Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található.

Ferrata Vendégház Csesznek - Napi árak reggelivel
Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
2018. november 23.barátokkal járt itt
Többet vártam, mivel régi, patinás helynek van beállítva a szálloda - nekem így jön le a honlapjukról. A hangulat családiasan indult, aztán barátságtalan része is volt rögtön, de leginkább nem túl kedvesen végződött. A wellness részleg kicsi - ez még nem gond, ha nincs zsúfoltság. ( Nálunk nem volt, direkt úgy mentünk.
2018. szeptember 28.egyedül járt itt
A 81 es út melletti szállodában nem érzékelhető a nagy forgalom által keltett zaj.A személyzet kedves segítőkész, a szauna felújítása már indokolt, a szoba és közlekedők tisztasága átlagos.
Az étkezés választék, mennyiség és minőség szempontjából kiváló.
Ár érték arányos.
2018. június 17.gyerekekkel járt itt
A szállodában kisebb hiányosságok tapasztalhatók, de általánosságban jónak mondható. A személyzet nagyon kedves, ami miatt kiemelkedik a szállások közül.
2018. február 10.a párjával járt itt
Tetszett a hely, udvarias, kedves szemelyzet, kényelmes szoba.Belepőt is kaptunk a cseszneki várba. Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk ott a párommal.
2018. január 13.a párjával járt itt
Aránylag kellemes 4 napot töltöttünk Kisbéren a Kincsem Hotelben. Az étkezés családi jellegű, házias, jóizű. A családi vállalkozású hotel személyzete udvarias. Kéréseinket azonnal teljesitik. Felszereltség tekintetében hagy némi kivánni valót a hotel. . /Pl.
2017. május 9.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése jó, szobánk megfelelt az elvárásainknak.Kiszolgálás jó volt.Ételek ízletesek voltak. Szuper ötlet az ingyenes Cseszneki vár belépő.Jól éreztük magunkat. Csak egy apróbb kellemetlenség volt.Az étterem elég kicsi, telt háznál sokadik próbálkozásra tudtunk csak helyet találni.
2017. április 1.a párjával járt itt
A személyzet barátságos és segítőkész,a szoba tiszta és csendes. A környezet rendezett. Az ételek finomak és a mennyisége megfelelő,minden igényt kielégítő. A Cseszneki vár és a mini Magyarország megtekintése után jó volt a wellness részben a pezsgőfürdő és a finn szauna. Fitneszterem és masszőr is segíti a kikapcsolódást. Mi jól éreztük magunkat,még visszatérünk:)
2016. december 10.a párjával járt itt
A személyzet kellemes, udvarias segítőkész. A wellnes részleg az kitűnő az nagy úszómedence a pezsgőfürdő kiváló hőfokkal és a finnszauna, gőzkabin jó volt. Mi kértünk egy masszázst az nagyon jó volt, ajánlom. Az ételek jók voltak reggeli és vacsora is. Nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is vissza mennénk. Ár/érték arányban jó.
2016. október 4.gyerekekkel járt itt
A felszolgálok nagyon kedvesek és udvariasak voltak. A szoba nem volt a legtisztább. A gyermek medence 27-31 fokosnak volt feltüntetve, de a közelében sem volt, úgy hogy nem sok időt töltöttünk a wellness részlegen. a szauna jó volt. A reggeli bőséges a vacsora elegendő volt. A szobákban nem ártana padlószőnyeg csere vagy egy alaposabb tisztítás és egy meszelés. Ezeket leszámítva jó hely.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
2016. június 16.a párjával járt itt
Szemeztem már ezzel a hotellel régebben és mivel a Bakonyban szándékoztunk "mászkálni", így evidens volt, hogy megnézem az aktuális ajánlatukat. Tavasz végi 3=4 éjszakás csomagot foglaltam, ez ár/érték arányban szerintem kiváló volt. Ez egy 3 csillagos hotel és ha valaki ezt így is tekinti,megnézi az árcédulát, akkor nem fog csalatkozni.