Thermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal
7275 Igal, Rákóczi tér 14.

Thermal Panzió Igal Igal a térképen

Thermal Panzió Igal Igal értékelése:

1. helyezett a 8 igali szállás közül
43. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Thermal Panzió Igal Igal - vélemények, kritkikák

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szuper volt minden. Egy problémámnk volt: Hűteni akartunk italt, ételt. A folyóson közös nagy hűtő állt rendelkezésünkre, ami sajna, eg kicsit takarítást igényelt volna. De 3. napra az is tisztább lett. A másik , hogy mi idős házaspár, többed magammal, eléggé problémás volt a nehéz pakkunkat két szintre fel vinni. Megoldásokat lehet kreálni.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Mivel korábban olvastuk, hogy felújítás történik a szálláshelyen az új nyitás után többet vártunk ettől a szállásról. Kis szoba sokat mozogni nem kellett. Egyedül a terasz volt tágas, az viszont közös volt a három szobának, nem volt elszeparálva. Hűtőszekrény nem volt a szobához, ha kicsit melegebb lett volna nem tudtuk volna hűteni a szükséges italokat.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
Januárban voltunk itt, és elég vegyes volt a kép. Két szobát kértünk, egyet nekünk, egy családit a 4 lányunknak. A hotel kívülről és belülről lepusztult, és igénytelen képet mutatott. a fürdőszobában nem volt működő dolog, a zuhanyrózsa a csatlakozótól a cső végéig mindenhol spriccelt, a víz hőmérséklete folyamatos változásban volt, a törölközőket nem lehetett sehová kiakasztani száradni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Érdekes élményben volt részünk. . . mondhatnánk időutazás volt a javából! A Hotel nagyon jó helyen van, a személyzet nagyon kedves, viszont a szoba annyira pici volt, hogy tényleg csak alvásra alkalmas, de végül is nem azért érkeztünk, hogy ott üldögéljünk. Ami még zavaró volt, az a mindenütt érezhető ételszag, mely a konyháról mindenhová beette magát.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 15.
Február 11-14 ig szólt a foglalásunk. Összesen 7 órát tudtunk ott tölteni, a szálloda 1/2 17 óráig fűtetlen volt. A falak az egész fűtési idényben ezért kifűtetlenek maradtak A szálloda vezetése abban a tévhitben él, hogy télen nincs is folyamatos fűtési kötelezettsége. SZERINTÜK ŐK RENDES SZOLGÁLTATÁST ADNAK.
Válasz az értékelésre - 2019. február 18.
Kedves Rózsavölgyi József!

Köszönjük értékelését és észrevételeit, melyre az alábbiakban reagálnánk.
Az Ön által észlelt problémát azonnal orvosoltuk és az automatizált fűtésünket manuálisan átállítottuk kérésére, mely megoldotta a problémát.
Annyit hozzátennénk, hogy ugyanebben az időszakban Önökön kívül még több mint 40-en tartózkodtak az épületben és senki sem panaszkodott a hőmérsékletre.
Kollégák (Thermal Hotel Igal) (Thermal Panzió Igal)

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Úgy tudom felújítás előtt van a szálloda.A fürdőszobára(és a bútorokra) nagyon ráfér mert kicsi és kényelmetlen.Olyan nyolcvanas évek hangulata van az egésznek.A konyha -és az ott dolgozók- viszont szuper! Rajtuk nem múlik semmi.

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ünnepek fáradalmainak kipihenésére - híres gyógyvize okán - az igali Thermal Hotelt választottuk. Ritkán szoktunk mellényúlni,de most sikerült. Igazi szocreál,erősen lepusztult épület,az évekkel ezelőtt felfagyott burkolat morzsalékos maradványaival borított járda,burkolatlan,bokáig érő sáros-havas "parkoló". Ám ez csak a kezdet.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves, udvarias személyzet. A szakács kitűnő. Az ételek ízletesek, finomak, a sütemények nem ízlettek, nem volt választék. A csomag ajánlatai tetszettek. A szállodára ráférne egy felújítás! Az egész város teljesen kihalt volt, legalább is a fürdő környezetében. A jacuzzi csak délután működött, így a harmadik napon víz nélkül maradtunk.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Nagyon megvoltunk elégedve a szolgáltatásokkal, a személyzet kedves, az étel finom és bőséges. Csak a szállásra ráférne a felújítás, kopott berendezések, repedezett falak az ajtó alatt és körbe ki lehet látni stb. Kár érte, mert felújítva a hotel egy igazi kis ékszerdoboz lenne. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
A szoba tulajdonképpen rendben volt, mert az italokat hűtötte az őszi hideg, de nyáron azért nagyon dühös lettem volna, hogy nincs hűtőszekrény. Nagyon gyenge volt a világítás, olvasásra alkalmatlan. Nagyon kicsi volt a TV képernyő. Igalon tulajdonképpen nincs semmi, csak a szoba és a fürdő kínálkozott programként.

Igal
3 nap/2 éjszaka: 10.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.06.12.
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.04.
Zsályaliget Hotel és Élménypark
Pogány
3 nap/2 éjszaka 9.750 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2021.02.26.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.05-ig
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 15.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.716 - 10.796,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.941 - 40.359,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.150 - 14.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 21.585,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.13. - 2020.09.13.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.10.04.
Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Igal környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

IgalX