Halászcsárda Keszthely

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Halászcsárda Keszthely vélemények

Szörnyű 2018. július 31.barátokkal járt itt
Gyermekkori emlékek. Gyönyörű hely. Irtózatosan sok szúnyog. De az étteremben se egy gyertya, se szúnyogriasztó, semmi. Cinikus kiszolgálás. Dödölle. Végre! Biztosan finom. Hát nem. Tepsiben sült lisztes krumpli. Amikor szóvátesszük, azt mondják, nagyüzemi módon így csinálják. De én nem egy menzán kértem. Haltál. Ehetetlen.
Szörnyű 2017. augusztus 6.családjával járt itt
A mai napon egy jó hangulatú kirándulás után szerettünk volna ebédelni a csárdában. A parkolóból a bejárathoz érve egy férfi fogadott minket. Mivel nem tudtuk, ezért megkérdeztük őt, hogy lehet-e a csárdában SZÉP kártyával fizetni. Erre a válasza annyi volt, hogy ha van a kártyán pénz, akkor igen.
Gyenge 2023. november 4.egyedül járt itt
A halászlé minősége nem is emlékeztetett az évekkel ezelőttire, híg volt, tartalmatlan, nem méltó a helyhez.
Túrós palacsinta címén diósat kaptam, tejföllel bőven leöntve: a túróshoz jó a tejföl, a dióshot csokiszosz járt volna. Reklamációmra kicserélték.
Összefoglalva: a környzezet igényes, de az ételek minőségéhez képest az árak igencsak magasak.
Gyenge 2021. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Családdal mentünk ebédelni a csárdába. A kilátás az egyedüli pozitívum. Viszonylag gyorsan kiszolgáltak. De maga az ételek tálalás, minősége színvonal alatti volt. Nagyon sajnálom, de csalódás volt mindannyiunknak. A meghírdetett zenészek délben sehol sem voltak. Egy óra előtt estek be, de amíg ott voltunk nem zenéltek, pedig nagyon vártuk.
Gyenge 2015. augusztus 11.családjával járt itt
A kiszolgálás hagy némi kívánni valót maga után. Grimaszt vágott a pincér, mert nem kértünk több italt vacsora után, mert kicsit drágának találtuk az árakat. vizet kértünk, erre kaptuk a grimaszt. Az ételek kritikán aluliak voltak, mind ízre, mind gusztustalanságra gondolva. A vajas galuska sötét színü, gusztustalan volt.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
2021. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk alkalmával egyik vacsorához ezt a Csárdát választottuk, mert a kis csapatunk halászlevet szeretett volna mindenképpen enni. Nagyon hangulatos kívülről - belülről, egyből a Hortobágyi Csárda jutott róla eszembe - nem véletlenül. :) Kint ültünk le, bár kicsit a pincér hozzánk állása nem fogott meg. . . furcsa volt.
Halászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - Egyéb
2014. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Augusztusban háromszor is jártunk ott ebédelni, vacsorázni. Kellemes környezetben, kedves felszolgálókkal, ínycsiklandozó ízek. A halászlé fantasztikus, a kétszemélyes haltálat mindenkinek tudom ajánlani. Kedvenc desszertem a totyogós túrós palacsinta. A teraszról csodálatok panoráma tárul elénk.
2014. augusztus 27.barátokkal járt itt
A vendéglő közvetlenül a Balaton parton van, csak egy park választja el attól. Igy csodálatos környezetben fogyaszthatjuk el a jobbnál jobb halételeket és hagyományos ételeket. Az étlapon a választék bőséges, a kiszolgálás udvarias, a környezet hangulatos, az ételek szépen tálaltak és finomak.
2013. december 17., kollégákkal járt itt
Egy esős este érkeztünk, 1800-körűl és 0100 "mi zártuk a helyet"Nagyon kellemes, tiszta, barátságos izlésesen berendezett és jó fej a tulaj. A végén már egy körre a vendége voltunk, igaz rendesen fogyasztottunk (8fő). Az ételek nagyon finomak, ízletesek és jó minőségűek. A kandalló nagyot dob a hely hangulatán, na meg a disz kivilágítás.
Halászcsárda Keszthely - BelsőHalászcsárda Keszthely - BelsőHalászcsárda Keszthely - Külső képHalászcsárda Keszthely - Külső képHalászcsárda Keszthely - Külső képHalászcsárda Keszthely - Külső képHalászcsárda Keszthely - Külső képHalászcsárda Keszthely - Külső képHalászcsárda Keszthely - BelsőHalászcsárda Keszthely - Külső képHalászcsárda Keszthely - BelsőHalászcsárda Keszthely - BelsőHalászcsárda Keszthely - BelsőHalászcsárda Keszthely - BelsőHalászcsárda Keszthely - BelsőHalászcsárda Keszthely - BelsőHalászcsárda Keszthely - Belső
Kiváló 2021. október 2.családjával járt itt
Ebédelni tértünk be, és nagyon kellemesen csalódtunk. A kiszolgálás tökéletes, a személyzet kedves. Az ételek italok finomak voltak, és nem sokat vártunk rá. Kinézetre is csábító volt minden. A mosdó tiszta, felszerelt. A kerthelyiségben voltunk, de benn is szívesen leülnék, nagyon látványos. Ha tehetjük, visszatérünk!
Halászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - Egyéb