Hunguest Hotel Helios Hévíz ★★★★

Hunguest Hotel Helios Hévíz
Hunguest Hotel Helios HévízHunguest Hotel Helios Hévíz
Hunguest Hotel Helios HévízHunguest Hotel Helios Hévíz

Hunguest Hotel Helios Hévíz bemutatkozása

A Hunguest Hotel Hélios Anna és Benjamin épületei (melyeket egy fedett folyosó köt össze egymással) egy természetvédelmi ősparkban találhatók, Európa legnagyobb vízfelületű melegvizű gyógytava, a világhírű Hévízi-tó közvetlen közelében.

A Hunguest Hotel Helios legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Pünkösd Hévízen a Heliosban (min. 3 éj)
Pünkösd Hévízen a Heliosban
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hunguest Hotel Helios Hévíz vélemények

2016. január 4.gyerekekkel járt itt
Ami meglepett,az a sok idos ember,de igy utolag,de hat vegulis gyogyfurdo.Rengeteg orosz,akivel ismet nem lehetett kommunikalni.Kicsit a szalloda is regebbi vagasu,berendezese,ajtok,ablakok stb,de alapjaban veve nagyon jol telt.Meg barmikor visszamennek.
2015. december 31.gyerekekkel járt itt
A személyzet készséges, udvarias. AZ Ételek ízletesek, kellő választási lehetőséggel! Az italfelszolgálás és asztal leszedés kissé vontatott a vacsoránál, de lehet,hogy a létszám szűkös a pincéreknél.
Átlagos 2015. december 21.családjával járt itt
A hellyel nem volt semmi probléma. Ezért az árért ezt vártuk. Mivel éves szinten többször járunk wellnesselni, ezért van viszonyítási alapunk. Viszont a vacsoránál tapasztalt faragatlanság még minket is váratlanul ért! ! ! ! Miután áttessékeltek minket nem létező szabad asztalokhoz, aztán vissza mert még sincs (és mit képzelünk mi!
2015. december 21. járt itt
Tiszta, nagy szoba, de sehol egy konektor, a fürdőszoba kicsi, az ágy sem túl nagy, az erkély az jó, a Tv régi-elavúlt. Viszont az étkezés mennyisége, és minősége kiváló. A szolgáltatàsok minősége, és mennyisége remek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. november 26.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a recepciósok készsége, előbb kaptuk meg a szobát, és tovább maradhattunk. A wellness részleg nagyon jó. A szobában kopottak a szőnyegek. Az étterem csalódás az 5 évvel ezelőtthöz képest. Reggelinél eltűntek a szalámi félék, van párizsi és hasonlóak. A látványkonyha jó, a szakács ott sütögeti a vendég kérésére a rántottát.
Átlagos 2015. október 31.a párjával járt itt
A Hunguest Hotel Helios elhelyezkedése csodás: a park, a saját gyógyvíz, az élményfürdő. A szobából a panoráma gyönyörű. A személyzeta recepción segítőkész, minden alkalmazott köszön a vendégeknek. A gyógy- és élményfürdő takarítása folyamatos volt, a vendégek minél kisebb zavarásával (a gépek mozgatására gondolok).
Átlagos 2015. augusztus 26.a párjával járt itt
2015. augusztusban töltöttünk el itt 3 napot. Kívülről kicsit ijesztő a szálloda: nagyon retró. Ugyan bent is, de azért szép tágas a lobby. A recepciósok nagyon kedvesek, udvariasak, mindent részletesen elmagyaráztak. A 301-es szobát kaptuk - szobát foglaltam - , de akkora szerencsénk volt, hogy mivel tele volt a szálloda, már nem szobát kaptunk, hanem apartmant!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Átlagos 2015. július 26.a párjával járt itt
Harmadjára voltam itt júliusban,mivel az előző 2 alkalommal jól kipihentem magam. Egyelőre békén hagyom ezt a szállodát. Két dolog volt pozitívum most: a kevés gyerek és a kiváló ételek. A felújítás ne várasson sokat magára, mert szerintem nem lehet elkerülni. Nem mertem csak papucsban közlekedni, nagyon pecsétes és koszos volt a padlószőnyeg.
Hunguest Hotel Helios Hévíz - SzobákHunguest Hotel Helios Hévíz - SzobákHunguest Hotel Helios Hévíz - Medence/kert
Gyenge 2015. július 6.a párjával járt itt
Általában nem szívesen írok negatív véleményt, viszont vissza gondolva én is jobban örültem volna ha más negatív, de őszinte kommentje erről a helyről, megkímél bennünket egy rossz választástól. Ami nem tetszett:
- az állítólag nemrégiben felújított épületben levő szobánkban non-stop kellemetlen szagok voltak, amit csak légfrissítővel sikerült elnyomnunk.
Hunguest Hotel Helios Hévíz - BelsőHunguest Hotel Helios Hévíz - SzobákHunguest Hotel Helios Hévíz - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat
2015. január 13.a párjával járt itt
Már többször ki akartuk próbálni a szállodát,de keleti barátaink újra elfoglalták szép kis országunkat és sajnos ezzel a hotellal kezdték,de decemberben felszabadult 1 szoba,és mi elfoglaltuk. 3*** ,de nagyon finom,ízletes,bőséges ételek reggel-este,kérésre hoznak ki limonádét,/nem fintorogva/kedves mosolygós személyzet.
Hunguest Hotel Helios Hévíz a térképen
8380 HévízVörösmarty u. 91.
• szauna • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2400 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 15000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád