Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

Gyenge 2017. január 2.a párjával járt itt
November elején foglaltuk le a szállást, ennek ellenére december 26-án 13 óra 50 perckor még nem volt kitakarítva a szobánk. A recepciós arra kért, hogy fél óra múlva érdeklődjek, jeleztem felé, hogy egyszerűbb lenne, ha Ő hívna fel, ha kész a szoba és nem nekem kell Őt keresgélni. Ezt elfogadta, és valóban csörgött a párom telefonja, hogy kész a szoba.
Gyenge 2016. december 28.a párjával járt itt
2016. dec. 23. -án érkezünk a Helikon Hotelbe. A hotel nyilvánvalóan csak 24. -re várt vendégsereget, mert a szoba hideg volt, még a pótlólag betett elavult kis villanyradiátor sem segített sokat. Érkezésünkkor tollpihék stb. . voltak a padlószőnyegen, a párnahuzat használt volt. Kérésünkre felporszívóztak és ágyneműt cserélek.
Gyenge 2016. december 5.gyerekekkel járt itt
Családdal jártunk itt idén márciusban, nem kívánom ezt senkinek. A szobát a téli zárt hónapok után elfelejtették, hogy ki kéne takarítani. A szoba koszos volt és tele volt poloskával. A wellness részleg sokat nem ért, a medencében jég hideg volt a víz, kis gyerekek számára használhatatlan volt.
Gyenge 2016. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
A szálloda igen erősen felújításra szorul. Nem is értem, miért nem zárták még be. A szoba tisztasága kétes volt, az erkélyajtó fája szét van rohadva, nem lehet becsukni, a villanykapcsolók nehezen működnek, a WC ülőke jobbra-balra szánkázik, nem lehet megszorítani. A szoba szűkös, pláne ha még a pótágy is benne van, lépni sem lehet.
Gyenge 2016. május 16.gyerekekkel járt itt
Augusztusi pár napos nyaralást szerveztem erre a helyre. A cél pár nap balatoni all-inclusive happening lett volna. Nem nehéz megtalálni a szállodát, mivel egy böszöm nagy fehér épület közvetlenül a part mellett. A parkoló zártnak mondott, sorompóval ellátott, bár leeresztve azt nem láttam.
Gyenge 2016. március 16.a párjával járt itt
Március 12-14. között voltunk a szálloda vendégei. Én utoljára 42 éve voltam ebben a szállodában, de belépéskor megállapítottam,mintha megállt volna az idő. A három csillagos szálloda egy jobb szakszervezeti üdülő képét mutatta, sajnos szolgáltatásainak egy része is ezt utánozta.
Gyenge 2016. január 18.a párjával járt itt
Hosszú évek óta járunk ebbe a szállodába. Télen-nyáron. A Karácsonyt másodszor töltöttük itt 2015-ben dec. 23-27. Utoljára a 2013. évit ugyanígy. 2 év alatt sokat kopott. Nem is tudom hogy kaphat 3 csillagot. Talán az összkép. . Érkezéskor nem volt meleg kakaó stb. A szobák kopottasok,függöny szakadt, matracok,ágyneműk diákszállásra emlékeztetnek.
Gyenge 2016. január 4.a párjával járt itt
A terasz partiról: az ötlet kiváló, a megvalósítás: forralt bor langyos és édes. Gesztenye félig nyers. A sült alma és a sült tök fenséges volt. Szoba: 503 A bejárati ajtó nyitásakor a terasz ajtó kinyílik. Rögzítőelemek nem szállodai kellékek. Függöny szakadt. -5 C foknál a szél befújt a Balaton felől.
Gyenge 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
A szoba kicsi volt és pótágynak egy elszakadt tábori ágyhoz hasonlót tettek be, kb. 5 cm-es szivaccsal, mellesleg a padlóig ért az alja. Mikor másik pótágyat kértünk, közölték, hogy nincs és tegyük le a szivacsot a földre. Csak akkor kaptunk nagy nehezen, amikor elmondtam, hogy láttam a többi szobában a pótágyakat és azok nem így néztek ki, ezen ülni sem lehet.
Gyenge 2015. július 30.a párjával járt itt
All Inclusive nyaraláson voltunk hétvégén a Hotel Helikonban. Kétszáz kilométeres utazás után érkeztünk meg, 39 fokos melegben. Sajnos az egész szállodában nincs légkondicionálás. Ha nem ilyen messziről jövünk és nem fizettük volna be az előleget, azonnal visszafordultunk volna.