Thermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal
7275 Igal, Rákóczi tér 14.

Thermal Panzió Igal Igal a térképen

Thermal Panzió Igal Igal értékelése:

1. helyezett a 8 igali szállás közül
43. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Thermal Panzió Igal Igal - vélemények, kritkikák

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás, a szoba tökéletes volt, mindennel felszerelve,bár kicsit tartottunk a tetőtértől a méret miatt, de kellemesen csalódtunk. Tágas és tiszta volt minden! A személyzet rendkívül barátságos és segítőkész volt mindenben. Az ételek bőségesek és finomak voltak, a választék is bőséges volt! Negatívumot nem tudok írni, bár a szálló még felújítás alatt áll, de ez nem okozott zavart!

Értékelt: 2019. október 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Segítőkész, kedves személyzet, figyelmes kiszolgálás. Finom ételek (külön dicséret a szakácsnak), kiváló masszőr. Szépen felújított hotel, tisztaság, bővülő szolgáltatások.

Értékelt: 2019. október 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pár napot töltöttünk itt. Mi családi szobában voltunk ez tágas. Kár, hogy nincs erkély. Hallottam és láttam, hogy most épül egy medence. Ez szuper. Az is tetszik, hogy a masszírozás helyben megoldott. Az étkezés remek volt. A szobából hiányoltuk a hűtőt. Mi jól éreztük magunkat.Máskor is megyünk.

2019. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. október 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A rendeléskor kértem,hogy egymás mellett legyenek az erkélyes szobák , megbeszéltük a szállással ,mivel a 7 fős családommal vettük igénybe ezért szerettem volna kérni, sajnos megérkezéskor a szoba kiosztás nem úgy történt a három szobát nem sikerült egymás mellé, sőt az egyiknél még egy kis erkély sem volt , ez már nem jól kezdődött.

Értékelt: 2019. október 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor jártunk itt.Nagyon elégedettek voltunk mindennel,a személyzet segítőkész,jöttek takarítani,mikor kértük,hozták a tiszta törölközőket,wc papírt.Az ételek nagyon finomak,bőséges a választék,ráadásul ebédet és fürdőbelépőt is kaptunk az egész napokra.Masszőr is dolgozik a Hotelban,500ft kedvezményt kaptunk arra is.

Értékelt: 2019. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt, minden igényünket kielégítették. Az ételek frissek, finomak voltak, a szakácsot a finom, ízletes ételekért külön dicséret illeti. Máskor is felkeressük ezt a panziót.

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép a szállás, hiányzott a jakuzzi de jövőre kész lesz a gyógyvizes medence.
Teljes panzióval voltunk. Az étterem és szakácsnő kitűnő, de a személyzet minden tagja segítőkész.
A szobába nincs minibár, de folyosón van nagy hűtő. Kevés a törülközőknek a fogas.
Ár érték arányba kitűnő csak ajánlani tudom.

Értékelt: 2019. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Profi kiszolgálás, a személyzet kedves és profi módon dolgoztak.
A szoba is igen jó volt igaz egy kicsit szűkös, de ez nem volt probléma hiszen jó formán csak aludni mentünk.
Aki még nem volt az Igali termál Panzióban annak ajánlom,érdemes ellátogatni.

Értékelt: 2019. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy felújított családias panzióba érkeztünk.Barátságos volt a fogadtatás, az ételek ízletesek, a személyzet nagyon szívélyes volt. Az hogy a gyógyfürdőbe fürdőbelépőt kaptunk az mindent felülmúlt. Negatívumnak talán annyit, hogy a fürdőszoba lehetne egy kicsit nagyobb és egy kis hűtőszekrény is jó lenne a szobába.

Értékelt: 2019. szeptember 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kicsi szobák, amikben nincs hűtő. A felújítás jelenleg is zajlik. A személyzet egy része kedves, másik része eléggé unott, például az egyik kiszolgáló nem ismeri a magázás fogalmat. Az ételek nem rosszak, bár némely sült száraz volt. Összességében aki kevés pénzből akar üdülni, melyben napi 8 óra a fürdés annak jó lehet.

Igal
3 nap/2 éjszaka: 10.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.06.12.
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-party-val, tojáskereséssel, wellness világ használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Zsályaliget Hotel és Élménypark
Pogány
3 nap/2 éjszaka 9.750 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2021.02.26.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, szobaszéffel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.05.14.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
5 nap/4 éjszaka 12.240 - 29.433,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.30.
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.958 - 57.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.02-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 8.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Igal környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

IgalX