Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található.

Ferrata Vendégház Csesznek - Napi árak reggelivel
CE Plaza Hotel Siófok

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Hétköznap töltöttünk itt 2 éjszakát, a szoba megfelelő volt, a tisztasággal is meg voltunk elégedve, az ételek nagyon finomak. A wellness-részleg kellemes, amikor mi voltunk, megfelelő volt a hőmérséklet, a medencék vize sem volt hideg. Kérésre a kedves wellness-felügyelő lány bekapcsolt gőzt, pezsgőfürdőt.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Baráti családot szerettem volna megajándékozni az itt töltött hétvégével. Jól döntöttem mikor a Kincsem Hotelt választottam, mert teljes mértékben kielégitette úgy az én, mint a baráti család igényeit. Egy családias szálloda, közvetlen a vendég igényeit figyelő személyzettel igazán hangulatossá teszik a pihenésre szánt napokat.
Kiváló 2013. április 17.barátokkal járt itt
Egy nagyon hangulatos, családias szállodát ismertem meg a kisbéri Kincsem Hotelben. Elég sok helyen megfordultam már,de ennyire közvetlen, barátságos személyzettel szinte még nem találkoztam. Finom és változatos a konyhájuk,a wellness részleg ahhoz éppen megfelelő, hogy az ember kikapcsolódjon.
2022. január 8.a párjával járt itt
Tetszett: a tulajdonosok és a személyzet kedvessége, a 26 tételes pálinka kóstolás wellnes mérete, kialakítása, kevésbé tetszett: a szilveszter esti buli. A szállóvendégek ültek, a külső vendégek harsányan szórakoztak. Nem kellett volna lakodalmas zenét játszani egész este. Változatos zenével a középkorú és idősebb vendégek is szórakozhattak volna. Hétköznapi pihenésre a szállás ajánlható.
2021. október 6.családjával járt itt
Családias környezet, a tulajdonos segítőkész a személyzet kedves, barátságos. A reggeli svédasztalos, a vacsora egyik este menüválasztásos, másnap már svédasztalos. Nincs sok féle, de minden nagyon ízletes, házias jellegű, bőséges. A wellness részleg tiszta, uszoda elég nagy. A szoba egyszerű, de tiszta.
2021. október 3.egyedül járt itt
Mikor megérkeztem, kicsit csalódás volt a szoba. Egyrészt nem volt erkély, pedig a szállodában alig volt vendég, bőven volt üres szoba. A másik negatívum az volt, hogy nem volt semmilyen ülőalkalmatosság a szobában, csak az ágy. Asztal sem volt. Szerintem az egyik nagy szekrény helyett be lehetne tenni legalább egy széket meg egy asztalt.
2021. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Család- és állatbarát hotel. A tulajdonos és a személyzet mérhetetlenül kedves volt. Az étterem kiváló, a reggeli és a vacsora svédasztalos volt, A reggeli egyszerű volt, a vacsora változatos, de minden nagyon ízletes, házias jellegű volt. Ebédet á la carte fogyasztottunk, ár-érték arányban nagy adagok voltak és nagyon finomak.
2020. január 11.a párjával járt itt
Az étteremben a kiszolgálás figyelmes és gyors volt. Az ételek finomak és elég változatosak voltak. A hotel személyzet udvarias volt. Az uszoda részleg rendben volt, elég nagy az úszó medence. A gőzkabin és a herbárium sajnos nem üzemelt, ennek ellenére ez is rendben volt. Összességében jól éreztük magunkat.
2019. május 5.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel érkeztünk a szállásra. Nincsenek óriási elvárásaim. A kikapcsolódás a fő cél, a szobába csak aludni járunk. Kisgyermekkel délutáni alvásra is. A látszat, külsőségek ellenére jól éreztük magunkat, jól is szerettük volna. Ami van, annak örülünk a hozzáállásunk. Biztos van jobb, trendibb, modernebb, de mi jól éreztük magunkat!
2019. február 21.a párjával járt itt
Földszintes szobát kértünk és kaptunk. Szép tágas, tiszta szoba volt, de aki nappal is szokott pihenni annak nem ajánlanám, mert a mellette lévő mosókonyha gépzaja igencsak behallatszik. Az étel választék nem túl nagy, de ami van, az ízletes. A személyzet udvarias, kedves.