Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány

4,3
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány
Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő KehidakustányKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány

Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány bemutatkozása

A bababarát szolgáltatások nem csak a gyerekek számára teszi élvezetessé a napot, de a szülők dolgát is megkönnyíti. Nagyon jól tudják ezt Kehidán is; a Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdőben bébipancsoló, bébicsúszda, baba-mama pihenő található, de még az étteremben is gondolnak a legapróbbakra, ahol kiszínezhetik az étlapot.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány vélemények

Érdekes 2022. november 4.gyerekekkel járt itt
Több éve terveztük, hogy elmegyünk ebbe a fürdőbe, jó véleményeket hallottunk róla. Nekünk nagyon messze esik, és az út végső szakaszán csak mellékúton közelíthető meg. A bejárat előtt nagy ingyenes parkolóba tudtunk beállni. 3 órás családi jegyet váltottunk, amely így a szezonon kívül eléggé kedvező árúnak mondható, legalábbis összehasonlítva az ország többi fürdőbelépőjével.
Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - EgyébKehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. május 30.a párjával járt itt
Nem először jártunk a fürdőben. Idáig mindig meg voltunk elégedve vele. Mivel vannak külső és belső medencék, így minden időjárási körülményben van lehetőség fürdeni. Tiszták a medencék, és a mellékhelyiségek.
Átlagos 2020. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Tv reklámokban, plakátokon többször olvastuk, hogy mindenképpen érdemes ellátogatni a kehidakustányi gyógy- és élményfürdőbe, hát így tettünk mi is. Igaz előtte való napokon is fürdőzni voltunk, ami élményben magasra tette nálunk a lécet. Emiatt lehetett az, hogy az első látogatáskor mindannyian csendben magunk elé néztünk és visszavágytunk az előző helyre.
Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány - Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány -
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Érdekes 2020. június 28.családjával járt itt
A vészhelyzet elmúltával úgy döntöttünk, hogy felkeressük egyik kedvenc pihenőhelyünket: a Kehida Termálfürdőt. Az újranyitásból kitűnőre vizsgáztak! Többször jártunk már itt és sosem csalódtunk. Most sem, bár az idő múlása azért már elkezdett megmutatkozni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Érdekes 2018. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Ezt a klassz fürdőt már évek óta látogatjuk, eddig mindig csak a nyári hónapokban érkeztünk. A szolgáltatások, a medencék sokszínüsége, a tágas park sok árnyékos és nyugodtabb résszel, korszerű játszótér - ez mind nagyon-nagyon tetszett a családomnak. De én is feltüntetném, hogy a zuhanyzón és öltözőkön keresztül történő közlekedés nem éppen a legjobb.
Kihagyhatatlan 2018. március 19.a párjával járt itt
Misefán töltöttünk 2 éjszakát, a közelség miatt kerestük fel a fürdőt. Összességében tetszett, tiszta volt, megfelelő nagyságú és hőmérsékletű medencék voltak. A fürdőtérbe történő zuhanyzón keresztüli átjárás kicsit kényelmetlen és értelmetlen. A folyamatos takarítás ellenére nagyon vizes mindenhol a talaj, ami óvatos közlekedést követel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. március 17.gyerekekkel járt itt
Három dolgot említenék, ami nekünk nem tetszett. Az egyik, hogy a wc-k (főleg a női), sajnos nem igazán voltak jó állapotban. Lepisilt, letört wc ülőke, wc papírral telenyomott wc kagylók. Igazából takarító személyzettel nem találkoztunk egész nap. A másik, hogy az öltözőkön keresztül történő közlekedés nem éppen a legjobb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
Érdekes 2018. február 4.a párjával járt itt
Kehidakustány Keszthelytől nem messze található. Igényes fürdő sok medencével, kívül belül jó, van pezsgőfürdő, csúszda, pancsikáló, mély vizes medence. Öltözők, zuhanyzók, mellékhelyiségek kulturáltak. Ingyenes parkolás van, de maga a fürdő drágább mint mondjuk a Zalakarosi, de újabb és kisebb.
Kihagyható 2017. szeptember 7.a párjával járt itt
Szauna kicsi, zsúfolt, a padlóról csak néha takarítják le a vizet, csúszóssága miatt többen el vágódtak. . . (párom is) Ivó kút helyett forró tea van csak. . . A naturista terület ellenére többen fürdőruhában voltak, személyzet nem törődött vele. Hekk 6. 000 Ft/kg. . . Mire fel? ? ? Roppant kicsi étkező helyiség. . .
Átlagos 2016. június 20.a párjával járt itt
A fürdő szép, belül, kívűl. A kinti termálmedence nagyon tetszik. A belső nem annyira. Bár a barlang élménydúsnak ígérkezett, de különösebben nem izgatott. A szauna rész kicsit komplikált, a pénztárnál nem szóltak a külön fizetésről. A Nudista részt is nehéz volt megtalálni, de nem találom biztonságosnak a leselkedők ellen, mert gyerekek is be-be néznek.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 31 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő Kehidakustány a térképen
8784 KehidakustányKossuth Lajos u. 62.
Éjszakai fürdőzés
nincs