Öreg Morgó Étterem Kismaros

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Öreg Morgó Étterem Kismaros vélemények

Szörnyű 2014. augusztus 11.a párjával járt itt
Tegnap itt terveztük az ebédet. Mikor megérkeztünk 3 asztalnál ültek. Mi voltunk a 4-dik. Nem sokkal utánunk jött még 3 család. Őket egyből étlappal fogadták az asztalnál tőlünk meg azt sem kérdezték meg, hogy mit keresünk itt. Pedig 3 pincér "sürgött forgott" :(. Jó 20 percnyi ücsörgés után felálltunk és távoztunk, a pincér ott állt, azt sem mondta, hogy fapapucs :).
Kiváló 2014. június 9.barátokkal járt itt
Tavaly nyáron voltunk itt egy 6 fős baráti társasággal. Már első ránézésre is szimpatikus és hangulatos volt a hely. A kiszolgálás udvarias volt, és a rendelt ételek mennyiségéhez képest nem volt lassú. Az ételeket egyszerre kaptuk, és nagyon finomak voltak. Az étterem tisztasága kitŰnő és a mosdó felszereltségéhez hasonló színvonalat még sehol máshol nem tapasztaltam. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2014. június 9.a párjával járt itt
Kedves,jó kiszolgálás!Nagyon finom,friss ételek! Ajanlani tudom csak!!
Öreg Morgó Étterem Kismaros - Étel/ital
Szörnyű 2014. június 5.családjával járt itt
Asztalok a kertben túl magasak, kisebb ember szinte fel sem éri. Pincérek jó negyedórás várakozás után, még a köszönésig sem jutottak el, pedig kettő is elment mellettünk.
Eljöttünk.
Pár éve voltunk már ott, akkor a kaja nem volt nagy szám, és több, mint egy órát kellett várni rá.
Kerülendő hely!
Én többet nem próbálkozok ott!
Kiváló 2014. május 3.családjával járt itt
Ma voltam itt a családommal - sokadszorra! A hely hangulatos, talán kicsit lassan jött a főétel a leves után, de a fenséges ízek kárpótlást nyújtottak. A felszolgálás udvarias, emberien közvetlen. A somlói galuska pedig mesteri befejezése az étkezésnek. Legközelebb is megyünk, ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. február 14.a párjával járt itt
Szerintem minden a helyén,udvarias kiszolgálás és fantasztikus az étel ízvilága és választékossága. Ajánlom mindenkinek aki arra jár,de ha esetleg nem akkor pedig menjen arra. A hangulat családias kiszolgálás gyors és precíz. Aki egyszer kipróbálja abból visszatérő vendég lesz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. október 20.a párjával járt itt
Hétköznap jártunk a párommal az étteremben, ebédidő után picivel. A berendezés számunkra nem eklektikus hanem kaotikus volt. Fogadni nem fogadott senki a pultnál kellett várnunk egy ideig mire találkoztunk a felszolgálóval.
Kiváló 2013. október 15.a párjával járt itt
Kellemes kirándulást követően egy csütörtöki napon tértünk be a vendéglőbe, jól megéhezve.
Levest, kétszemélyes tálat és desszertet rendeltük. Nagyon ízletes volt az étel, a tálalás esztétikus, a kiszolgálás pedig udvarias.
Ráadásul mint a végén kiderült az Őreg Morgóban minden csütörtök "torkos csütörtök"-nek számít a tálakat féláron féláron adják.
Átlagos 2013. július 3.gyerekekkel járt itt
Ismerősöm ajánlására mentünk be az étterembe egy kiadós kirándulás után. Az étterem szép helyen, nagyon szépen berendezve várja látogatóit. Külön kiemelem az érdekel eklektikus berendezést, tisztaságot és rendet ami fogadott ( akár a mellékhelyiségben is ). Menü :
Vadragu leves : nagyon ízletes, de sok volt benne a mócsing, ettől függetlenül finom.