Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található.

Ferrata Vendégház Csesznek - Napi árak reggelivel
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

2016. május 24.a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk a Kincsem Hotelben.Tudom ajánlani minden korosztálynak.A Személyzet segítőkész.Gyors a kiszolgálás.Az udvari rész szép rendezett,gyerekeknek külön kialakított részek vannak.Innen sok vár és múzeum elérhető.A környék gyönyörű.
2015. szeptember 18.a párjával járt itt
Csomag ajánlatban érkeztünk a szállodába. Ár-érték arányban teljesen tökéletes volt! A személyzet kedves, a szoba tiszta és tágas. A szálloda szép, udvara szépen parkosított és nagy! A wellness részlegben minden megtalálható ami csak kell, a medence nagy, sok nagy szállodának is a becsületére válna!
Kincsem Wellness Hotel Kisbér - KörnyékKincsem Wellness Hotel Kisbér - KörnyékKincsem Wellness Hotel Kisbér - KörnyékKincsem Wellness Hotel Kisbér - KörnyékKincsem Wellness Hotel Kisbér - KörnyékKincsem Wellness Hotel Kisbér - VendéglátásKincsem Wellness Hotel Kisbér - VendéglátásKincsem Wellness Hotel Kisbér - KörnyékKincsem Wellness Hotel Kisbér - Külső kép
2015. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
2015 augusztus közepe. A szálloda jó volt a személyzet kíválló és segítőkész! A wellness részleg nagyon jó volt és kielégítő minden tekintetben. A svédasztalos reggeli és vacsora bőséges volt és finom! Az árak is rendben voltak az étlapon. A szoba tiszta és rendben volt azért egy festés ráférne de engem nem nagyon zavart mert többet voltam a wellness részlegen! Köszönjük szépen vissza fogunk menni!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
2014. július 29.gyerekekkel járt itt
A hotel dolgozói,tulajdonosai barátságosak,kedvesek voltak. Gyerekkel kapcsolatos kéréseinket maradéktalanul teljesítették. Úgy mint:kiságy,bébiétel melegítés,stb. A wellnes részleget előzetesen nagyobbnak gondoltuk a név alapján. Ettől függetlenül rendben volt. A szoba tiszta,rendezett. A környéken van látnivaló,aki akar kirándulhat.
2014. július 18.gyerekekkel járt itt
A szobák egyszerűen, de praktikusan berendezettek. Az ágyak kényelmesek. Az ablakra szúnyogháló javasolható. A Televízió képernyője lehetne nagyobb. Az étkezések során külön kívánságunkat is teljesítették,maximálisan elégedettek voltunk az ételekkel úgy a regggeli és a vacsora során attól eltekintve, hogy csak szűk menüsorból lehetett választani.
2014. január 5.gyerekekkel járt itt
Kellemes szálloda pihenésre és kikapcsolódásra. 2013. áprilisában voltunk ott családommal nagyon tetszett jó a wellness részlege, teljes ellátással voltunk megfelelő volt és pont jó volt .
Visszamennénk mert jól éreztük magunkat. Tetszett a gyerek sarok gyermekünk ki is használta. Szép és elegáns belülről. A fürdő részlege nagyon jó az élmény medence része.
2013. november 20.a párjával járt itt
November elején voltunk. hangulatos kis szálloda. A szobák nem túl nagyok de két ember számára tökéletes. Ki szolgálással sem volt semmi gond ha csak az nem hogy a recepción ottartozkodásunk alatt nam igen láttunk senkit. Wellness részlege is számomra megfelelő. Mi nagyon jól éreztük magunkat szerintem még menni fogunk.
2013. október 16.gyerekekkel járt itt
2012. októberében jártunk itt kis családommal. Nagyon tetszik, hogy a szálloda falán a Kincsem profilja található. Hangulatos a szálloda, a szobák egyszerűek. A tisztasággal volt némi problémánk, a szálloda wellness részlege megfelelő, bár mi kisgyerekkel voltunk és elég hideg volt lent. Az étterem is ár-érték arányban megfelelő.
2013. július 15.a párjával járt itt
Párommal egy csodálatos hétvégét töltöttünk itt. Tettszett a családias légkör, a személyzet kedvessége, figyelmessége. A wellness részleg szerintem mindenki igényeit kielégíti. Az étkezés bőséges svédasztalos, melyet folyamatosan töltöttek fel. Én mindenkinek csak ajánlani tudom.
2013. április 27.családjával járt itt
Nagyon tettszett a szálloda. A wellness remek! ! Nagyon jó, hogy van nagyobb medence is. A személyzet nagyon rendes volt. Az étel is megfelelt. Ajánlanám másoknak is. Tetszett a hangulata. Az edzőterem lehetne egy kicsit nagyobb és nem nagyon tudtok a szálloda által szervezett kirándulásról vagy hasonlókról. Mindezek ellenére nagyon tetszett.