Hortobágyi Csárda Hortobágy

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Hortobágyi Csárda Hortobágy vélemények

Kiváló 2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
Hajdúszoboszlói hétvégénket zártuk egy hortobágyi kirándulással,és egy jó ebéddel,nem tudok negativumot írni,mert nem volt,arra számítottam lassabb lesz a a kiszolgálás az ételek miatt,mert elég soká tart ilyeneket megfőzni,de még ezt sem mondhatom,finom volt. meleg, gyorsan kihozták, a kislányom csak a mama levesét eszi,de itt minden gond nélkül megette.
2015. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Ételek hangulat tökéletes,kellemes szép csárda,kiszolgálás sajnos nGyon gyenge de az ételek kárpozolnak.
2014. október 31., üzleti partnerrel járt itt
A végtelen, és romantikus pusztában nem kergettem délibábot, helyette a gyomrom láttatta az ízek, illatok lebegő delibábjàt, így aztán betértem a hortobágyi csárdába. A hely történelme lenyűgözött, óvatos várakozással ültem le. A helység, az étterem kissé hideg volt, fázósan ültem le a birka-bőrrel borított padra.
Kiváló 2014. április 3.a párjával járt itt
Hortobágyi kirándulásunk és madárnézésünk során tértünk be a híres Hortobágyi Nagycsárdába, ahol még Petőfi Sándor is megfordult, amint ezt az emléktábla is büszkén hírül adja. A boltíves árkádok alatt foglalunk helyet a kockás terítővel borított asztalnál, üldögélünk a nem igazán kényelmes lócán és magunkba szippantjuk a Hortobágy több száz éves hangulatát.
2013. december 30.barátokkal járt itt
Vannak olyan helyek, melyek részévé váltak a magyar nemzeti mitológiának. Ilyen a Kondorosi csárda, a Kéhli vendéglő, s még sorolhatnánk pár helyet a Kárpát medencéből. Ide illeszteném a Hortobágyi csárdát is, mely nem tudom milyen volt korábban, de most, felújított állapotában gyönyörű.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - EgyébHortobágyi Csárda Hortobágy - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. november 5.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt az utóbbi évek során, most is útba ejtettük kirándulásunk alkalmából! A felszolgáló nem volt figyelmes, párom kért, de nem kapott húslevest, a gyerekkel ették volna, nekem pedig kihozta a főétel mellé az előételem is, így gyorsan el kellett pucolni, hogy ne hűljön ki.