Bagolyvár Inárcs Inárcs

Bagolyvár Inárcs Inárcs
Bagolyvár Inárcs InárcsBagolyvár Inárcs Inárcs
Bagolyvár Inárcs InárcsBagolyvár Inárcs Inárcs

Bagolyvár Inárcs Inárcs bemutatkozása

Budapesttől mindössze 34 kilométerre, Inárcson található a Bagolyvár Inárcs, mely kitűnő kikapcsolódási lehetőséget nyújt a pihenni vágyóknak. A csodálatos halastó és a fenyőerdő közelsége várja az ide látogatókat. A wellness részlegen szauna és melegvizes élménymedence áll a vendégek rendelkezésére.

A Bagolyvár Inárcs legnépszerűbb csomagjai

Bagolyvár Inárcs Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs Inárcs - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Bagolyvár Inárcs Inárcs vélemények

Kiváló 2017. május 31.a párjával járt itt
Az ételek hatalmas adagok voltak, és nagyon finomak! A wellness részleg családias, és nagyon szép volt. A kert csodálatos, a tó gyönyörű. Paco a papagáj nagyon aranyos, és tényleg "beszél"!Az egész helynek különleges varázsa van!
Mindenképp visszatérünk még ide!
Átlagos 2017. május 7.a párjával járt itt
Szép gondozott környezet,szép igényesen berendezett szobák. A wellness szintén igényes. -mármint a kialakítása. . . . . . . Működhetne minden. . . . . . . A személyzet kedves. Az ételek finomak voltak. -de ha csak feleannyi energiát szánnának a svédasztalos étkezésnél a kínálótálak utántöltésére mint a kertre,még jó is lehetne a dolog.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. április 16.barátokkal járt itt
Bizakodva érkeztünk a helyre,ami végülis nem okozott csalódást. Gyönyörű kert, igényes wellnness, szuper ellátás. Csak néhány balkáni megoldás. . . Miközben a szobában kovácsoltvas ágy van, mellette százéves képcsöves tv, 30 centis képátmérővel. A fürdő drága csempével burkolt, de a kilincset egy 20 mm-re kiálló csavar rögzíti a helyén.
Kiváló 2017. február 21.a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk a férjemmel itt! Nagyon szép a wellness, kényelmes a szoba,finomak az ételek. A személyzet udvarias segitőkész!
Ami viszont nem szimpatikus. . . hogy minden játék használatért fizetni kell! mondjuk mi már nem akartunk játszani, de egy gyerekes családnak sok plusz költség!
Egyébként mindennel megvagyok elégedve. . . csak ajánlani tudom!
Ja. . . . és a papagály nagyon jófej
Kiváló 2017. február 5.a párjával járt itt
Február első hétvégéjét töltöttük itt a párommal. Nagyon kedves volt a személyzet-már a bejelentkezésnél- és utána az étterem részben is. A szoba szép tiszta és kényelmes volt. Nagyon tetszett a rengeteg trópusi növény, és a kertben elhelyezkedő tó a kis fahíddal gyönyörű -habár nyáron biztos még szebb.
Bagolyvár Inárcs Inárcs - KörnyékBagolyvár Inárcs Inárcs - KörnyékBagolyvár Inárcs Inárcs - Medence/kert
Kiváló 2017. január 6.gyerekekkel járt itt
2 nap 1 éjszakát töltöttünk a Bagolyvár vendégházban anyukámmal, nagyon élveztük, hogy rajtunk kívül alig volt vendég, csend és nyugalom volt. A személyzet nagyon segítőkész, kedves. Minden szép tiszta, a díszek is nagyon hangulatosak! Csodás a tó kialakítás, a téli kert, a növényzet a wellness részlegnél, a hangulatvilágítások.
Szörnyű 2016. december 31.családjával járt itt
Egyáltalán nem vagyok megelégedve! Üzenet mindenkinek! MENEKÜLJETEK! NE MENJEEK ODA! NE! ! ! Egyrészt: nászútra mentünk és két külön ágyat akartak adni (jeleztük, hogy mi az utazás célja). . . itt kezdődtek a problémák, már itt gyanús volt, hogy mennyire nem törődnek a vendégekkel. Ezt követően megkaptuk a legrosszabb szobát, ami a "wellness" részlegnél van.
Kiváló 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos szálloda. Tetszett, hogy közel van Budapesthez, kedves a személyzet, állandó lakos egy aranyos cica. Nagyon finomak az ételek. Jó a wellness részleg. Volt egyik nap ugráló vár, pónikat lehet simogatni, forralt borozást és gesztenyesütést is szerveztek. Nagyon élveztük, köszönjük!
Átlagos 2016. december 28.a párjával járt itt
A vendéglátás ált. ban figyelmes volt. A wellness hiányos:csupán száraz szauna,az is inkább melegedő,nem izzasztó. A duplaágy nem kényelmes,az egyik éjjeli szekrény(és lámpa),a fürdőszobatükörvilágítás hiányzott,a szellőző nem működött,csakúgy,mint a hűtőszekrény. Az utóbbit a személyzet készségesen kicserélte,a fürdőszobába légfrissítőt hoztak. Összességében a szolgáltatás***,szemben a **** árral!
Átlagos 2016. november 1.a párjával járt itt
Furcsa volt es szokatlan,hogy epp ,hogy megerKeztunk azonnal megirtak a szamlat. . -ezutan kozoltek,hogy bent a fogadoban nincs hely csak a kulso szallashelyen, ahonnan udvaron keresztul kellett kozlekedni a Wellness -,be. (tobb hettel elotte foghlaltam. . . ) Nem ertesitettek elotte errol. . Beneztunk a fo epuleten levo szobakba. .
Bagolyvár Inárcs Inárcs a térképen
2365 InárcsHonvéd u. 73.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • sodrómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád