SandGyul
Országjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság

SandGyul adatlapja

Tapasztalt utazó, nyugalmas, csendes helyeket előnyben részesítő, gyógyvíz kedvelő és a kiváló magyar konyha őszinte híve vagyok.
Magyarországon belül autóval szeretünk utazni. Az éttermek kiválasztásánál figyelembe vesszük a barátaink és az ott megfordult vendégek véleményét és az adott hely árait is. Kritikus szemmel vizsgálom a hely tisztaságát a párom pedig szakértő az ételek minősége terén.
Ilyen vagyok
Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gasztro-guru  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  tisztaság érzékeny
Regisztráció2016.05.11
Utoljára itt2017.11.09

Átlagos 2016. november 13.a párjával járt itt
Korábban már jártunk ebben az étteremben mivel jó véleményeket olvastam itt róla. De az étterem túldíszítettsége és az irreális árai miatt ritkán választjuk. Most sem kellett volna. . . . Két halászlevet rendeltünk és egy haltepertőt, italként két ásványvizet. A halászlé olyan zsíros és sűrű volt, hogy nem tudtam megenni.
Felhasználó fényképei:
Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros -
2016. május 11., kollégákkal járt itt
A 35-s főút mellett, Sajószöged kivezető útján Tiszaújváros felé található. Ha a hosszú úton megéhezik az autós érdemes ide betérni! Egyszerű de finom ételek, barátságos, kedves, udvarias fiatal személyzet fogadja. Az áraik a hely kategóriájának megfelelőek. Nekem csak jó tapasztalataim vannak az ételeikkel és a hely tisztaságát illetően!
Szörnyű 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Nem túlzás azt írnom, hogy a legrosszabb étterem ahol életemben jártam! ! Kis kert helységben foglaltunk helyet( ahol kb. 12 asztal volt). Hosszas várakozás után odajött a pincér felvette a rendelést. Az üdítőből csak az én kólámat hozták ki mondván, hogy az őszi levet mindjárt hozza a kolléganő.