Hortobágyi Csárda Hortobágy

Hortobágyi Csárda Hortobágy
4071 Hortobágy, Petőfi tér 1.

Hortobágyi Csárda Hortobágy a térképen

Hortobágyi Csárda Hortobágy vélemények

Tata

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finom ételek, sajnos túlterhelt kevés pincér. Kedves kiszolgálás ,egyedi az országban. Érdemes betérnie mindenkinek aki szeretne különleges egyedülálló ételekkel megismerkedni a magyar hagyomány jegyében.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Hortobágy, akkor semmiképpen sem mehetünk el a kilenclyukú híd és a csárda mellett (mi a hídon és a híd alatt is átmentünk a biztonság kedvéért), a csárdába pedig betértünk, a helyi ízek kóstolása végett. Az étlap több tájjellegű ételt tartalmazott, én megkóstoltam a szürkemarhapörköltet, amely tökéletesen volt elkészítve és bőségesnek is bizonyult, de a gasztrokommandósok például bivalyból készült ételeket is ehetnek itt.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szívem csücske a Hortobágy, így nem volt kérdés az étterem választása. Az elso, kicsit hangulatrombolo élmény a 600 Ft parkolási díj az önkormányzat zsebébe, mivel a csárdának nincs saját tulajdonú parkolója. Elegáns dolog lenne legalább az éttermi számlába beszámítani, úgy is odaadnám borravaló gyanánt. . .

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátaink hívtak el a Hortobágyra minket Pünkösd hétfőn. Mikor kiderült, hogy a csárdában fogunk ebédelni, nagyon megijedtem. Mert rossz véleményt hallottam (a régi) csárdáról. De nagyon nagy meglepetés volt számomra! Tisztaság és igazi csárda hangulat! Az étlap kiváló, csárda jellegű ételek főként szürkemarhából! Az ételek frissek és nagyon finomak!

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
A csárdában nagyon kellemes meglepetés volt,hogy a helynek megfelelően szürkemarhából készült hortobágyi húsos palacsintát ehettem. A pincér igazán kedves és gyors volt. A palacsinta finom volt és a bor amit a pincér kínált hozzá abszolút illett az ételhez. A hely hangulatos a kiszolgálás kedves és udvarias.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Az étterem kiszolgálása és gyorsasága megfelelő. Az ízek a magyaros ízvilágot hangsúlyozva finomak voltak. Kicsit sötétnek találtam a belsejét, de ez nem rontott semmin. Az étlap kínálata lehetett volna bőségesebb. Nem sok időt hagytak a személyzet a választásra. Jól lakottan és elégedetten távoztunk!

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Hajdúszoboszlói hétvégénket zártuk egy hortobágyi kirándulással,és egy jó ebéddel,nem tudok negativumot írni,mert nem volt,arra számítottam lassabb lesz a a kiszolgálás az ételek miatt,mert elég soká tart ilyeneket megfőzni,de még ezt sem mondhatom,finom volt. meleg, gyorsan kihozták, a kislányom csak a mama levesét eszi,de itt minden gond nélkül megette.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 15.
Ételek hangulat tökéletes,kellemes szép csárda,kiszolgálás sajnos nGyon gyenge de az ételek kárpozolnak.

Mobilról küldte. | 2014. májusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2014. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A végtelen, és romantikus pusztában nem kergettem délibábot, helyette a gyomrom láttatta az ízek, illatok lebegő delibábjàt, így aztán betértem a hortobágyi csárdába. A hely történelme lenyűgözött, óvatos várakozással ültem le. A helység, az étterem kissé hideg volt, fázósan ültem le a birka-bőrrel borított padra. Ez az élmény végig megmaradt.
Cegléd
Gyöngyös

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hortobágyi kirándulásunk és madárnézésünk során tértünk be a híres Hortobágyi Nagycsárdába, ahol még Petőfi Sándor is megfordult, amint ezt az emléktábla is büszkén hírül adja. A boltíves árkádok alatt foglalunk helyet a kockás terítővel borított asztalnál, üldögélünk a nem igazán kényelmes lócán és magunkba szippantjuk a Hortobágy több száz éves hangulatát.

Legnépszerűbb csomagok Hortobágyon és környékén
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, futótérképpel és asztalitenisz használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.376,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2020.05.29. - 2020.06.01.
Relax Apartman
2020.05.30. - 2021.05.30.
Hotel Medián
Hajdúnánás
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.30. - 2020.12.30.
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.21. - 2021.04.30.
HRC Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.12. - 2020.12.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.420 - 15.386,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.12.20.
Prima Villa 3
6 nap/5 éjszaka 5.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.09.28. - 2020.12.25.

Szállodák Hortobágy környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hortobágy
Hotel Rudolf Hortobágy
Silver Hotel Hortobágy
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Hortobágyi Csárda HortobágyX