Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz ★★★★★

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz
Lotus Therme Hotel & Spa HévízLotus Therme Hotel & Spa Hévíz
Lotus Therme Hotel & Spa HévízLotus Therme Hotel & Spa Hévíz

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz bemutatkozása

A Lotus Therme Hotel & Spa világában a lótuszvirág jegyében az ősi és az új ismeretek tökéletes szimbiózisban fonódnak össze, és így gondoskodnak a vendégek jó közérzetéről.

A Lotus Therme Hotel & Spa legnépszerűbb csomagjai

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2025.01.05-ig
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Lotus Love (min. 3 éj)
Lotus Love
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz vélemények

2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, hogy barátságosan fogadtak, de a szoba nagyon kicsi volt , pláne kerekesszékkel! Az ágyakra es a bútorokra is ráférne a csere + a világítás nagyon gyenge! A wellnessz részleg nagyon szép, de emelő szerkezet nincs akinek szükséges lenne rá nem tudom hogyan oldja meg a medencékbe való bejutást!
Kiváló 2018. február 19.a párjával járt itt
Nagyon szép a szálloda, élveztem a wellness részleget és a sókamrát.
Az étteremben nagyon finom ételeket ettem.
Délben megkóstoltuk a ház Lotus salátatálját, amit azóta is emlegetek mindenkinek, finom volt és "szép"
Különösen tetszett az élő zene a bárban.
Máskor is szívesen megyünk.
Kedves Csordás Éva!
Köszönjük, értékelését Nagy öröm számunkra, hogy elégedettségek töltötték el a szállodánkban tapasztaltak és már a visszatérés lehetősége is felmerült. Szeretettel várjuk Önöket vissza! Szívélyes üdvözlettel: A Lotus Therme csapata
2018. február 20., Dombi Krisztina, Lotus Therme Hotel & Spa
2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Az egészet együttvéve igazán szerencsések voltunk. Jó és szép szobánk volt - persze a medencére nézőnek jobban örültem volna. A kiszolgálás, étel az animátor a viz a medence mind mind nagyon jó volt. Egyik reggel az egyik felszolgáló kicsit csúnya stilusban viselkedett - talán zavarta a sok vendég - de a többi minden rendben volt.
Lotus Therme Hotel & Spa válasza
Kedves Kovács Györgyné, Helena!
Nagyon örülünk, hogy jó érezték magukat! A továbbajánlást külön köszönjük!
Reméljük, hogy nemsokára újra találkozhatunk Önökkel! Üdvözlettel: a Lotus Therme csapata

2017. szeptember 26., Dombi Krisztina, Lotus Therme Hotel & Spa
Kiváló 2017. január 22.a párjával járt itt
Csodálatos a hely, a személyzet, az ellátás,egyedül a szobákra ráférne egy kis felújítás, mármint az 5 csillaghoz képest!
Ennek ellenére bárkinek szívesen ajánlom és még mi is biztosan visszatérünk, mivel minden másban olyan magas színvonalú a szálloda, hogy feledteti ezt az egy kis hiányosságot!
Kedves Éva!

Köszönjük visszajelzését! Személyzetünk célja, hogy feledhetetlen tartózkodást töltsenek nálunk, épp ezért különösen fontos számunkra vendégeink visszajelzése. Köszönjük megjegyzését, mely iránymutató számunkra a jövőre nézve. Bízunk benne, hogy hamarosan találkozunk!
2017. január 23., Dombi Krisztina, Lotus Therme Hotel & Spa
Kiváló 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép,tiszta hotel. Ár-érték aránynak megfelelő. A személyzet rendkívűl udvarias,figyelmes. Az ételek finomak,jó a választék,bár nagyon nincsenek gyerek ételek,azt hiányoltam. Tetszett minden este vacsora után az élő zene,tánc lehetőség a bárban,jó hogy nem kellett egyből vacsora után aludni menni,ennek főleg a gyerekek örültek nagyon.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy megosztotta velünk és a többi utazóval véleményét! A gyermekek számára- amennyiben a kínálatban nem találnak megfelelőt- szakácsaink örömmel elkészítik a választott ételt, bátran lehet jelezni a kollégáknak. A Wifi rugalmasabb működésére igyekszünk mielőbb megoldást találni.
2017. január 2., Dombi Krisztina, Lotus Therme Hotel & Spa
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 275 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5525 feltöltött kép
Kiváló 2016. április 28.a párjával járt itt
Hogy mi is teszi feledhetetlenné az itt töltött három napot? A csodálatos elhelyezés egy parkban, a nap ellen védett parkolóhelyek, a baldachinos ágyak, a zalai ízeket is felsorakoztató csodálatos konyha, a medence szélénél sütött grill-specialitások, a wellness részlegen tapasztalt sokféleség: a medencékben, pihenőágyakban és szaunákban, a kristálytiszta víz, a medencében olvasható vízhatlan koktéllap, majd a koktél és még sorolhatnám.
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - WellnessLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - WellnessLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - WellnessLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - WellnessLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - WellnessLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - WellnessLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - WellnessLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - WellnessLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - WellnessLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - VendéglátásLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - VendéglátásLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - VendéglátásLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - VendéglátásLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - VendéglátásLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Külső képLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Medence/kertLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Külső kép
Kiváló 2016. március 1.barátokkal járt itt
Barátnőmmel töltöttünk két éjszakát a szállodában. Tökéletes volt minden, a szállodát kívülről első ránézésre nem mondtuk volna öt csillagosnak ,de ahogy beértünk ez a kétségünk el is múlt. Gyönyörű belső,kedves,udvarias szállodai dolgozók. Kitűnő ételek, wellness. . Összességében teljesen megvoltunk elégedve.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére! A továbbiakban is azon leszünk, hogy szolgáltatásaink színvonalát folyamatosan fejlesszük és vendégeink már távozáskor a visszatérést tervezgessék. Üdvözletét küldi: a Lotus Therrme csapata
2016. március 3., Dombi Krisztina, Lotus Therme Hotel & Spa
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Nagyon kényelmes, kiváló kiszolgálás és étterem! A mednencék mozgássérültek részére is jól megközelíthetőek,combnyaktörés után, járókerettel voltam. A személyzet mindenben segítőkész volt, udvarias, kitűnően éreztem magam! Minden alkalommal figyelmesek voltak, nem felejtették el, hogy csak zuhanyzót tudok használni.
Kiváló 2014. március 13.a párjával járt itt
Az egyik legkiválóbb hazai szálloda. A személyzet tökéltesen képzett, ez vonatkozik a welness-és szauna részlegre is. Magas színvonalú, de barátságos, bensőséges érzetű hotel, nincs hatalmas tömeg, emberi léptékű, a külvilágtól kicsit eldugott, gyermek nélküli pihenésre és kikapcsolódásra kiválóan alkalmas.
Kiváló 2014. március 13.barátokkal járt itt
Ebben az 5 csillagos szállodában minden tekintetben 5 csillagos kiszolgálásban volt részünk! A szálloda nagyon szép és gyönyörű környezetben található. A környék nyugodt és csendes, itt tényleg nagyon jól kipihenheti magát az ember. A wellness részlegben minden megtalálható, amire szükség van, főleg a kültéri medencét szerettük.
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz a térképen
8380 HévízLótuszvirág utca 1.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyógymedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Fedett parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád