Hunguest Hotel Panoráma Hévíz ★★★★

Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz
Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz

4Szolgáltatás

A Hunguest Hotel Panoráma legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kényeztető pihenés Hévízen Tófürdő belépővel (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. december 31.családjával járt itt
Itt még nem voltunk és a black friday akció keretében most egy kedvezményesebb árú csomagot kihasználva érkeztünk. Már más értékelésekben is olvastam előtte, de tényleg így lett, hogy PARKOLÓ jó eséllyel NINCS. A szálloda előtt csak külön kártyával a bejelentkezés idejére lehet megállni ha van hely.
2022. november 28.a párjával járt itt
Az étteremben és a recepción dolgozók udvariasak, segítőkészek voltak. Az ételek választékban sokrétűek, finomak voltak. A szoba tiszta, esztétikus, jól felszerelt volt.
A két liftet a vendégek és az emeletek számához képest kevésnek éreztem. A wellness részt kicsit (legalább 19-ig) tovább tartanám nyitva, hogy az esti étkezés esetenkénti túlzsúfoltsága is talán mérsékeltebb lenne.
2022. szeptember 28.egyedül járt itt
Hiányosságként említeném az ablak nyithatósága, illetve a szúnyogháló hiánya /zöld poloska / büdösbogár / a szellőzés miatt. Kapaszkodó, vagy csúszásgátló elhelyezése a zuhanyozóba. A 4 db törülköző elhelyezésére nem alkalmas a törülköző szárító, akasztó felszerelését javaslom. A személyzet udvarias , segítőkész.
2022. július 28.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett a szálloda, pazar volt a kilátás, a fürdőszoba, az éttel kínálat. talán azt lehetne egy kicsit bővíteni, és a parkolást egy kicsit jobban megszervezni. Az ár érték arány is nagyon jó volt, és az is hogy
4 db belépő a tófürdőbe is benne volt az árban. Máskor is megyünk,
mert klasz volt. Köszönjük.
2019. július 9.a párjával járt itt
A Panoráma Hotel Hévízen igazi retró szálloda, szerintem megfelelt a háromcsillagos besorolásnak. A szobánk kicsi volt, de megfelelő, az erkély viszont kifejezetten félelmetes (a 11. emeleten voltunk). Én egy kicsit veszélyesnek éreztem, hiányzott az erkélyből a felső panel. A szobában nem volt klíma, csak a közös helyiségekben.
Kiváló 2019. május 20.barátokkal járt itt
Már hosszú évek óta - kb. 20 éve - jártunk, járok Hévízre. Nagyon-nagyon szeretem ezt a várost. Soha egyetlen egy évben sem hagyom ki ha módom van rá. De igyekszem mindíg eljutni.Nagyon szeretem a szállodájukat is. Remélem még sokáig élvezhetem azt a sok minden jót, amiben részesülök.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2019. május 7.a párjával járt itt
A szálloda egy középkategóriás száloda és a szolgáltatásai is ilyenek. Nagy előnye, hogy a központban van és a fürdővel összeköti egy belső folyosó, így nem kell kimenni az épületből sem. A tó is közel sétálva megközelíthető. Az ellétás megfelel a kategóriának, ételválaszték és minőség megfelelő, az éttermi személyzet munkáján és modorán még van mit javítani.
Gyenge 2019. április 28.barátokkal járt itt
A törzsvásárlói kártyám nem tudtam használni! A kinti teraszon a szék és asztal minősíthetettlenül kopott. Laminált padló volt a szobában. . A pincér nem figyelt oda hogy 7-en vagyunk, nem tudtunk együtt reggelizni az utolsó napon. 2 fő ült egy 8 fős asztalnál.
2019. április 6.gyerekekkel járt itt
Sajnos a tervezettnél később érkeztünk meg, ezért nem tudtuk kiélvezni a fürdést. Először kicsit meglepő volt,hogy nagyon sok idős ember van a szállodában, de később rájöttünk, hogy ez a környezet tökéletesen megfelel annak aki pihenni jött ide. A szobában minden kellemes volt, a kilátás csodálatos.
2019. március 31.egyedül járt itt
Egy dolog ami rosszul esett nem írták jóvá a tavaly 2018-ban kapott számla alapján a kedvezményt.
Egyébként a szálloda javult tavaly óta ettől a dologtól eltekintve.
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz a térképen
8380 HévízPetőfi utca 9.
2000
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Garázs, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem • bár