Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

Gyenge 2015. július 4.gyerekekkel járt itt
Nyári all inclusive csomaggal 2 napot tartózkodtunk a hotelben. Amennyiben nem 35000 ft-ot fizettünk volna éjszakánként, hanem akciós csomagban fele ennyit, azt mondanám megfelelő. De sajnos így az ár-értékarány miatt nem tudom dicsérni sem az ellátást sem a hotelt. A szobák miniatűrök,40 éves dizájnnal.
Gyenge 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Nyaralásunk az idén láncra fűzött volt, vagyis több helyet jártunk be egyikről a másikra utazva. A Helikon előtt 2 másik, 3 csillagos hotelben laktunk nagyon jól érezve magunkat, tehát van összehasonlítási alap. Itt csak 2 éjszakát tartózkodtunk, de ennyi elég is volt.
Gyenge 2013. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát foglaltam, nejemmel, gyermekeimmel szerettem volna pár napot a Balaton parton eltölteni. Ami e Hotel kiválasztásában megfogott a szálláshely keresgélés alatt, az nem más, mint a közvetlen vízpart. Ez sajnos elvakított, s rendkívül befolyásolt. Hamar észleltem, hibáztam, ez tévedés volt. Másnap délelőtt elhagytuk a szállodát.
Gyenge 2013. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves volt. Ami nem tetszett és sajnos ez volt a több. Ott tartózkodásunk alatt egyszer sem takarítottak, (a 2. napon délután 2 körül akartak, de akkor éppen pihentünk), toalett papírért szólni kellett,folyékonyszappan adagoló végig üres volt. A szoba nagyon pici volt még 2 főre is, mi 3-an voltunk.
Gyenge 2013. augusztus 17.családjával járt itt
All inclusive ellátásban töltöttem itt 3 napot ez pont elég volt ebből a szörnyű helyből. A korlátlan fogyasztású italok minőségtelenek(cba-snál is rosszabb kóla stb. )a borzasztó az h a nem all inclusive ellátásosak is ezeket kapták sok pénzért, a pizzából egyszer sem jutott. A vízi sport eszközök használhatatlanok(pl kajakhoz nincs evező).
Gyenge 2013. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
A személyzeten kívül semmi jót nem tapasztaltam ott tartózkodásom alatt. Az all inclusive ellátásban minőségtelen italok és üdítők(cba-snál is rosszabb kóla stb. ) szerepeltek a meghirdetett korlátlen pizzafogyasztásból nem jutott és aki nem az all inclusive ellátást választotta az is ilyen italokat kapott jó drágán.
Gyenge 2013. április 22.a párjával járt itt
Tisztelt Hotel Helikon! Sajnos több kifogásunk is volt a szállodában! ! Direkt fürdőkádas szobát kértünk amit meg is kaptunk ,csak épp kád dugót felejtettek el betenni! A Wc szagelszívó nem müködött ,amit szintén elnéz az ember, ha van wc illatósító,de ez elmaradt.
Átlagos 2017. október 8.a párjával járt itt
A személyzet nagyon figyelmes,udvarias és készséges. A tisztaság hagy némi kívánni valót maga után. A függöny pl. nem tudom mikor volt kimosva. . . . az erkély felmosva. . . a köntösök cseréje valószínűleg nem minden vendég után történik meg (legalábbis erre utaltak a zsebekben felejtett jegyek.
Átlagos 2017. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
10-12 éve már voltunk itt és akkor mindennel elégedettek voltunk. Ebben a reményben jöttünk most is, ráadásul már unokával. Az érkezéskor 14 órára a szoba még nem volt kész. A fiatal duci recepciós hölgy ( nevét nem tudom, mert nem volt kitűzője )szerep tévesztésben volt, fél óra elteltével sem lett kész a szoba,és elvárta, hogy rendszeresen mi menjünk oda a pulthoz és kérdezgessünk, a szoba felől.
Átlagos 2017. április 18.a párjával járt itt
PL:internet elérhetőség,csak lent a halban! csak 1 db úszó medence van 26-28fokos vizel,ez hideg volt!Keresgélni kellet,az étkészletet,hol találok,kést villát,stb.ha más után ültünk le egy asztalhoz.Ez nem tetszett!Ami tetszett! szép kilátás,személyzet kedves,szoba kulturált(retró jelleg),jól hallani a szomszédságot!