Halászcsárda Keszthely

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Halászcsárda Keszthely vélemények

Kiváló 2021. október 2.családjával járt itt
Ebédelni tértünk be, és nagyon kellemesen csalódtunk. A kiszolgálás tökéletes, a személyzet kedves. Az ételek italok finomak voltak, és nem sokat vártunk rá. Kinézetre is csábító volt minden. A mosdó tiszta, felszerelt. A kerthelyiségben voltunk, de benn is szívesen leülnék, nagyon látványos. Ha tehetjük, visszatérünk!
Halászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. október 7.a párjával járt itt
Már kétszer jártunk itt az elmúlt hónapban, de mind a kétszer meg voltunk elégedve. A hely maga roppant kellemes területen helyezkedik el, a parttól pár méterre. Étkezés után jót lehet sétálni a közvetlen környezetében, és a közlekedő autók sem bűzölögnek mellettünk. Az étterem belső része is hangulatos, és nem túl zsúfolt.
Kiváló 2020. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Családommal ebédeltünk a csárdában. Gyönyörű helyen van, kedves kiszolgálással, finom ételekkel.
Kiváló 2018. november 3.barátokkal járt itt
Vegyes érzésekkel mentem az étterembe, hallottam róla jót és rosszat is. Az első benyomásom pozitív volt, szép berendezés, tisztaság, udvarias személyzet, az étlap választékos. Mi kétszemélyes haltálat kértünk, amit nem is bántunk meg. Gusztusosan tálalták, és minden egyes falat nagyon ízletes volt.
Halászcsárda Keszthely - Külső képHalászcsárda Keszthely - Külső képHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - BelsőHalászcsárda Keszthely - Étel/italHalászcsárda Keszthely - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 19.a párjával járt itt
Nagyjából négy-öt alkalommal ebédeltünk már a keszthelyi Halászcsárdában. A teraszról csodálatos kilátás nyílik a Balatonra, és mivel számos asztaluk van, eddig mindig kint tudtunk ülni. A pincérek nagyon barátságosak és érdeklődőek, az ételek pedig kifogástalanok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Már többször megfordultunk az étteremben. Ha Keszthely környékén járunk és időnk engedi, betérünk az étterembe.
Eddig minden étel finom volt és friss, az adag pont elegendő, nem kevés és nem sok.
A pincérek kedvesek voltak és a kiszolgálás is gyors volt.
A kerthelyiség hangulatos, a kilátás a kerthelyiségből pedig mesés.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 2.barátokkal járt itt
Osztálytalálkozót tartottunk Keszthelyen egy szeptemberi hétvégén. Vasárnap délelőtt Hévízre készültünk a Magyar Dal napja megnyitójára, de dörgött, villámlott és zuhogott az eső. . . Így beszélgettünk egy jót, aztán kerestünk egy jó kis éttermet, ahol megebédelhetünk. A Balatonnál mi mást együnk, mint halat!
Halászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - Étel/ital
Kiváló 2014. június 30. járt itt
Gyönyörű rálátás a Balatonra, kedves személyzet, és nem utolsó sorban finom halételek.
Személyszerint a halászlé a favorit, no meg a csusza, mert az tényleg csusza nem holmi bolti tészta.
Kiváló 2014. január 27.a párjával járt itt
A barátnőmmel egy Balatonparti séta után, úgy gondoltuk a nap végén igazán jól esne egy finom vacsora. Keszthely közelében találtunk is egy igazán jó kis csárdát. Már az étterem melletti kis "állatkert" felkeltette érdeklődésünket, amit tovább fokozott a bent elénk táruló látvány.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
2021. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk alkalmával egyik vacsorához ezt a Csárdát választottuk, mert a kis csapatunk halászlevet szeretett volna mindenképpen enni. Nagyon hangulatos kívülről - belülről, egyből a Hortobágyi Csárda jutott róla eszembe - nem véletlenül. :) Kint ültünk le, bár kicsit a pincér hozzánk állása nem fogott meg. . . furcsa volt.
Halászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - Egyéb