Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz ★★★★★

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz
Lotus Therme Hotel & Spa HévízLotus Therme Hotel & Spa Hévíz
Lotus Therme Hotel & Spa HévízLotus Therme Hotel & Spa Hévíz

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz bemutatkozása

A Lotus Therme Hotel & Spa világában a lótuszvirág jegyében az ősi és az új ismeretek tökéletes szimbiózisban fonódnak össze, és így gondoskodnak a vendégek jó közérzetéről.

A Lotus Therme Hotel & Spa legnépszerűbb csomagjai

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2025.01.05-ig
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Lotus Love (min. 3 éj)
Lotus Love
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz vélemények

Kiváló 2014. február 27.a párjával járt itt
Iszonyat jól éreztük magunkat a párommal nagyon jót pihentünk. Életemben nem ettem még ilyen finom és változatos ételekből mint amit ott adtak. Ha visszagondolok egyből éhes leszek. :-)
A szobák meg úgy az egész létesítmény tiszta és kellemes volt. A wellness részlegben a víz/szauna jó hőfokú, személyzet kedves.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
A szálloda kialakitása környezete számomra kimelkedő bár a pálmák nem voltak a legjobb ötletek,ez nem Albánia. A szolgáltatások és a személyzet családias hozzáállása tette ezt a szállodát olyan hellyé hogy többször is meglátogattuk és barátainknak is jószivvel ajánlhattuk Kár ,hogy kevés ilyen szálloda van országunkban.
Kiváló 2013. augusztus 27.a párjával járt itt
Fantasztikus környezetben helyezkedik el, golfpályával és teniszpályával. Hetente golf oktatást is tartanak, így aki még nem próbálta, van lehetőse! Gyönyörű a kinti medencéje. A benti termálmedencék is nagyon kellemesek, tiszták. Nagyon gondos kedves segítőkész személyzet. Az ételek minősége és választéka fantasztikus! A bárban minden este nagyon hangulatos élő zene van!
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 7.a párjával járt itt
A Lotus Therme megfelel az ötcsillagos kategóriának megfelelő elvárásoknak.
A személyzet nagyon kedves és segítőkész, a szobák kényelmesek és a baldachinos ágyak romantikájával felejthetetlen élményt garantálnak.
A wellness részleg kitűnő és változatos kikapcsolódást kínál.
Az étterem kínálata pedig osztályon felüli minden étkezés tekintetében.
Kiváló 2013. április 26.a párjával járt itt
Mi nagyon elégedettek voltunk a szálloda szolgáltatásaival,a személyzet segítőkészségével, az ételek választékával. Véleményem szerint itt minden az aktív pihenést szolgálja.
Az esti élőzene igazán kedvezett a szórakozni vágyóknak, és az idősebb vendégek pihenését sem zavarta. Csak dicsérni tudom, ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2013. február 11.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk,különösen tetszett az élőzene a vacsoránál és a bárnál.tetszett,hogy a pihenést szolgálta minden,nem ricsajoztak gyerekek.A személyzet udvarias volt.Ha eljutunk még egyszer igénybe vennénk a későbbi kijelentkezést,amiről kár hogy nem tudtunk.
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz a térképen
8380 HévízLótuszvirág utca 1.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyógymedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Fedett parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád