Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

2016. május 18.a párjával járt itt
A szálloda kissé lepusztult állapotban van. Az ablakon ajtókon sivít a szél. A matrac elgyengültek a szélein, ezért csak a közepén lehetett megmaradni. A teraszajtó ötletes, de rá férne egy alapos felújítás. Az uszoda, részleg szerintem rendben van. Az ellátás finom, bár kissé egysíkú. A személyzet kedves, segítőkész.
2016. május 17.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Még vissza térünk.Személyzet kedves segítőkész .Ételek kíválóak és bőségesek.
2016. május 16.gyerekekkel járt itt
Párommal és a lányommal választottuk ezt a szállodát. Összességében nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda személyzete, kivétel nélkül mindenki, azon dolgozott, hogy jól érezzük magunkat. Eleget téve az "elvárásnak" pihentünk, jókat ettünk, úsztunk az uszodában, sétáltunk nagyokat.
Gyenge 2016. május 16.gyerekekkel járt itt
Augusztusi pár napos nyaralást szerveztem erre a helyre. A cél pár nap balatoni all-inclusive happening lett volna. Nem nehéz megtalálni a szállodát, mivel egy böszöm nagy fehér épület közvetlenül a part mellett. A parkoló zártnak mondott, sorompóval ellátott, bár leeresztve azt nem láttam.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2016. május 13.családjával járt itt
A kopottas küső ne riasszon el senkit. Nagyon hangulatos az üvegtetős beltér. A szoba megfelelő, csak a terasz üvegajtaja volt nehezen nyitható. Patyolattiszta ágynemű, kényelmes fekhely. A tévé cserére szorul. A kilátás pazar, a személyzet udvarias, külön dicséret az étteremben kérés nélkül kapott kancsó vízért a vacsora során.
2016. május 9.a párjával járt itt
Személyesen kéréseinket hibátlanul teljesítették. As uszoda tisztább és nagyon jó állapotban van.
Areggeli választéka kifogástalan volt.
Összeségében jól éreztük magunkat
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
A szálloda adottságai tökéletesek,a saját vízpart,"sziget"--különlegesség--a kilátás a szobából egyszerűen fantasztikus volt--mintha a "vízen"laktunk volna. . . külön élményszámba ment, hogy az étkezéseket is a teraszon sikerült megvalósítani---én lisztérzékeny vagyok ( 10 éve),és a Helikon volt az első szálloda ahol nem a magammal vitt kenyeret ettem,hanem kaptam a reggelihez gluténmenteset--ez a figyelmesség nagyon jól esett ! ! !
2016. május 9.családjával járt itt
A korábbi értékelésekre részben reagálva: valóban nem egy modern hotel, de ár-érték arányban jó ez a hotel! Kedves személyzet, közel a Balaton, ételek finomak, uszoda-szauna elfogadható, 2-3 napot bármikor szívesen töltenék itt. A parkolást meg lehet úszni főszezonon kívül az utcán parkolással.
Hunguest Hotel Helikon Keszthely - Környék
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Egy disznótoros hétvégén voltunk a hotel vendége. Kellemesen csalódtunk. Mivel a szálloda nem mostanság épült ezért rosszabra számítottunk. A szoba rendezett, tiszta volt. A személyzet kedves, előzékeny, készséges. A programok jól szervezettek, színvonalas, szórakoztató. Zenés esték jó hangulatot varázsoltak és összehozták a vendég kört.
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát töltöttünk a hotelben a párommal, a kisfiunkkal és az anyósomékkal. Vonattal utaztunk úgyhogy jól jött, hogy a hotel a vasútállomástól pár perc gyaloglásra van. Már messziről észre lehet venni a hatalmas épületet. A bejárat akadálymentesített, kisfiam számára ez hatalmas élmény volt, hogy nem volt muszáj a lépcsőn közlekednie.