Hortobágyi Csárda Hortobágy

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hortobágyi Csárda Hortobágy vélemények

2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Félve tértünk be ide, a nagy drágaság miatt, ami a környéken uralkodott. Sejtésük beigazolódott. . . A választék nagynak mondható, de mi csak palacsintát rendeltünk, ami nagyon tetszett, finom volt. Én hortobágyi palacsintát kértem, pedig nem vagyok oda érte, de ha már itt vagyunk akkor megkóstolom. . .
2016. november 19.a párjával járt itt
A Kuvasz Világtalálkozó közben egy pohár sörre és egy tál gulyáslevesre leülni a tornác elé - és nézni a sokadalmat - tökéletes volt. Kellemes cigányzene, készséges pincérek, megfelelő hőfokú sör, jó étel.
Az árak - figyelembe véve a csárda elhelyezkedését - elfogadhatóak és a kutya se zavart senkit, nem szóltak érte.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2016. augusztus 22., csoporttal járt itt
Buszos kirándulás alkalmával jutottunk el a György napi kihajtásra a Hortobágyra. Ebédünk a Hortobágyi Csárdában volt megrendelve. Finom gulyáslevest kaptunk, s két hatalmas illatozó szalagos fánkot! Még most is a számban érzem az ízét, pedig már rég volt április. Közben a cigány húzta a nótáinkat, kellemes hangulatban ebédelhettünk.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - EgyébHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - EgyébHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső kép
2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Ha a Hortobágyon kirándul valaki ez az a hely ami egyből szembetűnik, mint lehetőség az ebédre. A kinti rész, jó idő lévén megtelt, így bentre tudtunk leülni ahol kellemesen hűvös volt. Tisztaság van mindenhol, a mosdó is teljesen használható! A kiszolgálás visszafogott, a pincérek felveszik a rendelést és mennek is tovább.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 2.családjával járt itt
Finom ételek, sajnos túlterhelt kevés pincér. Kedves kiszolgálás ,egyedi az országban. Érdemes betérnie mindenkinek aki szeretne különleges egyedülálló ételekkel megismerkedni a magyar hagyomány jegyében.
Kiváló 2016. július 13.gyerekekkel járt itt
Ha Hortobágy, akkor semmiképpen sem mehetünk el a kilenclyukú híd és a csárda mellett (mi a hídon és a híd alatt is átmentünk a biztonság kedvéért), a csárdába pedig betértünk, a helyi ízek kóstolása végett.
2016. június 24.családjával járt itt
Szívem csücske a Hortobágy, így nem volt kérdés az étterem választása. Az elso, kicsit hangulatrombolo élmény a 600 Ft parkolási díj az önkormányzat zsebébe, mivel a csárdának nincs saját tulajdonú parkolója. Elegáns dolog lenne legalább az éttermi számlába beszámítani, úgy is odaadnám borravaló gyanánt. . .
Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Barátaink hívtak el a Hortobágyra minket Pünkösd hétfőn. Mikor kiderült, hogy a csárdában fogunk ebédelni, nagyon megijedtem. Mert rossz véleményt hallottam (a régi) csárdáról. De nagyon nagy meglepetés volt számomra! Tisztaság és igazi csárda hangulat! Az étlap kiváló, csárda jellegű ételek főként szürkemarhából!
Kiváló 2016. május 18.családjával járt itt
A csárdában nagyon kellemes meglepetés volt,hogy a helynek megfelelően szürkemarhából készült hortobágyi húsos palacsintát ehettem. A pincér igazán kedves és gyors volt. A palacsinta finom volt és a bor amit a pincér kínált hozzá abszolút illett az ételhez. A hely hangulatos a kiszolgálás kedves és udvarias.
2016. május 5.családjával járt itt
Az étterem kiszolgálása és gyorsasága megfelelő. Az ízek a magyaros ízvilágot hangsúlyozva finomak voltak. Kicsit sötétnek találtam a belsejét, de ez nem rontott semmin. Az étlap kínálata lehetett volna bőségesebb. Nem sok időt hagytak a személyzet a választásra. Jól lakottan és elégedetten távoztunk!