Hortobágyi Csárda Hortobágy

Hortobágyi Csárda Hortobágy
4071 Hortobágy, Petőfi tér 1.

Hortobágyi Csárda Hortobágy a térképen

Hortobágyi Csárda Hortobágy értékelése:

1. helyezett a 2 hortobágyi étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

csárda

Hortobágyi Csárda Hortobágy - vélemények, kritkikák

Hortobágyi Csárda Hortobágy vélemények

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Augusztus elején voltunk a csárdában, ami tele volt vendégekkel. Hangulatos, ízlésesen berendezett tiszta étterem. Több mint 3 órát töltöttünk ott, négyen. A kiszolgálás a telt ház ellenére folyamatos és gyors volt, a pincérek kedvesek, udvariasak. Az ételek finomak, bőségesek, ízletesek. A harcsa halászlé fenséges, a csülkös-velős pacal isteni, a birkapörkölt és fogas is nagyon finom volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Nagyon finom ételek, udvarias, gyors kiszolgálás, pazar hangulat. Vannak emblematikus éttermek, ahol minden a vendégek megkopasztásáról szól méghozzá jó arrogánsan, mert ők a "A" hely, és a vendég örüljön, hogy egyáltalán ott lehet, na ez erről a patináns csárdáról nem mondható el. Korrekt, udvarias, gyors kiszolgálás, az ételek finomak, a hortobágyi húsos palacsinta pedig valami mesés.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 13.
Ebédelni tértünk be a csárdába. Nagyon kíváncsiak voltunk, a helyi specialitásokra :-) persze a gyerekek nem vitték túlzásba a kóstolást, ők maradtak a rántott csirkemellnél, burgonyapürénél :-) egyébként nagyon finom volt :-) mi megkóstoltuk a rackajuh pörköltet, ami szintén nagyon finom volt. A pincérek kedvesek voltak és segítőkészek.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
Családommal jártunk Hortobágyon a Sárga Rózsa Vendégházban szálltunk meg,és igy kerültünk a Hortobágyi csárdába vacsorázni.Nagyon szolgálatkész pincérek finom ennivalók jó hangulat.Bőséges étel,csak kicsit drága a szürke marha pörkölt finom volt .A csárdában szinte csak mi voltunk, a pincérek készségesek voltak.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
sajnos pocsék halászlevet sikerült nekünk felszolgálni, ehetetlen volt.
a csárda szép, biztos vannak ott jobb étkek is, de mi nagyon melléfogtunk. a pincérek unottan nézték, hogy kenyérrel itatom fel a zsír a bográcsban, nem kérdezték, hogy mi a probléma, gondolom azért, hogy ne kelljen foglalkozni az üggyel.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Debrecenből Hortobágy felé vettük az irányt, a vásárról és a híd nézegetése után megéheztünk és betértünk a Csárdába. Élő zene szólt, 2 úriember húzta a nótát - nagyon tetszett. Kint ültünk le, egyből odajöttek hozzánk, az étlap bőséges volt, az árakon nem lepődtem meg. Hortobágyon járva Hortobágyi palacsintát rendeltünk :D Kíváncsiak voltunk vajon mennyiben különbözik az otthonitól.
Salgótarján

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Félve tértünk be ide, a nagy drágaság miatt, ami a környéken uralkodott. Sejtésük beigazolódott. . . A választék nagynak mondható, de mi csak palacsintát rendeltünk, ami nagyon tetszett, finom volt. Én hortobágyi palacsintát kértem, pedig nem vagyok oda érte, de ha már itt vagyunk akkor megkóstolom. . .

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 19.
A Kuvasz Világtalálkozó közben egy pohár sörre és egy tál gulyáslevesre leülni a tornác elé - és nézni a sokadalmat - tökéletes volt. Kellemes cigányzene, készséges pincérek, megfelelő hőfokú sör, jó étel. Az árak - figyelembe véve a csárda elhelyezkedését - elfogadhatóak és a kutya se zavart senkit, nem szóltak érte. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

ádica TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Buszos kirándulás alkalmával jutottunk el a György napi kihajtásra a Hortobágyra. Ebédünk a Hortobágyi Csárdában volt megrendelve. Finom gulyáslevest kaptunk, s két hatalmas illatozó szalagos fánkot! Még most is a számban érzem az ízét, pedig már rég volt április. Közben a cigány húzta a nótáinkat, kellemes hangulatban ebédelhettünk.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha a Hortobágyon kirándul valaki ez az a hely ami egyből szembetűnik, mint lehetőség az ebédre. A kinti rész, jó idő lévén megtelt, így bentre tudtunk leülni ahol kellemesen hűvös volt. Tisztaság van mindenhol, a mosdó is teljesen használható! A kiszolgálás visszafogott, a pincérek felveszik a rendelést és mennek is tovább.

Legnépszerűbb csomagok Hortobágyon és környékén
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
2020.06.01. - 2021.05.28.
Zöld Béka Wellness Apartmanok
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 9.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.06.28. - 2020.08.28.
Hunguest Hotel Béke
2020.05.27. - 2021.05.28.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 45.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Skorpió Lak
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
Kastély Panzió II.
6 nap/5 éjszaka 2.800 - 3.550,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.22.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Cristian Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Hortobágy környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hortobágy
Hotel Rudolf Hortobágy
Silver Hotel Hortobágy
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Hortobágyi Csárda HortobágyX