Kincsem Wellness Hotel Kisbér ★★★

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér
Kincsem Wellness Hotel KisbérKincsem Wellness Hotel Kisbér

Kincsem Wellness Hotel Kisbér bemutatkozása

A Kincsem Wellness Hotel a Bakony kapujában, Kisbéren, az M1-es autópályától 18 km-re a 81-es főút mellett található.

Ferrata Vendégház Csesznek - Pünkösd
Ferrata Vendégház Csesznek
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kincsem Wellness Hotel Kisbér vélemények

2015. szeptember 18.a párjával járt itt
Csomag ajánlatban érkeztünk a szállodába. Ár-érték arányban teljesen tökéletes volt! A személyzet kedves, a szoba tiszta és tágas. A szálloda szép, udvara szépen parkosított és nagy! A wellness részlegben minden megtalálható ami csak kell, a medence nagy, sok nagy szállodának is a becsületére válna!
Kincsem Wellness Hotel Kisbér - KörnyékKincsem Wellness Hotel Kisbér - KörnyékKincsem Wellness Hotel Kisbér - KörnyékKincsem Wellness Hotel Kisbér - KörnyékKincsem Wellness Hotel Kisbér - KörnyékKincsem Wellness Hotel Kisbér - VendéglátásKincsem Wellness Hotel Kisbér - VendéglátásKincsem Wellness Hotel Kisbér - KörnyékKincsem Wellness Hotel Kisbér - Külső kép
Szörnyű 2016. november 1.családjával járt itt
Megérkeztünk,pár órával előbb,addig ebédelünk​ gondoltuk a bejelentkezés után. ​
A pincér,aki a recepciós is​ volt a bejelentkezésnél,​
nem ajánlotta fel a menű lehetőségét,ami 700,. ft,/fő. /˛menú

Ugyanezt leves nélkül megettük 7000,ftért​ ketten. ​

Kiváló 2019. szeptember 26.kollégákkal járt itt
2 éjszakát töltöttünk a Hotelben. Szép,rendezett,kényelmes szobák. Kiváló Wellness részleggel,jakuzzi,medence,szauna,stb. Félpanziós ellátással voltunk,svédasztalos reggeli és vacsora volt. Az egyik este 6 féle borkóstolóval és utána táncos mulatsággal. Kedves személyzet. A kiszolgálás pazar.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
2018. november 23.barátokkal járt itt
Többet vártam, mivel régi, patinás helynek van beállítva a szálloda - nekem így jön le a honlapjukról. A hangulat családiasan indult, aztán barátságtalan része is volt rögtön, de leginkább nem túl kedvesen végződött. A wellness részleg kicsi - ez még nem gond, ha nincs zsúfoltság. ( Nálunk nem volt, direkt úgy mentünk.
Átlagos 2018. március 18.gyerekekkel járt itt
A szálloda tisztasága megfelelő volt az ételek minősége kiváló. Valóban házias, finom ételek várták a vendégeket. Folyamatosan töltötték a kifogyóban lévő ételeket és a pincérek rögtön leszedték az asztalt. A wellness részleg nem túl nagy.
Szörnyű 2017. január 6.gyerekekkel járt itt
Amikor beléptünk a szállodába a legelső benyomásunk az volt, hogy a képek nagyon régen készülhettek a honlapon, és teljesen át lettünk verve. Kifejezetten kellemetlen szag terjeng mindenütt. A konyha kifejezetten rossz, a személyzeten belül vannak kedves kollégák, de alapvetően nem voltunk elégedettek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
2016. június 16.a párjával járt itt
Szemeztem már ezzel a hotellel régebben és mivel a Bakonyban szándékoztunk "mászkálni", így evidens volt, hogy megnézem az aktuális ajánlatukat. Tavasz végi 3=4 éjszakás csomagot foglaltam, ez ár/érték arányban szerintem kiváló volt. Ez egy 3 csillagos hotel és ha valaki ezt így is tekinti,megnézi az árcédulát, akkor nem fog csalatkozni.
Szörnyű 2020. február 10.a párjával járt itt
Vasárnap 8:10kor elkezdődött a wellness részleg felújítása, amiről pénteken semmi tájékoztatást nem kaptunk. Vasárnap a reggeli után szerettünk volna indulás előtt egy gyorsat szaunázni, ha már felébresztettek minket a fúrógépek. A folyosón közölte a takarítónő, hogy : "nincs ám wellness". A szobában az ablakon körbe penész.
Szörnyű 2019. október 20.a párjával járt itt
A szálloda közvetlenül az országútun helyezkedik el,zajos kamion forgalommal. Mellette építőipari áruházzal,vele szemben nagy kőkerítéssel bekerített bolhapiac. Pihenésünket,kikapcsolódásunkat nem ilyen környezetben képzeltük el. A wellness jó lett volna,ha nem klórozzák túl,pl. : a jakuzziba 20-25 cm-es hab keletkezik működés közben. A finn szauna nincs rendesen felfűtve,70 'C.
Kiváló 2019. július 30.gyerekekkel járt itt
A wellnes részleg és az ételek kifogástalanok voltak. A nyugalmunkat a szomszédos tüzép telep zaja és az irdatlan nagy kamion és autó forgalom zavarta ami a főúton elhaladt éjjel-nappal. A fürdőszoba modernizálásra szorul, a wifi gyenge volt és egy játszótér is jó lett volna nem csak a trambulin és a lengőteke.