Thermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal
7275 Igal, Rákóczi tér 14.

Thermal Panzió Igal Igal a térképen

Thermal Panzió Igal Igal értékelése:

1. helyezett a 8 igali szállás közül
43. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Thermal Panzió Igal Igal - vélemények, kritkikák

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Nekünk minden nagyon tetszett. Az udvarias, segítőkész személyzet, az ellátás, nagyon finomak választékban és mennyiségben bőséges volt az étkezés. Ha módunk lesz rá biztosan másik alkalommal is elmegyünk ide pihenni, kikapcsolódani. Köszönünk mindent, és Boldog Új Évet kívánunk!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 24.
Segítőkész, kedves személyzet, tisztaság. Kényelmetlen, kissé kemény ágybetét. A folyosón és az előtérben szinte állandóan érezhető ételszag. A fóútról nehéz megtalálni a hotelt, nincs táblázás.

Értékelt: 2018. december 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba nagyon aprócska. Kis méretű TV, amin a csatornákat nekünk kellett beállítani. Két kiégett izzó, melyeket szintén a párom cserélt le. Téli időszak lévén szinte minden zárva volt a községben. Az ágy kisebb méretű franciaágy, a takarók vékonyak. A fürdőben rozsdás csap, lógó zuhanyfüggöny tartó. A falak koszosak, a netkábel fedetlenül.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Vacsora és reggeli hát pazar jó volt :) Finomak az ételek,kiszolgálás az italnál udvariasak és gyorsak,csak jót tudunk írni.Remélem még az egészségünk engedi,még visszatérünk
,fürdő is nagyon jó.Üdv.Csibáné Kati

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Jól éreztük magunkat , a személyzet kedves ,szolgálatkész . A szoba kellemes meleg volt , ételek finomak és bőségesek . Egyedül a wc elhelyezkedése okozott egy kis kellemetlenséget , nagyon szűk a hely . Barátaimnak merem ajánlani !

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
Mindennel elégedettek voltunk!Kivétel nélkül nagyon kedves a hotel minden dolgozója.Nagyon jó ízű és változatosak az ételek.Kiszolgálás kiváló.Szerintem az árak nagyon kedvezőek a szolgáltatáshoz.Ajánlom mindenkinek a Thermál Hotelt.Közel van a fürdő és még a fürdőbelépő is benne van a szolgáltatásban.

Értékelt: 2018. október 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem tudták, hogy érkezhetünk 12-re. A stílus, ahogy megnyilvánultak, nem volt a legkedvesebb. A szállás beton, minden hangot vezet, lelakott, tisztának nem tűnő. Ha főztek, az ételszag terjengett az egész épületben.

Értékelt: 2018. október 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ami jó volt, az a fürdő közelsége és a szobából a kilátás, olyan kedves falusias jellegű. Földszinti szobába kaptunk helyett, piheni nem lehetett, a recepciós kis hölgy este 8 után még hangosan telefonálgatott utána nem tudom miért este fél 10ig csapkodta a fiokokat, a szekrényeket és a nem tudom milyen mappáit, utána még a konyhai személyzet jó hangosan elköszönt tőle amikor mentek haza.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
A szállás teljesen családias jellegű volt, a személyzet mindíg udvarias és kedves. A fürdő aránylag közel van a szálláshoz, így teljes ellátás igénybevétele sem okozott problémát! Az étel kínálat változatos és ízletes!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pár napot töltöttünk itt a családdal. Úgy kezdődött, hogy én a lányom születésnapjára vásároltam ide neki 1 vancovert, de mivel nem akartak csak kettecskén jönni így a gyerekeket és minket is meghívtak. Én és a férjem kaptunk egy 2 személyes szobát, ami tulajdonképpen elfogadható volt, tiszta ágynemű, kényelmes ágy. A lányomék (+3 gyerek) kaptak egy családi szobát.

Igal
3 nap/2 éjszaka: 10.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.06.12.
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 9.360 - 15.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.10.04.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.04.29.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.506 - 24.705,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.02.
Hotel Halászkert
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.17. - 2020.08.02.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 15.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 38.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.22.
Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Igal környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)

IgalX