Szalai család

Szalai család adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2016.10.12

Gyenge 2016. július 14.a párjával járt itt
Nászútunkon tértünk be,ahogy az elöttem szólok is írták ahogy olvastam,jó ötletnek tűnt. . . . de nem. A csipkézett palacsinta,vékony volt,bár ízre finom,kevés,a bundázott camambert csak egy síma saláta,bunda nélküli síma sajt volt belekeverve,semmi extra,sőt még annál is kevesebb,ízre is,és adagra is,viszont a pincérek kedvesek és gyorsk voltak.
Kiváló 2016. július 14.családjával járt itt
Az esküvői ebédünket szerveztük ide,nagyon gyorsan hirtelen egy rossz étterem választása után(Roosevelt téri Halászcsárda),a szervező hölgy segítő kész volt,azonnal letudtunk mindent fixálni,és utólag elmondhatom,nagyon szervezettek és előzékenyek voltak,a pincérekről is csak jót tudok mondani,ahogy az ételekről is,merem ajánlani Mindenkinek!
Kiváló 2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
Hajdúszoboszlói hétvégénket zártuk egy hortobágyi kirándulással,és egy jó ebéddel,nem tudok negativumot írni,mert nem volt,arra számítottam lassabb lesz a a kiszolgálás az ételek miatt,mert elég soká tart ilyeneket megfőzni,de még ezt sem mondhatom,finom volt. meleg, gyorsan kihozták, a kislányom csak a mama levesét eszi,de itt minden gond nélkül megette.