökéletesek.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kert
Kiváló 2016. augusztus 21.a párjával járt itt
Barátaink ajánlották ezt a helyett számunkra. Kicsit féltünk, hiszen mindenkinek más-és más a tökéletes hely. Nem csalódtunk, első látásra szerelem mindkettőnk részéről. A környék gyönyörű, a kastély környéke meseszép, a hotel alkalmazottjai kedvesek, segítőkészek. Mondhatom, vendégközpontú vendéglátással találkoztunk.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
2016. augusztus elején jártunk párommal a hotelben. Ott tartózkodásunk alatt,minden nap úgy éreztük magunkat mintha egyszerre járnánk a jelenben és a múltban. 4. éjszakát töltöttünk itt,és többször megcsodáltuk a kastélyt, amely korhűen és kitűnő ízléssel van berendezve. Mindez a tulajdonost dicséri,aki tökéletesen megvalósította álmát.
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Hernádvécse sok ember számára ismeretlen hely Magyarországon. Nekünk is az volt. Jól döntöttünk amikor felkerestük a hotelt. ". . . hozzatok ide mindent ami szép, ami nemes és amit érdemes! ". Itt maradéktalanul megvalósult ez a gondolat.
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Külső képHotel Vécsecity Hernádvécse - Külső képHotel Vécsecity Hernádvécse - Medence/kertHotel Vécsecity Hernádvécse - SzobákHotel Vécsecity Hernádvécse - SzobákHotel Vécsecity Hernádvécse - EgyébHotel Vécsecity Hernádvécse - BelsőHotel Vécsecity Hernádvécse - WellnessHotel Vécsecity Hernádvécse - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 3.a párjával járt itt
Egy csodálatos EMBER megalkotott álma! Lehetne oldalakat írni de ezt inkább látni kell és átélni. Nagyszerű túraajánlatok,csodálatos környék és a hotel maga a csoda! Aranykezű masszőr,színvonalas személyzet! A környék csodálatos, ajánlom mindenkinek Vizsolyon a biblia nyomdát ahol Daruka Mihály múzeumvezető egy élményekben gazdag előadást tart.
Kiváló 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Ez az egyike azoknak a helyeknek ahová érdemes többször is ellátogatni. A szálloda és a park, a wellness és a kerti tó, a lovak, a szolgáltatások azoknak is nagyszerű élményt nyújtanak, akik ki se teszik a lábukat napokon keresztül a kastély kerítésén. Azoknak pedig akik szeretnek kirándulni, felfedezni a lehetőség szinte végtelen.
Kiváló 2016. július 31.a párjával járt itt
Nagyon egyedülálló élmény volt,a bútorok kiválasztása a kényelem a külső-belső összhang színekben és minőségben is abszolút a legmagasabb színvonalat hozta,mind a szobákban mind a közös helységekben,a kastélyról és a parkról nem is beszélve. Többször is körbe jártuk a szállodát annyira elvarázsolt a hangulata minket is.
2016. május 20.a párjával járt itt
Véletlenül találtam rá a szállodára és egyből megfogott a különleges belső kialakítása. Az előre lefoglalt szállást sajnos le kellett mondanunk és időközben a kuponunk érvényessége is lejárt. Félve hívtam a szállodát, hogy tudnak e segíteni at utólagos érvényesítésben természetesen felárat is fizetünk.