Hunguest Hotel Helios Hévíz ★★★★

Hunguest Hotel Helios Hévíz
Hunguest Hotel Helios HévízHunguest Hotel Helios Hévíz
Hunguest Hotel Helios HévízHunguest Hotel Helios Hévíz

Hunguest Hotel Helios Hévíz bemutatkozása

A Hunguest Hotel Hélios Anna és Benjamin épületei (melyeket egy fedett folyosó köt össze egymással) egy természetvédelmi ősparkban találhatók, Európa legnagyobb vízfelületű melegvizű gyógytava, a világhírű Hévízi-tó közvetlen közelében.

A Hunguest Hotel Helios legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Pünkösd Hévízen a Heliosban (min. 3 éj)
Pünkösd Hévízen a Heliosban
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hunguest Hotel Helios Hévíz vélemények

Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Nekünk minden tetszett! ! ! ! ! ! Máskor is ezt a szállodát választjuk ! ! ! További jó munkát a szálloda minden dolgozójának ! ! ! ! Reméljük hamarosan újra igénybe vesszük szolgáltatásaikat ! ! ! A konyha személyzete továbbra is finom ételekkel kényeztessen minden idelátogató vendéget ! ! ! jó programok szervezésével színesebbé varázsolhatják a pihenést ! ! !
Kiváló 2013. december 7.barátokkal járt itt
Nagyon barátságos, természetes környezetben mosolygós, segítőkész személyzet és gyógyítók. Szolgáltatások kínálata igen sokrétű. Elismerést érdemel. A szálloda teljes egészében kifogástalanul tiszta, a víz csodálatos. Mivel én vegetáriusan étkezem, egyedül az étkezéssel volt egy pici problémám.
Kiváló 2013. november 5.a párjával járt itt
Nagyon jó aki szeret finomakat enni nagy a választék, welneszezni (jók a szaunák), gyógyulni(masszázs, különböző terápiák, edzeni amennyit csak tud. Kézséges a személyzet, jó a parkolólehetőség. Nem ajánlom aki a luxus lakosztályokhoz szokott panel épület belül felújítva és a szobában akar időt tölteni.
2013. október 23.gyerekekkel járt itt
Hétvégét töltöttünk a szállodában, kellemes, tiszta, a termál vizes medence épülete kissé lepukkant, de a víz kárpótolja. A kiszolgálás és az ételek kiválóak az étteremben különféle diétás ételeket is kínálnak, külön élmény a reggeli rántotta bár. Nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom másoknak is.
2013. október 19.a párjával járt itt
Párommal tavasszal jártunk a Helios Anna szárnyában. a környezet gyönyörű, az épület a dombon áll, a környéken nagyokat sétáltunk. A saját termálvízes medence miatt nem kellett a tóra mennünk. Igaz már felújításra szorulna, különösen a kupola. . . Ettől eltekintve mindennel meg voltunk elégedve, az étkezések színvola, bősége tetszett.
2013. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Kellemes kikapcsolódás volt részünkre ez a pár nap,a személyzet rendkívül barátságos,közvetlen, a szálloda szolgáltatása igényes,az ételek változatosak és finomak,egyetlen kellemetlenséget tapasztaltam, hogy az ágy matraca kissé nyikorgott,de összességében azt kaptuk,amit vártunk, természetesen szívesen ajánlom a barátaimnak itthon és külföldön egyaránt.
2013. július 28.egyedül járt itt
Először voltunk a Helios-ban nyári időszakban. Nagyon kellemes, hogy a benti fürdési lehetőségek mellett kültéri medence is igénybe vehető, de a napozóágyakat a szobákhoz kellene rendelni. Az étkezés nem volt túl változatos (főként az esti főétkezés),de ízletes volt és elegendő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. július 11. járt itt
Többszörös, visszatérő vendégként idén is a szállodát választottuk nyári kikapcsolódásunk helyszínéül. Az emlékeinkben élénken élő kedves fogadtatás, mosolygós, kedves, nagyon felkészült személyzet, a kényelmes szoba és a minden igényt kielégítő szolgáltatások ismét megelégedettséggel töltöttek el bennünket és megerősítettek abban, hogy jól döntöttünk.
Kiváló 2013. június 15.egyedül járt itt
Ahova érdemes visszatérni. Most jöttem haza 13-án,de legszívesebben már mennék is vissza. Ragyogóan éreztem magamat, jó volt a konyha, szép volt a szoba, kellemes az élményfürdő és hasznos a gyógymedence. Mindenkinek tiszta szívből ajánlom,hogy látogasson ide. Késő ősszel biztosan újra itt leszek ,ha a jó sorsom is úgy akarja. Lamprecht Györgyné
2013. május 17.barátokkal járt itt
Kellemes kikapcsolódás volt részünkre a sok munka után. A személyzet nagyon udvarias és közvetlen. A szobák nagyon szép tiszták és kényelmesek. A gyógyvíze nagyon jóhatásu az izületi problémákra. A környezet is nagyon szép. Az élményfürdője is nagyon korszerű, ilóolajos szaunák is kellemesek jó kikapcsokódást biztosítanak a vendégek számára. A kellemes környezet is csalogató a vendégek számára.
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Környék
Hunguest Hotel Helios Hévíz a térképen
8380 HévízVörösmarty u. 91.
• szauna • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2400 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 15000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár