Palace Hotel Hévíz ★★★★

Palace Hotel Hévíz
Palace Hotel HévízPalace Hotel Hévíz
Palace Hotel HévízPalace Hotel Hévíz

Palace Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz szívében, a tófürdőtől 200 méterre található az impozáns megjelenésű Palace Hotel Hévíz szálloda. Igényesen berendezett tágas szobák, élményfürdő, whirlpool szaunák, tradicionális és exkluzív masszázsok. Céges rendezvények, családi hétvégék kiváló színhelye a romantikus stílusban megépített szálloda.

A Palace Hotel legnépszerűbb csomagjai

Palace Hotel Hévíz - Nyári szünidei akció (min. 5 éj)
Nyári szünidei akció
2024.12.30-ig
Palace Hotel Hévíz - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Palace Hotel Hévíz vélemények

2014. január 8.a párjával járt itt
Tetszett a szálloda elhelyezkedése, hogy könnyen megtalálható volt. A recepció előtti kocsibehajtót láthatóbbá kéne tenni, hogy ideiglenesen meg lehet állni, nem érzékelhető, hogy az a sáv kihez tartozik, miért van ott. A parkolás, ha december nem lett volna ingyenes, nagyon drága (még a külföldi párom is furcsállotta, azt mondta, Ausztriában ezért nem kell fizetni a hoteleknél, azért van saját parkolójuk.
2014. január 2.a párjával járt itt
Leírnám azokat a pontokat, amikkel nem voltunk megelégedve! A szálloda medencéje és a pezsgőfürdő befogadó képessége nagyon kicsi, és nincsen arányban a vendégek számával. A vendégek döntő része pihenésre vágyik ezért szálnak meg Önöknél. De ha a kényelmet a welneszezést nem tudják maradéktalanul biztosítani, akkor az probléma.
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű szálloda. A recepció segítőkész. A szoba /apartman/ rendkívül tágas, meleg, kényelmes, szép és tiszta. Az étteremben bőséges választék, ízletes ételek. A kávézóban előzékeny a kiszolgálás. A wellness rész kellemes, bár a medence vize és a levegő kissé hűvös. Nagyon jó ötlet a hotel újság.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Hévízen mindent megtalál ebben a hotelben. A welness részleg kíváló. A hotel szolgáltatásai kiemelkedőek. Nem igazán kellett kimozdulnunk a szálláshelyről ,de ha igen akkor
a kijáratot elhagyva azonnal a város központjában találtuk magunkat és csodálatosakat sétáltunk és nézelődtünk a forgatagban.
Kiváló 2013. november 25.gyerekekkel járt itt
szerintem ennél jobb hely hévízen nincs. nagyon szuper,kedvesek az ott dolgozók és nagyon jól föznek. a szobák tiszták és kényelmesek,nagyon szépek. a wellness rész is tökéletes. picit kicsi,de sok jó ember kevés helyen is elfér. én a családommal sok szép hétvégét töltöttünk már itt,még a gyerekeknek is nagyon tetszett. nem tudok semmi rosszat mondani.
Palace Hotel Hévíz - BelsőPalace Hotel Hévíz - Wellness
Kiváló 2013. november 17.gyerekekkel járt itt
Mi nagyon jól éreztük magunkat. A központ kellős közepén van, minden hamar elérhető,a Tó fürdő,a sétáló utca minden. A szálloda kellemes és tiszta,és az étel nagyon finom és kielégítő. Nagyokat lehet sétálni körbe a Tó körül,majd a kis elektromos vonattal a környező szállodákat is meg lehet nézni.
Kiváló 2013. október 30.gyerekekkel járt itt
Pozitív: Kedves, segítőkész a személyzet a teltházas szálloda feszített ütemű tennivalói ellenére is. A reggeli is, a vacsora is bőséges, ínycsiklandó. Végigenni lehetetlen, akkora a kínálat. A szoba (szobák, mert gyerek-pótágy helyett kétszobásat kaptunk! ! ! ) minden igényt kielégítő, a fürdőszoba egy táncterem.
Palace Hotel Hévíz - BelsőPalace Hotel Hévíz - SzobákPalace Hotel Hévíz - Szobák
2013. október 27.a párjával járt itt
Fiatal pár vagyunk, kikapcsolódni érkeztünk Hévízre. Mindennel megvoltunk többé-kevésbé elégedve, a hotel nagyon szép, a szoba családias hangulatú. A wellness szolgáltatások rendben voltak, bár a medence nagyobbnak tűnt a képeken, de mivel viszonylag kevesen vették igénybe, ezért kényelmesen el lehet férni.
2013. október 25.a párjával járt itt
Nagyon szép, tiszta a szálloda, a személyzet nagyon kedves. Az ételek finomak, és választékosak voltak. A wellness részt egy kicsit kicsinek találtam, szerintem nem igazán lehet kihasználni a pihenésre adott lehetőségeket. Kedves dolog, hogy a szaunából kilépve lehet inni egy pohár vizet, vagy üdítőt, és oda van készítve friss gyümölcs is!
Kiváló 2013. október 8.gyerekekkel járt itt
A Palace Hotel egy minden igényt kielégítő szálláshely Hévíz szívében található. Egyik vitathatatlan előnye a belváros, gyógyfürdő közelsége. A hotel kényelmes, elegáns, nagyon udvarias személyzet dolgozik itt, barátségosak, segítőkészek. A szobák- mi egy családi apartmanban laktunk -nagyok, tiszták, igényesen berendezettek, minden szükséges eszközzel felszereltek.
Palace Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízRákóczi u. 1-3.
• szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 4000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 50 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 50 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó