Macchiato Caffe & Lounge Hévíz

Macchiato Caffe & Lounge Hévíz
Macchiato Caffe & Lounge HévízMacchiato Caffe & Lounge Hévíz
Macchiato Caffe & Lounge HévízMacchiato Caffe & Lounge Hévíz

Macchiato Caffe & Lounge Hévíz bemutatkozása

A mára Hévíz szimbólikus helyévé vált Macchiato Caffe & Lounge a megújulú választékának, az egyedülálló kínálatának és a magas minőségének köszönheti hírnevét. Kitűnő választás reggeli kávézáshoz, üzleti megbeszéléshez, családi sütizéshez és akár egy esti lazulós baráti borozáshoz, koktélozáshoz is.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Macchiato Caffe & Lounge Hévíz vélemények

Kiváló 2022. november 6. járt itt
Igényes, elegáns, magas színvonalú cukrászda és kávézó Hévíz sétálóutcáján. A fedett teraszon azonnal szemet szúrtak a csábító sütemények a hűtőpultban, természetesen rá is kérdeztem az eredetükre. A csodás olasz stílusú sütemények a Segreto Cukrászatban készülnek a firenzei Alessandro Noferini mestercukrász receptjei alapján.
Kiváló 2022. március 24.gyerekekkel járt itt
Nálunk a kávé alapkövetelmény minden nap. Itt sok féle és jó minőségű kávé kapható, imádtuk az összeset. A sütemények frissek és finomak voltak!
Kiváló 2018. augusztus 14.a párjával járt itt
Egy kiadós ebéd, majd séta után jöhet a megérdemelt sütemény kávéval. Itt készítik Hévíz mellett a Segreto védjegytáblával ellátott óriási méretű és nagyon finom süteményeket. Ha ehhez még hozzájön a nagyon finom kávé, a wi-fi, valamint a helyiség milliője, akkor igazán elégedett lehet az ember.
Macchiato Caffe & Lounge Hévíz - Étel/italMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - Étel/italMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - BelsőMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - BelsőMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - Étel/italMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - BelsőMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - BelsőMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - BelsőMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - BelsőMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - Étel/italMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - Étel/italMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - Étel/italMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - Étel/italMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
Kiváló 2018. január 28.a párjával járt itt
Nagyon jó és hangulatos igényes hely csodálatos szép és ízletes süteményekkel, bármikor szívesen megyek oda, a hely maga szép és központi jó helyen van de szűkös. Árban kicsit húzós , de valamit valamiért. Hévízen egyik kedvenc helyem, nem sok hasonló hely van a környéken.
Kiváló 2017. október 4.családjával járt itt
A közelmúltban jártunk Hévízen . . és örömmel találtunk rá erre a remek kávézóra. Rendkívül sok finom és csodás édesség, cukrász remekművek találhatóak itt. S ami a legcsodálatosabb. . . azok számára is van elérhető , nagy választék azon süteményekből , akik laktóz-glutén és cukormentes édességre vágynak.
Kiváló 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Valóban az itt tartózkodásunk alatt itt találtuk meg a legkedvesebb pincérnőt, aki közvetlen segítőkész és mosolygós volt! A város szerintünk és tapasztalatunk szerint tele van igazi faragatlan tuskó pincérekkel! Ide igazán jó betérni, hiszen a sütemények azok fantasztikusan néznek ki és rendkívül ízletesek!
Macchiato Caffe & Lounge Hévíz - Külső képMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - EgyébMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - Étel/italMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - Étel/italMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - Külső képMacchiato Caffe & Lounge Hévíz - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 22.a párjával járt itt
A vitrinekben messziről virítanak a meglehetősen nagyméretű, változatos alakú sütemények, édességek. Leülünk és nyomban megkérdezik, hogy mit parancsolunk. Szeretem az ilyet, pedig augusztus van, főszezon. A viztinből kiválasztjuk a legcsábítóbb csodákat és kávét kérünk hozzá. Nem csak szépek, finomak is a sütik.
Kiváló 2016. szeptember 21.családjával járt itt
Már évek óta járunk Hévízre és minden alkalommal többször is meglátogatjuk a kávézót. Sokféle kávékülönlegességeket és teljesen egyedei kinézetű és ízvilágú süteményeket kínálnak. Ár-érték arányban is kiváló. Az allergiásokat figyelembe véve készítik el termékeiket, ide értve például a rizstejet is, amivel kiváló cappuccinot készítenek.
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Amikor Hévízen vagyunk, mindig ide megyünk fagyizni, nagyon finomak a fagyik, óriási a választék, még soha nem sikerült az összeset végig kóstolnunk annyi féle van, minden nap változatos, nem csalódtam egyik fajtában sem. Hamarosan újra megyünk és remélem olyan jó idő lesz, hogy a mindennapi sétánkhoz hozzá fog tartozni, hogy a fagyizó felé vegyük az irányt, és felfedezzük tavaly óta milyen újdonsággal rukkolnak elő.
Kiváló 2015. január 26.a párjával járt itt
A hely, nincs mit szépíteni, egyértelműen drága. Ellenben, ár-érték arányban szuper. Egy fantasztikus csokis-narancsos sütit ettem, (kb 980Ft ha jól rémlik) ami akkora volt, mint egy zsúrtorta. És egy fantasztikus Latte Maccciatot almáspite ízesítéssel.
Macchiato Caffe & Lounge Hévíz a térképen
8380 HévízSzéchenyi u. 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • fix áras • kisállat bevihető • koktélok • széles borválaszték
H-V
olasz
diabetikus sütemények
Zene
Gépzene: elektronikus, jazz, könnyűzene, latino, nemzetközi slágerek, rhythm&blues
Német-osztrák sörök